6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

Desiqner

Gol pası Erdem'den  ;)

Sol Açık

Ben beğeniyorum, çok faydalı ve gelişme potansiyeli de var, yani yetenekli...  ;)

_Jack Daniels_

Mevcut orta saha oyuncuları içerisinde topu en iyi kullanan isim. Önüne daha kreatif bir oyuncu alırsak Erdem'in performansı daha yükselecektir. :)

ahmetsefa55

hakan ve turgaya göre tekniği bir tık daha önde.
gol pası da iyiydi.ortasahamızda iyi bir alternatif olur.

ChucKeR

bencil dendiği pozisyonda karşısında 3 adam ve 1 pas opsiyonu vardı. karşıdaki stoperlerde keriz değil heralde, pas atsaydı topu kaybedecekti, zorladı vurdu.

2ye 1 gittiği pozisyonda hakana pas armayıp kendi gitseydi bencillik yapmış olacaktı.

bu lig için yeterli tekniğe sahip, bundan tekniği ya göbekli ya da çıtkırıldım olur bu ligde. şu an takımda alternatifi yok, Allah sakatlık vermesin.

samuray

takımda uyum aşıldıkça erdem de daha iyi olacaktır henüz çok yeni bi takımız bunuda unutmamak lazımsadece erdem için değil bu on günlük ara iyi oldu hazırlık maç ı olsa iyi olur yaparlar herhalde

minci

Şu anda takımda Erdemden daha iyi top kullanabilen, top tutabilen, isabetli uzun pas atabilen birisi daha varmı? (Kere de bu işi zaman zaman yapıyor.) Tamam elbetteki bazı konularda zaafları var ama biz onu Messi diye almadıkki. Bana göre şu anda beklentilerimin çok çok üstünde. Bravo Erdem. Herkesin bulunduğumuz ortamı çok iyi bilmesi gerekir. Aldıkları ücreti gözönünde bulundurursak çocuklar kendilerini yırtacasına mücadele ediyorlar. Bu ne kadar adam olduklarının bir göstergesi. Hepsini gönülden kutluyorum. Bize düşen onları desteklemek ve onore etmek ancak dozunu kaçırmadan, şımartmadan.

celebi

Kafa golunu de atsaydi iyi olurdu

minci

Alıntı yapılan: celebi - 04 Eylül 2012, 23:02:40
Kafa golunu de atsaydi iyi olurdu
Ekigonun kaçırdıkldrını gördükten sonra Erdemin'kinin sözü bile edilmez. Ama yine de atsaydı harika olurdu. Maçı kahve içerek seyrederdim. Ancak bu şekilde mücadele ettikçe  o da olacaktır.

celebi

inşaallah kardeşim ben zaten büyük eleştiri olarak söylemedim keşke atsaydı diye kendisi adna söyledim süslemiş olurdu güzel futbolunu

özkan

Sol Açık

Bence de kötü bir maç çıkarttı, ama Nsumbu Turgay'ın yerini almalı. Özellikle hücuma dönük özellikleri var Erdem'in ve buna ihtiyacımız var.

Geçen haftaki gol: Erdem pas, Hakan gol.
Bu haftaki ilk gol: Adem indirdi, Erdem Hakan'a verdi, Hakan bıraktı, Adem gol.
Bu haftaki ikinci gol: Erdem bıraktı, Hakan gol.

Adam tüm gollerimizin içinde. Bu hafta kötüydü, o ayrı...

##kdc##

Adam oyundan düştü hoca çıkarmadı. Bence oyuncunun suçu yok, hemen öldürmeyelim adamı.

berusa55

17 Eylül 2012, 13:04:37 #58 Son düzenlenme: 17 Eylül 2012, 14:08:55 berusa55
İyi oyuncu; maça da iyi başlıyor ama sonrasında meydanda yok. Oyundan düştüğü anda değitirilmeli.

samuray

sade erdemmi takım olarak oyundan düşüyoruz 70 dk.dan sonra adeta, kondisyon sıkıntısı var sanki,