Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Burak

Valla benim içim rahat başından beri hocadan umutluydum ve arkasındaydım ama öyle ama böyle bizi çıkardı Süper Lig'e teşekkürler Hüseyin Hoca  >l< >l<

sadece55

55.sayfada gelmiş mimarlık  >l< >l<

özkan

Alıntı yapılan: Burak - 02 Mayıs 2011, 09:44:56
Valla benim içim rahat başından beri hocadan umutluydum ve arkasındaydım ama öyle ama böyle bizi çıkardı Süper Lig'e teşekkürler Hüseyin Hoca  >l< >l<
aynen öyle  ;)

berusa55

KotuCocuk55

Hocam sene sonunda yapicagin toplantida kötücocuk55 kardesime desteklerinden ötürü tesekkür ederim demeni bekliyorum...
Kurt hoca anadolulusun,anadolunun en güzel sehirlerinden birinde yasiyorsun.Samsunspor gibi futbol kültürü olan bir takimin basindasin.Bundan sonra kasar teknik direktörler kervanina katilmaktansa kalici zaferler insa etmeni temenni ederim..
Bu bilgelik ve olgunluk ilerde bir milli takim kapisi aralayabilirmi sana,bunu hep beraber gelecek yillarda görecegiz..

Ama bitirmeden,sampiyon yap haa! Yani tek basina süper lige cikmak kesmez,sampiyonluguda isteriz,hakkimizdir!

mehmet yılmaz

Ollivanders

Eleştirmek Kalpar'ı tebrik etmeyecegimiz anlamına gelmez. Teşekkürler Kalpar.

celebi

Ollivanders

celebi

GençKozluklu

Kalpar öyle ya da böyle şampiyon takımın hocası. Tartışılabilecek çok yönü de olduğu su götürmez bir gerçek. Aynı zamanda çok kısmetli bir teknik adam. En büyük şansı bana göre Kaleci Ajmet, Defansta Kemal Tokak ve Hakan Bayraktar. Bu üç oyuncu takımı adeta sırtladı yaptığı onlarca hataya rağmen.

Bir başka en önemli şansı da SAMSUNSPOR taraftarları da ne teknik adam ne de yönetim şampiyonluğa inanmazken bu taraftar ( bakınız ilk yarıdaki Ordu Denizli maçları ) takımı şampiyon gibi destekledi, futbolculara, yönetime, futbolculara şampiyon olabieceğimiz duyusunu aşıladı.

Böyle taraftarın önünde şampiyon olunmazsa ayıp olurdu zaten.

Bütü nhatalarına karşın tebrik ediyorum. Seneye daha iyi bir teknik adamla yola devam edilmesi gerektiğini düşünmekteyim

Gorkem

özkan

Dişleri kes,mutluluğu zaten kes,bankasya için tamam ama süper ligde sana güvenemiyorum be kalpar..

twitter

Hocam tebrikler hepimize...

Şansta var arkadaş hocamızda Gaziantep, Rize, Bolu daha kaç tane tam sabrımızın bittiği zamanlarda bize 3 puan hediye etti.

7 kişinin fişini kesmesini ben dahil biraz saçma bulduk ama görülüyor ki o kadar kötü bir şey yapmamış belki onlarla beraber ortam gerilecek, tatsız şeyler olacak falan. Etkisi vardır bence.

Neyse artık bir de Samsunspor var lige çıkardığın takım  >l<

samet_55

hocam tebrikler.başka söze gerek yok