Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Gorkem

ibo055

zamanı ve sözleri dikkatlice kullan  ikisinide geri alamazsın 
kalpar

Serkan

şu dakıma duran top çalıştır ,korner org çalıştır frikik çalıştır, 2  maçta yenilen 2 duran top golü giden 5 puan, sezon başından bu yana atılan tek bir duran top golu,

bunu ben  mi çözücem sir kalpar ?

FaTiH_HaN

takımda orta kesebilecek adam olmadığı için duran toplarda etkili olamıyoruz. ordu maçında kaç tane korner kullandık sayamadım ama 1 tane pozisyon bulamadık. ortalar ya cılız bir şekilde ön direğe gidiyor yada havadan aheste aheste arka direğe kornerlerde sert falsulu şekilde topu altı pas içine atabilecek adamımız yok artık korner frikik olduğunda hiç heyecanlanmıyorum bile belki dilaver buna ilaç olabilir ama onuda kalpar oynatırsa.

Lusage

Konuşması faul.. Saha içi organizasyon becerisi yok. Takıma taktik anlamda kattığı değer 0. Saçma sapan oyuncu değişiklikleri.

Keşke bir iki takım alıp başını gitseydide bizde şu bunaktan kurtulsaydık...  >:( >:(

Ya defol git yada kalbinde falan bir iki aylık birşey çıksında bizde kurtulalım senden..  :o

maviay55

hoca aferin billy eziyetini görebilmişsin  >l<

LisandroLopez

Takımı hafta içinde çok iyi hazırlamış belli , canlı yayında taraftara teşekkür etmesi de ayrı bi güzellik.

celebi

cembaba

12 Mart 2011, 18:40:05 #624 Son düzenlenme: 12 Mart 2011, 20:46:35 CemBaba
Takimi cok iyi hazirlamis. Ayrica kondisyon olarak hic düşmedik. Cok gol pozisyonu bulduk. Billy falan gec bunlari.takimi bozmadan, sol kulvardan devam.  

twitter

Kötü olunca eleştiririz ama iyi oluncada tebrik ederiz taraftarla barış artık bu takımı iyi oynatarak

Güle oynaya ilk kez maç izledik gbb'den sonra

Böyle oynasın takım biz senide baş tacı yaparız

Uğur Yıldız

hocam sezon başından beri oyuncu değişikliklerinde ilk defa sana kızmadım çünkü azizi oyuna almadın =)

hala kızı

emre

bu abdül'ü niye oynatmışım ben bu zamana kadar diye basını duvarlara vuruyordur  :P  :D 8)

Ayberk

Maçtan sonra ropörtajda yüzünde güller açıyordu valla, haklı da :D

Ayrıca taraftara teşekkür etti sonunda, e bize de teşekkür etmek düşer bugünkü oyunun ardından ;) :)