Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

twitter

az sakin oldum tekrar düşündüm

ulan salak yedekte kenan var niye onu almıyorsunda kanat adamı alıyorsun hadi onu almıyorsun gol attık adam yüreklendi ufuğu niye alıyorsun

yok arkadaş valla bu adam hoca falan değil nasıl bir mantık var bunlarda arkadaş

vanlioglu

06 Mart 2011, 22:59:58 #586 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 01:34:15 samsuni
aynı mevkide oynayan iki oyuncuyu değiştirmekten başka bi sey bilmez misin? yazmayayım diyorum ama içim içimi yiyor sana lisans veren kuruma yazik...

Gorkem

kumköylü ahmet

saldirin arkadaslar bu beyinsiz kalpari bir kisi daha korumaya gecerse onada yaziklar olsun..yemin ediyom adana resmen bizi ezdi kalpar utan utan bunun tek sorumlusu sensin kalparrrrrrrrrrr >:(

LisandroLopez

Bi takımı bu kadar çağdışı futbol oynatıp rakibin aşırı kötü olmasına rağmen futbol olarak ezilmesini sağlayan hoca seni gördüm ben..

vanlioglu

hoca felan değil bu adam yaa. bu takım haftalardır pozisyona giremiyor bu bariz açık ama kalpar efendi taktiksel anlamda ufak bi değişiklik bile yapmadan devam ediyor. ulan olmuyor işte olmuyorr pozisyona felan giremiyoruz görmüyo musun kör müsün????  >:( >:( >:( >:(

twitter

TeRMeLee

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ise her iki takımın da çok iyi mücadele ettiğini söyledi.

Kalpar, şunları kaydetti:
''İki takımın da gol yollarında çok fazla pozisyonu yoktu. Öne geçtikten sonra skoru korumamız gerekirdi bunun üzüntüsü içerisindeyim. Ama futbolda bunlar oluyor. Bundan ders çıkarmalıyız. Şampiyonluğa oynayan bir ekibiz iyi de gidiyoruz. Buradan iyi bir avantajla dönmek bizim için iyi olacaktı, ama olmadı. Yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Samsunspor bu yıl bir üst lige çıkacaktır. Hepimiz inanıyoruz, bunu gerçekleştireceğiz.''

İyi mi gidiyoruz ?  >:(

twitter

07 Mart 2011, 00:48:01 #593 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 01:34:57 samsuni
yuh ya skoru korumalıyız diyor kanat değiştiriyor

kuzeycity

koltuk sallanıyoo kalpar efendii heyy

şimdi bunda 1. olamazsak 2. olarak üst lige çıkarız mantalitesi var sanırım, iki hafta sonra yine diyecek ki (tabi yine düşüşte olacaz), " iyi gidiyoruz bu takım üst lige çıkacak " .. (bu sefer de play-offu kasdederek böyle diyecek) peki 4 hafta sonra ne diyeceksin bakalım büyük üstad?

demek istediğim bu zihniyetle gitgide hedefimiz küçülüyo aslında.

Fecr_55

Bu zamana kadar dersler bos mu gecmisti de ders alamadin hala? Okul hayatinda nasil bir ögrenciydin bilmiyorum ama hayat okulunda dersine iyi calismayan, karnesindeki tüm dersleri birileri tarafindan 'gecer' notu ile süslenmis bir ögrencisin. Kapasiten 'orta' bile degil..

55.hakan

Ben artık bir şey demiyorum ilk yarıda o kadar söyledik ki o zaman kovacaklardı bunu . Antep maçı öncesi iyi bir oyun oynadı ve tuttu , o maçta da adamı Abdülaziz nası oynamıştı şimdi gözümün önünde.Bu saatten sonra değiştirmezler Tavşanlı'ya yenilirsek yönetim toplanıp hocamızın arkasındayız der görün de bakın.

**KaR6**

bu kıt herif o mamalagın yerine baska birini alsa oyuna, şimdi neler konusuyor olacaktık! düşündükçe çıldırıyorum!

maviay55

2 haftadır antrenmanlarda ne yaptırdın bu takıma hocaa! ?

Uğur Yıldız

hocam sok kenanı nıe azızı alıosn zaten ondeyız kapan da bunu bılemı dusunemıosn