Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kalpar'ın kendine has bir şerbeti vardı, kriz anlarında bir şeyler oluyordu ve takım öyle ya da böyle kazanıyordu. Nitekim Adana deplasmanında da az kalsın aynısı olacaktı.

İkinci devre oyunu tutmaya başladık. Asla tatmin eden bir oyun yoktu sahada ama yine de golü bulduk. Ama geride kalan kısıtla sürede Kalpar ve Abdülaziz çıktılar sahneye.

Hüseyin Kalpar, kendinden başka kimseyi dinlememeye, burnunun dikine gitmeye devam etsin. Tecrübesine hürmeten teknik konularda bir şey demek istemiyordum ama Allah aşkına, elinizi vicdanınıza koyun! Oyun 1-0 lehimize ve son 5 dakikaya giriyoruz. Orta alandan adam çıkarıp yerine yine bir orta alan adamı alıyorsun -ki ona adam demek bile zor bence. Yahu, kulübede Kenan var, Hakan Koçaslan var. Koy bir tanesini, gelen topu savuştursunlar, zaman bitsin değil mi? Bunu düşünmek için lisans sahibi teknik direktör olmaya gerek yok, sıradan bir futbol izleyicisi bile bu mantığı yürütebilirken Kalpar'ın ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değildi.

Oyuna aldığı şahıs son haftaların malum ismi Abdülaziz. Yaptığı saçma sapan faul golü yememize sebep oldu ve Yine bir tane duran top organizasyonumuz yoktu.

Kodalak

la aptal hoca sende nasıl bir mantık var,ilk yarı orta sahada sanki bir adam yok eksik oynuyoruz,kanatları ileri çıkartmıyorsun,85 te öne geçiyoruz "Allahın yardımı ile" ama sen adam çıkartıp yerine """""şebek"""" sokuyorsun....

la sen malsın,malın önde gidenisin....

GökhanÇağlar

dün bir kez daha emin oldum ki,bu adamda bi gram futbol bilgisi yok..acilen kurtulmalıyız kendisinden...

Baskent_Samsunspor

ya efendi senin futbol felsefende kaleye şut çekme yasağmı var. şut attır şu takıma şuuuuuuuttt

vanlioglu

Alıntı yapılan: maviay55 - 07 Mart 2011, 01:01:22
2 haftadır antrenmanlarda ne yaptırdın bu takıma hocaa! ?
açma germe  :)

Ollivanders

Elaleme madara ettin bizi. Yeter artık senden çektigimiz. Bırak bizi de kurtulalım senden beceriksiz.

KareAs55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Mart 2011, 17:23:48
Elaleme madara ettin bizi. Yeter artık senden çektigimiz. Bırak bizi de kurtulalım senden beceriksiz.

Abi rakip takımın taraftarları bile Samsun'un tek engeli hüseyin kalpar derken bizim yönetim ne yapar ? Bir tek onlar doğru herkes mi yanlış...

kumköylü ahmet

simdi tavsanli yeneriz insallah ve macdan sonra yine biryerlere gonderme yapar bu kalpar bozuntusu...

twitter

Ollivanders

Zenke sagda oynamalı. dene istersen . Sana kalmış.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Mart 2011, 20:31:29
Zenke sagda oynamalı. dene istersen . Sana kalmış.

bakıyorum da muhatap olmuyorsun artık kardeşim benim :D :D

Ollivanders

Gerek yok abi . allah korusun bunaklık , aptallık bulasır falan .

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

şu adam bu şehrden gittiği gün gurban kesek olmamı ya :D

Gorkem

kalpar az fm oyna iki taktik,sistem bişey öğrenirsin

_SoN_

Alıntı yapılan: Gorkem55 - 08 Mart 2011, 21:17:20
kalpar az fm oyna iki taktik,sistem bişey öğrenirsin

fm de reali bile batırır bu yarı sezonda,anında kavulur .