6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

Kaya

Delirttin be arkadaş her top rakibe verilir mi ? Defansın hatalarının büyük sebebi ön libero mevkiinde oynayan Erdem'in inanılmaz top kayıpları bana göre..Öyle bir yerde kaybediyor ya da pas hatası yapıyor ki defansın bütün dengeleri bozuluyor..

GökhanÇağlar

Kendini gram yormuyor arkadaş bir kişi eksik oynuyoruz.Turgay ve Erdem'den oluşan bir ortasahayla bu kadar oluyor.

5trawberry

isyan

RT55

sahada gezmeye devam..

özkan

Maçlardan önce erdemle hocası arasındaki konuşmaları gerçekten duymak isterdim.Acaba görev olarak ne veriyor,neler istiyor da bu adam hocasının her dediğini görünüşe göre harfiyen yapıyor..

Ollivanders

Erhan hoca sağolsun sağ bek de yarattı kendisinden. Denemeye devam. Aman oyundan çıkmasın Erdem!

teksas3455

Hakikaten Erdem'i her maç 90 dakika sahada tutmasındaki amaç nedir bilmiyorum?
Varsa bir büyüğüm açıklayabilirse çok sevinirim. Benim görmediğim birşey mi var bu adamda?

Uğur Yıldız

hocanın oğlu olduğunu düşünmeye başladım ciddi ciddi

samuray

aynen ya kadronun değişmeyen tek isimlerinden birisi her maç doksan dk sahada bizim göremediğimiz de hocamızın gördüğü birşeyler mi var bu erdemde anlamak mümkün değil

Gorkem

takımda bu sezon devamlı oynayan oyunculardan ısınamadığım tek isim

gnc bengülü

seni bu takıma alanın ...

burakbas

Ollivanders

Geçen sene sovdugumuz hakan arslan senin gibi 10 tane eder. Ama ne hikmetse her mac ilk 11 desin. Helal.

gnc bengülü

Alıntı yapılan: burakbas - 03 Kasım 2012, 17:22:18
eee? yazdıklarına dikkat et ;)

küfür mü yazdık bizde biliyoruz bu sitenin başka sitelere benzemedigini ama 10 maçta hiçbirşey yok ama banko 11 de gelde bişey yazma.