Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

masbene

iyidir kötüdür o ayrı bir konu, kırılma noktasını unutmayalım, kalpar ın bırakıp gitmeyi düşündüğü anda yerine gelen kişi bu takımı daha kötü bir yere götürebilirdi. o yüzden yiğidin hakkını verelim. evet gitmesi hayırlı olur belki ama kırmadan bunu dile getirmek lazım. sonucta iyi yada kötü takımımız lige cıktı

Serkan

Alıntı yapılan: masbene - 17 Mayıs 2011, 09:59:30
iyidir kötüdür o ayrı bir konu, kırılma noktasını unutmayalım, kalpar ın bırakıp gitmeyi düşündüğü anda yerine gelen kişi bu takımı daha kötü bir yere götürebilirdi. o yüzden yiğidin hakkını verelim. evet gitmesi hayırlı olur belki ama kırmadan bunu dile getirmek lazım. sonucta iyi yada kötü takımımız lige cıktı

abi bırak kırılsın hatta bir daha toparlanamasın hala salak gibiyim :S

cembaba

AlıntıKALPAR VEDA ETTİ
17 Mayıs 2011 / 13:56
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, sezonun sona ermesiyle birlikte soluğu memleketi Gaziantep'te aldı.
Tecrübeli teknik adamın, kulüpten ayrılmadan önce personelle helalleştiği öğrenildi

G.ANTEP'E GİTTİ
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, önceki gün oynanan ve 2-1 Çaykur Rizespor'un üstünlüğü ile sona eren maçın sonrasında Samsun'dan ayrıldı. Dün kulüp çalışanlarıyla sanki bir daha geri dönmeyecekmişcesine vedalaştığı öğrenilen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, soluğu memleketi Gaziantep'te aldı.

DÖNMEYECEK
4 Haziran'da oluşacak yeni yönetim kurulunun Süper Lig'de takımın başına yabancı bir teknik adamın getireceğinin kesinlik kazanmasından sonra Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın yakın çevresine Samsunspor'la yollarının ayrıldığını ve yeni sezonda başka bir takımda çalışmasının güçlü bir ihtimal olduğunu söylediği ifade edildi.

Gökberk55

Musti

maviay55

altunay

Serkan

KareAs55

BabaYiğitSamsunlu

bir  daha geri dönen top olsun...
tşkler sevgiler  :-* :-* :-*

SametYılmaz55

orucreis

şu ana kadar verdiği doğru kararlardan tabi buda az sayıda en çok buna sevindim bu sefer takdir ettim bida görüşmemek üzere... >l< >l< >l<

erkutdem55

Oyuncu değişikliklerini çok özlicem Kalpar,10 kişiye karşı oynarken forvet çıkarıp savunma alan,Boluda öndeyken forveti üçleyen yegane teknik direktör.

onur özgen

umarım arabanda geri vitesin yoktur ve bir daha dönmezsin..kanaatimce ne vizyonun ne teknik taktik bilginle bu takıma yakışmıyodun..şansında şansımızda yaver gitti..biraz yürekli oynadık sadece..tek etkin olsa olsa ikinci ligde oynanan sert futbola karşı direnç ve kondüsyona dayalı bilgindir onu da zaten yüreği ve ciğeri olmayan oyunculara yaptıramazdın..hiç üzülmedim eğer doğruysa bu..

maço

kalpar sana güvenenleri mahcup etmedin,Sana guvenmeyenlerın yuzunu kızarttın

hersey için teşekkürler,ama süperligte kafaya oynayacaksak büyük düşünmek gerekiyor sanırım