6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

kuzey55

Erdem Şen bu takımda 30 sayfa konuşulacak bir futbolcu değil.konu kilitlenmeli

beşnumara

Seneye biz çıkarız o giresuna geri döner. Moderatör arkadaşlar bu başlığı ayrılanlar kısmına kaldırabilir.

Sadece Samsunspor

hadi yallah yallah. biz bu adama küfür ederken karakterinden söz edenler vardı bu mu karakter. hadi yavrum naş 2 seneye giresun da falan oynarsın bakarsın öyle süperligdeki Samsunspor'a.

özkan

Senin kaba et bölgeni kim kaldırdı ciğerim ?

mimar55

Bazi futbolcularin harbiden yatacak yeri yok

Nuri Asan

bazıları da isimlerini bile tasiyamiyor. adın gibi olamamissin be erdem.

Ollivanders

Adamdaki ego patlaması çok büyük boyutta . Arda turanı da geçmiş . Oynasaymış süper ligteymişiz . Adam olsaydın da seni aldığımıza pişman olmasaydık . Bir tarafta sözleşmesi biten cemil adıcan diğer tarafta da adam gibi adam erdem . Kimilerinin önceliği şaşmış . Tek gerçek var o da Samsunspor .

AhmetDenizci

Bu hafta tsye gol atmış.

ngonge

Ts'ye gol atmış da daha bu sene ilk kez 11'de oynamış. Daha önce de 1 kere yedekten girmiş. Kısaca bir Hakan Arslan olmaz, en geç seneye bu lige döner.

AhmetDenizci

"Gaziantepspor 1 - 2 Bursaspor" maçında üç Bursasporlu oyuncuyu çalımlayıp harika bir pas vermiş.

emor

" Yeni sezon öncesi Samsunspor'dan Spor toto Süper Lig Ekiplerinden Gaziantepspor'a transfer olan Erdem Şen Samsun'u ve Samsunspor'u unutmadı. Geçtiğimiz hafta Samsun Ladikspor yetkililerinin girişimleri karşılık Kırmızı Siyahlı Kulübe forma ve malzeme yardımı yapan başarılı orta saha oyuncusu bir çok Samsun'u futbolcuya adeta örnek oldu. Öte yandan Erdem Şen Facebook sayfasındaki profil resminide Nuri Asan Tesislerinde çekilmiş fotoğrafı yaparak Kırmızı Beyazlı taraftarların gönlünde bir kez daha taht kurdu. Hatırlıyacağınız üzeren Erdem Şen Samsunspor'dan ayrılmadan önce eski Yönetim için "Samsunspor gerçekten büyük bir Kulüp. Ancak mevcut Yönetim bu Kulübü Yönetemiyor" açıklamalarında bulunmuştu. "

kaynak: samsunsporum.net

55.hakan

Gönlümüzde taht mı kurmuş ? Ismarlama haberlerle kendini affettirmeye çalışırsın ancak sen.Yardımların da futbolculuğun da senin olsun.

Sadece Samsunspor

Bugunde 2 gol atti masallahi var ne diyelim

mehmet yılmaz

Erdem'le bir sezon çalıştık. Ertesi sezonu bilemem o bir sezon boyunca çok kaliteli bir insan profili çizdi. İlginçtir, o sezon futbolu yeterli seviyede değildi. Ertesi sezon ise futbolunu çok farklı bir çizgiye taşıdı. Açıkçası, Süper Lig'de oynayabileceğine hiç ihtimal vermiyordum. Ama beni yanılttı. Sadece sürekli oynamıyor, goller de atıyor. Tebrik ediyorum. Yolu açık olsun.

burakbas

Giresunspor>SAMSUNSPOR>Gaziantep ... Futbolcular bu kulübe dua etmeli.