Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

atalanta8

eğer bir daha gelirse kalpar egosundan geçilmez heralde

Musti

23 Nisan 2012, 20:58:52 #946 Son düzenlenme: 23 Nisan 2012, 21:02:21 Musti
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 23 Nisan 2012, 20:02:52
antep maçı içerdeki 4-0 lık maçın diyetiydi..
son maç için ise söylediğine katılırım.. ;)

Öyle bir hatır şikesi olduğunu zannetmiyorum. Güngören maçından sonra Galip Öztürk ortalığı karıştırdığı için mevcut yönetim, teknik heyet ve futbolcular ve hatta taraftar bile ligi kafasında bitirmişti. Ondan sonra kim gelse toparlayamazdı.

babasamsunlu

Musti

Doğrudur bir şey diyemem.
Ben geçen sene şampiyonluğu kaptırmamızın ve bu sene bu durumda olmamızın tek sorumlusu olarak Galip Öztürk'ü görüyorum.

Asıl konuya gelirsek. Açıkçası bu yaşananlardan sonra kovulur gibi gidenlere muhtaç olmayı kulübüme yakıştıramam.

babasamsunlu

o konuda birebir katılıorum sana.
Antep maçı hariç....
O sezon anetp hiç bir takımdan 4 gol yemedi..
tamda kalpar kovulacak artık derken bi anda ...
Neyse Dediğim gibi görüşünde  hemfikiriz..Antep maçı hariç ;)

mimar55

Samsunspor sike yapmaz dikkat edelim yazarken sike yapan serefsiz onursuzdur biz cikarkende duserkende serefimizle dik durusumuzla akillarda yer ettik bu hep boyleydi boyle kalacak....

babasamsunlu

kim "Samsun spor şike yaptı " dedi şimdi  ???

hala kızı

cembaba

Adamı çok andık. Göztepe'yi çalıştıracakmış.

mimar55

Alıntı yapılan: Musti - 23 Nisan 2012, 20:58:52
Öyle bir hatır şikesi olduğunu zannetmiyorum. Güngören maçından sonra Galip Öztürk ortalığı karıştırdığı için mevcut yönetim, teknik heyet ve futbolcular ve hatta taraftar bile ligi kafasında bitirmişti. Ondan sonra kim gelse toparlayamazdı.

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 23 Nisan 2012, 21:15:45
ben zannediyorum ;)

Ben yanlis anladiysam ozur dilerim ama ben bu zamana kadar gonul sikesi bile yaptigimizi dusunmuyorum

babasamsunlu

Alıntı yapılan: mimar55 - 26 Nisan 2012, 00:02:50
Ben yanlis anladiysam ozur dilerim ama ben bu zamana kadar gonul sikesi bile yaptigimizi dusunmuyorum

benle Samsunspor kulübümüzün böyl bir olayın içinde olduğunu zaannetmiyorum..
bn  güngören maçını kaleye şut çkmden bitiren ertesin hafta çok acil üç puana ihtiyacı olan kara kalpaklı hüseyinin , bizim maça favori çıkan antepe 4 gol atıp bir o kadarda gol kaçırmasının bir taktiksel gelişim olmadığını ve ayrıca bütün szon boyunca kalesin de bırak üç golü 2 gol bile doğru dürüst görmeyen yediği 16 golle bütün dünya liglerinde en az gol yiyen takımlardan biri olan Samsunsporumuzun 30 dakkada kalesinde 3 gol görmesini o sıra 3 puana çok ihtiyacı olan belediye takımına üsyin tarafından ödenmiş bir diyet olarak görüyorum..
Samsunspor ile hiç bir alakası yok bu tahminimin...

Sioux

Ligin bitimine 3 hafta kala Göztepe'nin başına geçmesi paraya oaln ihtiyacını göstermesinden baska bir şey değildir. Yoksa ne gereği var? Otur torun tombalağınla, değil mi? ;)

son 3 maçı ( 35 )

buca d
konya
kartal d

tavsanlı son 3 maç ( 34 )
elazığ
kasımpaşa d
erciyes

giresun'un son 3 maçı ( 32 )

rize d
güngören
sakarya d