Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Ayberk

tki_x 'nın hocasını duyunca şükretmiştim ben :D Adam hala ligde kalma yolunda diyor :D

twitter

Alıntı yapılan: Ayberk - 26 Ocak 2011, 01:31:44
tki_x 'nın hocasını duyunca şükretmiştim ben :D Adam hala ligde kalma yolunda diyor :D

adam çakal carlos

celebi

Gökberk55

turgayı çıkarıp azizi sokmasıyla gözüme girdi bugün,kalpar inandı artık şampiyonluğa bizi kimse tutamaz

Ollivanders

Oynatma Turgayı ... Allahını seversen

babasamsunlu

kırmızı kart olması gereken pozisyonda hakem kartını çıkarmayınca kenarda çıldıran antepli..
Yalnışların çok ama çıkalım şu ligden seni bile sırtımda talırım ;)

kalptenþimþek

celebi

maç boyunca ayaktaydı maçı istedi hırslıydı >l< >l< >l< >l< >l<

alisan5516

bu da sonunda adam oldu bu akşam turgayı çıkarıp azizi alınca affettim seni kalpar maç sonu yanaklarınıda sıktım çok mutluydu:)

Kaya

Altay maçını berabere bile tamamlamış olsaydık ilk kez doğru yaptığını yazmayı düşünüyordum.Abdülaziz ile başlamayıp Ufuk tercihi oldukça şaşırttı.Hatta maç başlamadan taraftarlar dakikalarca aziz'i çağırdılar ama ilk 11 de yoktu :D İkinci yarı sıkışan oyunda yürüyen Turgay yerine Aziz'i alıp Murat'ı ortaya çekmesi belkide SAMSUNSPORa geldiğinden beri en akıllı hamlesiydi.

kumköylü ahmet

iyidi iyidi hocamiz yalan yok hele bu macda hakem oyuncuyu atmayinca cildirmisdi super bir goruntu idi...

kumköylü ahmet

hoca ne konusuyooo yaaaa helal hocam turgayi oyundan aldinya helal sana erken havaya girmeyelim de su aradaki puanlari bir acabilsek insallah...cok riskli 8 takiminda puanlari cook yakin insallah alt tarafa bakmak bile istemiyoruz

brigand

turgay'ı cıkararak ilk + sını aldı benden :) >l<

Sadece Samsunspor

Bu hocaya herkes karşı çıkarken, ben yine destek verenlerden biriydim, halada arkasındayım, bence süperligde bile bu hocayla devam edilmeli, istikrar önemli, en azından 2 senedir kadro oturdu, teknik ekip oturdu, bkz.karabükspor

lucarelli

Oyuncu değişiklikleri yerinde idi. Özellikle Turgayı çıkarması tam yerinde bir karar.

Sadece Ersin Veli yerine Musa daha iyi olabilir miydi diye düşünüyorum ama zaten fazla da vakit kalmamıştı.