Sefa Doğanay, Saba Tümer'de :)

Başlatan berusa55, 23 Mart 2011, 17:14:56

« önceki - sonraki »

Burak

Türkiye'mizin hali maalesef bu Mustafa'm eğitimle düzelecektir umarım ilerde ama pekte umudum yok açıkçası. 6-7 tane evlilik programı var tv lerde. Bu tvler Meriç Erkanları Ahu Tuğbaları Tülin'le Caner'i konuştu yıllarca sigara karşıtı yayınlar trafik eğitim yayınları gecenin kör saatlerinde oda mecburiyetten olduğu için yayınlandı. Adamlarda yolda bakan isimleri soruyorsun bakıyorlar sadece.  Dizi karakteri soruyorsun şaaaak hemen cevap.  Daha bu genç yaşımda ben bu ülkeyle ilgili umutlarımı erkenden kaybettim zaten .maalesef  :( :(

kabacevizli55

diğer ülkeler türkiyenin yeteneğini görünce bi taraflarıyla gülüyolardır heralde
lan o kumla oynayan çoçuk iyiydi ya  :P

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 24 Mart 2011, 20:48:53
Türkiye'mizin hali maalesef bu Mustafa'm eğitimle düzelecektir umarım ilerde ama pekte umudum yok açıkçası. 6-7 tane evlilik programı var tv lerde. Bu tvler Meriç Erkanları Ahu Tuğbaları Tülin'le Caner'i konuştu yıllarca sigara karşıtı yayınlar trafik eğitim yayınları gecenin kör saatlerinde oda mecburiyetten olduğu için yayınlandı. Adamlarda yolda bakan isimleri soruyorsun bakıyorlar sadece.  Dizi karakteri soruyorsun şaaaak hemen cevap.  Daha bu genç yaşımda ben bu ülkeyle ilgili umutlarımı erkenden kaybettim zaten .maalesef  :( :(
öle deme la burak tülinle caner iyiydi  :)

##kdc##

şehrin değerlerine sahip çıkmak adına meriç erkanı tek geçerim :P 

cany

AlıntıAREF BU ŞEYLER İLE BİR "İNGİLTERE YETENEK SİZSİNİZ" E GİTSEYDİ ŞİMDİ PARLARI SAYIYO OLUCAKTI,TÜRK HALKI "BU HİLEDİR LAN" DİYEREK OY ATMAMIŞTIR... İŞTE BU KADAR CAHİL BİR TOPLUM...

youtube da böyle bi yorum vardı paylaşim dedim...haklı belki de :)

cembaba

Kesinlikle doğru. Eğlenmeyi bilmeyecek kadar cahiliz. "ip vaaaaar" :D

Sercan

Burak

Ya arkadaş az önce Namık Kemal'in önünden geçtim . Sefa Doğanay için afiş asmışlar. Şimdi soruyorum

1- Varsayalım bu adam yetenekli Namık Kemal Lisesi'nin bu yeteneğe katkısı nedir ?

2- Bu adam Öss birincisi falan mı ki bu adama afiş hazırlatıyorsun ? Kendi alanında olmayan bir başarıyı sahiplenmeye çalışmak niye? Altı üstü her sene tvde yayınlanan onlarca yarışmanın birisinde birinci oldu .

3- Samsunspor Şampiyon olunca da afiş asacak mısınız ?

Bu üçünü istiyorum  :) :)