Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Musti

Hala ideal 11 ve sistemini kurabilmiş değil.

55.hakan

Iyi oynayan kadroyu bozamaz.Haftaya mecbur Ekigho ve Adiloviç i ilk
11 oynatacaksın Kalpar.

orhan

Elbetteki yanlışlarınız var olacakda ama  bu zor şartlarda samsunsporumuzun sizinle istediğimiz  başarıyı yakalayacağına inanıyorum.

GençKozluklu

Hüseyin hocamız bir başka ya. Bugün Serkan'a o kadar tahmmül edebildinya, Adil', oyuna sokmamak için o kadar mücadele ettin ya helal olsun. Tam bir araştırma konususun.  Biz sana mahkumuz anladığım kadarıyla. Allah sana hiç bir takımı mahküm etmesin.

ngonge

Bu kadar tepki almasının nedeni kolay işleri zorlaştırması ve gereksiz inadı. Gene de ilk çıktığımız yıla göre nisbeten daha iyi. 2-3 düzgün hamle yapsa kimse birşey demiyecek ama işte..
Her ne olursa olsun, Canberk yoksa, Doğan kadroya giremiyorsa, Ercan hiç şans bulamadıysa, ilk 18'e 1 tane genç sokamıyorsan hiç kusura bakma bize lazım değilsin.

Sioux

İhtiyar inadı var. Deve kini de.
Pek dindar bir adam da değiliş ama çok ballı, kısmetli.
Şu Serkan Çalık'ta ne bulduğunu kamuoyuyla paylaşırsa çok sevineceğiz.

beşnumara

Biz kalpara çok ballı diyorduk adamın bu camiadaki adı gerçekten de bal hüseyinmis :) eski dönemlerden biriyle konuştum o dedi. Ona bal hüseyin derlerdi dedi ama şans olarak değil de farklı anlamda kullanırlarmışs :) ula galpar ne bal var sende...

yirmiuc

Allah rızası için şu serkan çalık denen adamı oynatma , yeter artık...

GençKozluklu

Kalpar ın 2. yarıya kaleci değişikliği ile başlamadı çok sürprizdi ve güzel olduğunu Furkan ın performansı ile gördük. Nihayet Adil den yararlanmayı aklıan getirdi. HAydi Aklpar bu taraftara kulak vermeye devam et

jean

hocam su takimi tekrar super lige cikar sonra uzun yillar takimin basinda kal

Kaya

##kdc##

Serkan Çalık inadından vazgeçtiğin için teşekkürler galpar. geri kalan herşey için küfürlerim devam ediyor.

55.hakan

Belediye maçında senden saçmalık Show bekliyorum .

orucreis

Forvet hattını güzel kurmuşssun on numara ama be adam taha gibi bi bombayı oyunda tuttun her an kırmızı yiyecek gibiydi koysana zaferi oyuna şimdide bu adama mı taktın anlamadım ki he bide tuna gibi tecrübeli geride top yapıp oyun kurabilecek bi oyuncun varken neden cemil fantazisi ?   1dk!!! bir yeri doğru yaparken diğer yerden açık veriyorsun nasıl bir amacın olduğunu hala çözemedim bilim adamlarından da ses yok ne kullanıyon kadroyu kurarken bidenede ben istiyom  :hnk:

_SoN_

Bu sene bizi süper lige çıkarırsa Hüseyin Kalpar ile devam edeceğimizi yönetim olarak kendisine söylemeliyiz,ne kadar eleştirirsek eleştirelim,bu sene süper lige çıkarırsa çok ama çok başarılı bir sezon geçirmiş olacak.