66- Mehmet Sak

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 23:00:26

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

özkan

Karakteri sağlam,realist bi insandır mehmet.Sorumluluk almamazlık yapmayacağı gibi genç yaşına rağmen önemli işlere imza atacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın.Yeteneklide bi oyuncu  ;)

twitter

alisan5516

Ahmet'e yazdım,Mehmet'e de yazayım.Geçen sezon çok forma şansı buldu ama gecelerde hovardalıkları futbolun önüne geçince Ertuğrul Hocayı soğuttu,neredeyse her gece gezmesine çıktığımda görüyordum Bursada.Gönderilmesine şaşırdım,oynuyordu çünkü,en kötü sonradan dahil oluyordu.Umarım biraz akıllanır,çok yetenekli ama akıl herşeyden önemli.Güveniyoruz,bizim ona onun bize ihtiyacı var.

samuray

gece kuşu demek bayağı bol alternatifli bi kadro oluşturduk samsunda da aynı hataları yaparsa kendisi bilir neticede gençtir gezecek tozacak tabi ama sahaya çıktığında dökülürse hiç kimse onu oynatmaz kendi kendine yapar

Theofanis Gekas

bugün ki maç ölçüt olamaz tabi ama bi garipti fazla agrasif ve artist gibi geldi

Ollivanders

Mehmet Sak bence sol bek oynamamalı.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 08 Eylül 2012, 23:37:49
bugün ki maç ölçüt olamaz tabi ama bi garipti fazla agrasif ve artist gibi geldi
alırlar havasını gerekırse.
yönetim bizim olmasa kaygılanırdım ama hiç kuşkum yok ki gereken uyarı verilir..

Desiqner

Sol bek oynatılacak son adam görüntüsü verdi ki bencede oynatılmamalı.Orada oynamasına tepki olabilir mi o hareketler ?

Kaya

Mehmet Sak sol bek oynamayacak zaten..Şaban'ın göztepe maçında bileği dönmüştü..Hafif sakatlığı var.Hoca her ihtimale karşı denedi Mehmeti.

samuray

asıl mevkii nedir bunun

twitter

BigBadMama5552

AlıntıFutbolcumuz Mehmet Sak idman sonrası büyük bir sürprizle karşılaştı. Mehmet Sak babası Hatip ve annesi Segi Sak'ı tesislerde görünce önce şaşırdı, sonra büyük sevinç yaşadı. İdmanın bitimiyle soluğu anne ve babasının yanınıda alan Mehmet Sak, ailesi ile hasret giderdi. Mehmet Sak,"Benim için büyük sürpriz oldu. Maçada gelecekler. Ailem bana ve takımıma uğurlu gelecekler" dedi.

Kaynak: http://samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=566

Sioux

Çok kötü bir futbolcu. Üstüne üstlük kafası basmıyor bazı şeylere. Öyle ot çekerken karılarla beraber olmaya benzemez futbol oynamak. Bursaspor'da şampiyonluk yaşadım diyormuşsun ama seni oynarken kimse görmedi. Kendine çeki düzen vermesi lazım. Atakum Bld. hazırlık maçında berbattı, bugünkü 4 Eylül maçında da öyleymiş. Gece kuşu.

berusa55

Ne iş yapıyorsun sen Mehmet Sak kardeşim; asıl mesleğin nedir?

Bugünkü oynayamadığın! toptan sonra herkes bunu merak ediyordur.