Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

>l< >l< >l<ilk defa alkisliyorum seni kalpar isde budur yaa sonunda taraftarin sesine kulak verdin ve gercek kadromuzu cikardin..taraftara ovgun icinde ayri tesekkurler...

davidsavage

Teşekkürler hoca,bu başarıda herkes gibi seninde emeklerin var,yalnız bi çizgi tuttur be hoca egoistlik hiç yakışmıyor sana.

55.hakan

Abdülaziz'i 18'e almayarak ne kadar doğru bir iş yaptığını anlamıştır umarım.

Ollivanders

12 Mart 2011, 21:00:43 #633 Son düzenlenme: 13 Mart 2011, 04:20:05 Serpico55
Dokunma takıma . Yavastan dilaveri monte et. Mustafa güreli al one geçtigimizde. Macere arama . Sinerjiye devam et gelsin superlig.

##kdc##

bu kadar küfrü sonunda bünyesi kaldırmadı tabii, takımı adam gibi kurdu sonunda :P böle devam et seni haftaya üçlüye cagıralım :P

AhmetDenizci

Kalpar:"Maçı Taraftarımız getirdi"

Samsunspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar TKİ Tavşanlı Linyitspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Kalpar:"Maçı Taraftarımız getirdi"

Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, ''Oyuncularımıza herkesin inanmasını, saygı duymasını, sevgi göstermesini canı yürekten istiyorum'' dedi. Samsun 19 Mayıs Stadı'nda TKİ Tavşanlı Linyitspor'u konuk eden ve karşılaşmadan 3-0 galip ayrılan Karadeniz ekibinin tecrübeli teknik direktörü Hüseyin Kalpar, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, önemli bir mücadeleden galip ayrılmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.
     Bu maçtan alınacak galibiyetin kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Kalpar, şunları kaydetti:

''Bu coşkuyu bize yaşatan oyuncularımı canı yürekten tebrik ediyorum. Bu maç bizim açımızdan çok çok önemliydi. Bu maçı kazandığımız takdirde hakikaten avantajlarımız olacaktı ve bu avantajları da lig sonuna kadar iyi kullanabilme imkanımız olacaktı. Dolayısıyla sadece bir maç kazandığımızı söylemek isterim. Kendi sahamızda oynadığımız maçlar bizim için çok önemli. Bu maçı kazandığımız takdirde müthiş bir mutluluk, müthiş bir huzur olacaktı. Bunu başaran oyuncularımdır. Bizim oyuncularımız bunlar, sezon sonuna kadar da bu oyuncularla oynayacağız. Bu oyuncularımıza herkesin inanmasını, saygı duymasını, sevgi göstermesini canı yürekten istiyorum.''
     Taraftarın da bugün kendilerini müthiş bir destek verdiğini vurgulayan Kalpar, ''Müthiş bir tempo tuttular, takıma müthiş destek verdiler ve bu destekleri oyuncuları saha içinde motive etti. Sonuç olarak açık farklı galibiyet elde ettik. 3-0 gibi net bir skor bizim için önemliydi. Bize bu desteği veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum'' dedi.

s_uzunkaya

takıma gerekli disiplini sağladıktan sonra takıma kimlik kazandırmayıda başardı. çok şeylerle mücadele etti, yılmadı tecrübesiyle doğru bildiklerini dimdik durarak eğilmeden yapmaya çalıştı. bunu yaparkende yönetiminde maddi manevi her türlü yardımını hissetti arkasında hiç şüphesiz. taraftar olarak biraz daha arkasında durulsaydı takımın kazandığı bu kimlik, geldiği bu noktaya çok daha öncelerden gelinebilirdi. bence artık kalparı destekleyelim tribün olarak,  çok çalıştı çok yıprandı, artık takdir görmeyi hakediyor kalpar...
   TEŞEKKÜRLER HOCAM BİZLERE KEYİF VE GÜVEN VEREN BİR TAKIM OLUŞTURDUĞUNUZ İÇİN...

Kaya

Yumurta kapıya dayanınca doğruları yapmayı öyle iyi beceriyorsun ki.Psikolojik sorunlarının olduğuna kesin inandım artık..Yapman gerekenleri zamanında yapsan da bize de acı çektirmesen,kanser etmesen...Serpico55 kardeşimin dediği gibi dokunma artık takıma oynama böyle devaaamm....

eren55

Yiğidi öldür hakkını yeme!Tebrikler...Samsunspor gibi Samsunspor seyrettirdin bugün taraftara.Yalnız dikkatlerden kaçmadı son dk.ya kadar çok gergindi Kalpar.Bilinmedik bir sıkıntı mı var diye meraklandık öyle ki tvdeki spikerin dahi dikkatini çekti.

kıbrıslı_mete

abdulazizi niye oynatmadın diye sorulunca, aklımı mı oynattım ben demiş  :D :D :D

eren55

Umarım Giresun maçında da Tavşanlı maçındaki gibi oynatırsın takımı.Hatta öyle bir oynat ki takımı ölçüt Tavşanlı maçı olmaktan çıksın,Giresun maçı olsun.

Uğur Yıldız

kalpar hocam sana yalvarıyorum kız arkadaşımla ilk maçım olcak nolur kzanalım :)

Ayberk

Kalpar, 18 puanın bizi şampiyon yapacağını söylemiş. Farkında mısınız bilmiyorum ama ilk kez Kalpar'la aynı şeyi söyledim :D Geçen td'de 9 maçta bir kazanıp bir berabere kalsak 18 puanla ilk 2'de olacağımızı söylemiştim :D

1927

Şampiyon yap bizi
Otur evinde izle Süper Ligi...

eren55

Hadi Kalpar,aslanlar gibi oynat şu çocuklar!Dayansınlar maçın gözüne gözüne.