Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Oflu

Vallaha daha ligin bitimine cok var, hersey olabilir ben bu seneden bile cok ümitliyim. Kalpar hocayada samimiyetinden dolayi tesekkürler

pitbul055

pitbul055

hacettepe maçında hocamıza sevgi gösterisinde bulunalım.tribüne çağıralım.

**KaR6**

Elindeki malzemeyle en iyisini yapmaya çalıştı ve şimdiye kadar başarılı da oldu. Koşan, mücadele eden ve kazandığı topun kıymetini bilen bir takım yarattı. Yıllardır muzdarip olduğumuz disiplin sorununa da kökten çözüm üretti. Konuştuğumuz futbolcu kardeşlerimiz, takım içi arkadaşlığın hiç olmadığı kadar iyi olduğunu belirtiyorlar. Ayrıca genç Caner'e güvenerek formayı vermesi de önemli bir nokta. Tüm bunları sağlamak bir Teknik Direktör için kolay olmasa gerek ama Hüseyin Hoca tecrübesiyle bu işin altından kalktı. Eğer böyle devam ederse yıllar sonra o gece bir daha ki sene olabilir. Tebrikler Hüseyin Kalpar ve ekibine.

salihcakir

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 15 Şubat 2010, 03:41:49
Şimdi 4-0 lık zaferin ardından,birçok kişi  bu sayfaya girip yazılar yazacaktır.
Ben her bu sayfaya girdiğimde,en baştan, 1.sayfasından itibaren okurum yorumları.

Sizede tavsiye ederim,
özeleştiri manasında ne kadar iyi oluyor.

İnsanın klavye başında ne kadar kolay birşeyler yazabildiğini ve yorum yazarken daha dikkatli düşünmemiz gerektiğini öğretiyor hatırlatıyor bana..

Daha önce yazdığım gibi ilk sayfalarda yapılan yorumlar gibi düşünüyordum bende ama belkide üşendiğimden yorum yazmamıştım..

Bence şimdiden hüseyin hoca ile 2,5 senelik anlaşma yapılmalı.Takım korunmalı.Bu düzen ve hava bozulmadan maksimum 4 ama kaliteli transferle seneye şampiyon olarak  ver elini süper lig.

Ben hep şampiyon olarak çıkmayı yakıştırıyorum samsunspora,6 kere çıktığımız birinci lige hep şampiyon olarak çıktık çünkü..

Hüseyin hoca ile süper ligdede devam edilmeli ve uzun planlamalar yapılmalı.Hazır aşı tutmuşken kimi getireceksinki başka..
Zaten teknik direktör piyasası hep aynı..
Hocanın açıklamaları beni çok tatmin ediyor,duruşu ve konuşmalarıda..

O kadar önyargılı olduğum bu adamı nasıl seiyorum anlatamam size,
Samsunspor sevgisi işte,

Ama hocayla ilgili ağır bir itham var önceki sayfalarda özellikle Melek-55 in ve birkaç arkadaşın yazdığı..
Bu konulara açıklık getirmek lazım,çünkü biraz mide bulandırıyor söylentiler..

Zira adama ölümüne bağlanıcam yakında ama sonra buda üçkağıtçı çıkacak umutlarım yıkılacak bir daha...

çok güzel bir noktaya değinmiş kötü çocuk. Millet olarak birileri çok çabuk vezir çok çabuk da rezil yapabiliyoruz. Bir türlü ortayı bulamıyoruz. Ya da objektif davranamıyoruz. Dediğin gibi konunun ilk sayfalarında adam avantacı olmuş, diskocu olmuş, o olmuş bu olmuş. Hatta iyi hatırlıyorum ikinci yarının başındaki Karabük ve karşıya maçlarından sonra da yeter artık nidaları atılıyordu onun için. Ama şu an kral, bizi şampiyon yapacak adam, ağır başlı, disiplinli, vs vs.

Yani şunu demek istiyorum, biraz daha soğuk kanlı yaklaşabilsek olaylara. Her şeyi, herkesi bir anda silmesek, bir anda da baş tacı etmesek.

Maşallah çok iyi gidiyor hoca, ben de çok memnunum gidişattan. Hatta bizi süper lige taşıyacağına da canı gönülden inanıyorum. Lakin; ya iki üç maç tökezlesek, vurduğumuz girmese, rakibin tek atağı gol olsa(karşıyaka maçı gibi) ve son haftalardaki stresi genç oyuncularımız kaldıramayıp ligden düşsek, o zaman ne olacak Hüseyin Hoca!!

edmontdante

AlıntıMaşallah çok iyi gidiyor hoca, ben de çok memnunum gidişattan. Hatta bizi süper lige taşıyacağına da canı gönülden inanıyorum. Lakin; ya iki üç maç tökezlesek, vurduğumuz girmese, rakibin tek atağı gol olsa(karşıyaka maçı gibi) ve son haftalardaki stresi genç oyuncularımız kaldıramayıp ligden düşsek, o zaman ne olacak Hüseyin Hoca!!

Hoca da aynısını söyledi geçen gün yemekte.
O esnada biri "Hocam,Allah razı olsun bunları takımdan gönderdiniz" deyince "Ama takım kötü gitseydi çok eleştri alırdık bu yüzden" dedi.Ben hocalığına bir şey diyemem ama formayı daha çok isteyenin oynayacağına inancım tam

erkutdem55

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Şubat 2010, 12:55:14
Hoca da aynısını söyledi geçen gün yemekte.
O esnada biri "Hocam,Allah razı olsun bunları takımdan gönderdiniz" deyince "Ama takım kötü gitseydi çok eleştri alırdık bu yüzden" dedi.Ben hocalığına bir şey diyemem ama formayı daha çok isteyenin oynayacağına inancım tam

Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.

Yolumuz zafer yolu.

doðan

edmontdante ellerine sağlık kardeşim ;
hüseyin hoca hakkında birkaç şey de ben ileteyim ; mesleğim gereği insanları bazen sorularımla sıkıştırır ve istediğim cevapları dolaylı yolla da alırım , hüseyin hocam yere çok sağlam basıyor , elindekinin ve etrafının gücünü ve değerini çok iyi biliyor , özellikle gençlerin çok çabuk havaya girmiş olduklarını ve formalarının kıymetini bilmedikilerini ve en önemlisi samsunspor kimliğini  ne kadar küçümsediklerini bu siteden defalarca yazdık ve bunu sorduk , aynen farkında ve yapılan operasyonların tesadüfen olmadığını anladık ve edmoni ile birbirimize baktık yanılmamışız dercesine , eldeki kumaşla en iyi elbiseyi yapacağı aşikar tecrübesine diyecek en ufak laf olmadığı ortada , ve ben bu dinamiznine hayran kaldım ve apo abi hemen patlattı play of u , cevap: benim şu an önceliğim başka ama neden olmasın ....dı , işte sağlamcı hocamın sözü ...
ve taraftarın sepmatisini de kazanan hocamızın bize bakışı çok güzel görüntüler sergiliyorsunuz devam çocuklar dı ...

devam çocuklar devam......

sadece55

Hocamızın arkasında duralım yıllar sonra güven veren bir isim yakaladık

merkez

Tebrikler ,güzel olduğu kadar son derece yararlı bir organizasyon olmuş.
Düşünenlere ve emeği geçenlere teşekkürler.

jean

iyi denk geldi hocamiz yalakalik yapanin biletini kesiyor valla affetmeden hella olsun

europe_55

Bence de bu yili en iyi sekilde atlatip, önümüzdeki sezon yapacagimiz takviyeler ile Süper Lige dönecegiz Insallah!!

Hüseyin Hoca´yi gercekten tebrik ediyorum, o geldikten sonra takim toparlandi ve iyi oynayip, kazanmaya basladi...
Sanirim özledigimiz SAMSUNSPOR geri geliyor!!!

sadece55

Yensek de yenilsek de peşinden koşunulacak sahada utanmıyacağımız bir takım yarattığı için sonsuz teşekkürler.

mehmet yılmaz

Hüseyin Kalpar takıma sihirli bir değnekle gelmedi elbette. Ancak O yılların verdiği öngörüyle takım ruhuna zarar verebilecek herkesi ve her şeyi önce tespit etti sonra da çözümü gerçekleştirdi.

doðan

ben hoca ya demiştimki bu hafta en kolay mçımız ?? -- oda zor mç zor demişti  .... 4 attık ... kocaeli maçı zordu 4 attık .. yahu her maçımız zor olacak inşallah 4 4 4 4 4 4 hehheheh ;D