6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

5trawberry

Şu adamın yerinde cafercan olsaydı bizde..

Theofanis Gekas

şenol denenmeli bir kere

Burak

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 15 Ekim 2012, 11:41:02
şenol denenmeli bir kere

ben bu çocuğu ilk oynadığından beri beğenmiyorum şahsen bence de şenol denenmeli

ahmetsefa55

nsumbu defansın önünde oynarsa erdemi çıkarıp ileriye farklı bir isim düşünülebilir.

ekstra yaptığı hiç bişe yok.11 de oynaması için onu diğerlerinden ayıran bir özelliği yok.

emre

Ben de anlamıyorum bu adam neden sürekli 11'de oynuyor. Şenol 20 dk top oynayamayacak kadar mı kötü ? Orta sahada tek sırıtan adam bence.

isa55

Bugün diğer maçlara göre daha etkiliydi. İnşallah daha iyiye gider.

Ollivanders

24 Ekim 2012, 23:36:30 #81 Son düzenlenme: 25 Ekim 2012, 15:47:18 Serpico
Hakan arslan mi Erdem mi ? Cevap belli degil mi ? Kesinlikle H.Arslan be.

beşnumara

hoca kadro sıkıntısı çektiği için rotasyona gitmiş ozan, nsumbu ve lokmanı dinlendirmiş demek ki erdemin yerine koyacak adam bulamamış veya hakan arslanı oyundan alarak hafta sonu adana maçını düşündü sanırım o zaman hafta sonu erdem olmayacak heralde inşallah öyle olur çünkü sahada varlığını pek hissedemiyorum.

AhmetDenizci

Topu oyuna Erdem'in sokması gerekirken, nedese stoperler yapıyor o işi, tabi ne kadar yapabildikleri tartışılır. Ama Adem Sarı nasıl kesik yediyse Erdem'e de o sıra gelir. Şenol bir form tutsa..

ngonge

Arkadaş torpilli sanırım.

55.hakan

Bu adamın oyunda kaldığı her saniye haram.

Musti

Hakan Arslan, N'sumbu ve Musa Aydın'ın karması gibi. Hepsinden biraz var ama tam olarak sahada ne yapması gerektiğini karıştırıyor. Bazen Hakan gibi Bazen N'sumbu gibi bazen de Musa Aydın gibi oynuyor. Bu üçü sahadayken Erdem Şen fazlalık.

maço

bence defansif anlamda ortasahanın herseyi,

dün hakan arslanın ne yaptığını gören var mı?denizli erciyes gibi pozisyon bulamadıysa bunda erdemin katkısı çok büyük,

eğer erdem bu görevi yapacaksa hakan arslana gerek olmadığını düşünüyorum,hakanla erdemi burda rotasyonda düşünebiliriz,

hakanın yerine daha topu bilen,ortasaahada arkası dönük topu alıp dikine oynayabilen birini yerleştirebilirse erhan hoca ilerde çok daha yaratıcı pozisyonlar bulabiliriz,

geriye kalan 8 haftada bu kadar gol yememizin sebebi defansif anlamda değil hücum anlamında sıkıntılarımızdan dolayı,

ilerde daha çok top yapabilsek rakip üstümüze o kadar gelemeyecek,

10. haftadan sonra takım olmaya başlayacaz sabretmemiz lazım

minci

İlerde top tutacak forvet mi var. Dolayısıyla yük tamamen savunmaya biniyor ve doğal olarak da takım gol yiyor. Zaten attığımız gollere bakılırsa forvet kadar savunmanın attığını görüyoruz. Bu herşeyi açıklamıyor mu?

germencisse

Galiba sadece benim hosuma giden bir oyuncu..tabii eksikleri olan bir oyuncu ancak top saklayan pas dagıtan bir oyuncu azda sut cekebilse  :P olsun yine orta sahada cok sırıtmıyor bence..