6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

ngonge

Sene içinde başka takıma imza atmış bundan daha beter ne yapabilir? Sözleşmesi biten bir sürü oyuncu var. Mesela bir Cemil'e bakıyorsun, her şeyini vermiş, başka bir takıma gitse şimdi kimse bir şey demez. Erdem'i oynatmama lüksü olmazdı Kalpar'ın. Demek ki ne antrenmanda ne de sahada oynatılacak bir şey yapmadı.

yilmazselcuk55

Neyin Kafasını Yaşıyo  bu  Şu anda twitterdaa  :o :o :o

##kdc##

Bu adama Orduspor maçındaki performansı göz önüne alınarak sallanılıyorsa
aynı maçta oynayan Adiloviç, Arif Şahin, Umar, Ekigho da aynı kefededir.

3e 1 yakaladığımız pozisyonların, boş kale dururken dışarı atmaların yanında orta sahada Erdem Şen'e laf edilmesi bence hem hak yemek olur hem de iftira.

Allah aşkına açın tekrar izleyin maçı, Erdem Şen'e gelene kadar diğer oyuncuların yaptıklarına laf edilmiyorsa bu işte bir yanlışlık var..

kumköylü ahmet

28 Mayıs 2014, 00:02:21 #408 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2014, 00:06:11 kumköylü ahmet
Herkezein görüsüne saygi duymak lazim..Dagilin  ;)..
Giden Gider Kalan sahalar Bizimdir..Yolu Acik Olsun..

lato

Alıntı yapılan: ##kdc## - 28 Mayıs 2014, 00:00:56
Bu adama Orduspor maçındaki performansı göz önüne alınarak sallanılıyorsa
aynı maçta oynayan Adiloviç, Arif Şahin, Umar, Ekigho da aynı kefededir.

3e 1 yakaladığımız pozisyonların, boş kale dururken dışarı atmaların yanında orta sahada Erdem Şen'e laf edilmesi bence hem hak yemek olur hem de iftira.

Allah aşkına açın tekrar izleyin maçı, Erdem Şen'e gelene kadar diğer oyuncuların yaptıklarına laf edilmiyorsa bu işte bir yanlışlık var..

Aynı imayı Erdem de dile getirdi Twitter'dan. Ordu maçını tekrar izleyin. Diğerleri nasıl oynamış diyerek. Ayrıca bu yazı için de bazı gerçekler yazıyor dedi. Kime inanacağımızı şaşırdık :(
http://www.hedefhalk.com/samsunsporu-yeni-sezona-kim-hazirlayacak-601621yy.htm

beşnumara

Herkese inanırım o yazıyı yazan şahsa inanmam. Boşverin giden gitti. Erdem de gittiğine pişman olacak ama geç olacak.

lato

Alıntı yapılan: beşnumara - 28 Mayıs 2014, 00:23:26
Herkese inanırım o yazıyı yazan şahsa inanmam. Boşverin giden gitti. Erdem de gittiğine pişman olacak ama geç olacak.

Abi adam bir şeylerin farkında olarak gitti. Yazar konusunda haklısın ama bir futbolcu saygımdan susuyorum deyip bunu ima edince kafası karışıyor insanın. Yazı için de bir kaç doğru burada yazıyor demiş. Yazarın ne mal olduğunu biliyor herhalde :P

##kdc##

Valla ben de İsmail Başaran'ın ne kendisine ne de yazdığı yazılara saygı duymam.
Üstelik twitter da kullanmıyorum Erdem ne demiş ne yazmış bilmiyorum.
Ama Ordu maçındaki oyunu için Erdem'e laf söyleyebilmek için önce %100 lük pozisyonları harcayan diğer oyuncuları da elden geçirmek gerekir.

3'e 1 pozisyonda Umar ve Ekigho'nun topu nasıl taca attığını ve geri pas verdiklerini herkes gözüyle gördü, Arif Şahin'in kaçırdığı pozisyon nasıl bir becerisizliktir vs..

İlk yarı takımı sırtlayan Erdem Şen'i de ikinci yarı bu hale getiren her ne ise bence takıma zarar vermiştir.. Takımı sattıysa Allah'ım fitil fitil burnundan getirsin. Takımı satmadıysa araya menajer falan olayı olduysa da Allah bin belasını versin ne diyim..

lato

Alıntı yapılan: ##kdc## - 28 Mayıs 2014, 00:31:49
Valla ben de İsmail Başaran'ın ne kendisine ne de yazdığı yazılara saygı duymam.
Üstelik twitter da kullanmıyorum Erdem ne demiş ne yazmış bilmiyorum.
Ama Ordu maçındaki oyunu için Erdem'e laf söyleyebilmek için önce %100 lük pozisyonları harcayan diğer oyuncuları da elden geçirmek gerekir.

3'e 1 pozisyonda Umar ve Ekigho'nun topu nasıl taca attığını ve geri pas verdiklerini herkes gözüyle gördü, Arif Şahin'in kaçırdığı pozisyon nasıl bir becerisizliktir vs..

İlk yarı takımı sırtlayan Erdem Şen'i de ikinci yarı bu hale getiren her ne ise bence takıma zarar vermiştir.. Takımı sattıysa Allah'ım fitil fitil burnundan getirsin. Takımı satmadıysa araya menajer falan olayı olduysa da Allah bin belasını versin ne diyim..

Alican Gündoğdu ‏@alcngndgdu  1 sa.
@ErdemSen06 sen bütün şehrin kalbini kırdın abi ama Allah yolunu açık etsin bizi üzdün
Erdem Şen ‏@ErdemSen06  1 sa.
@alcngndgdu güzel kardeşim elbet bir gün gercekleri duyacaksınız ozaman görürsünüz kim kimin kalbini kırmı
OğuZz  1 sa.
tabiki içerde neler oldu bilemeyiz, seninde kalbin kırılmış olabilir ama sezon içinde takımı satmamalıydın!
Erdem Şen ‏@ErdemSen06  1 sa.
ben hiç kimseyi satmadım ben oynasaydım su an takım lig deydi ;)
Eyüp Basaran ‏  57 dk.
ya abi ordu macini ac bi izle bos yapma twitter da oynasaymis ligteymisiz tamam en iyi sensin
Erdem Şen
estafurlah oyle bisey demedim ama siz ozaman sadece beni o maçta degil herkesi bi inceliğin ;)

Twitter'da muhabbetlere verdiği cevaplar

ask55

maçı çok hatırlamıyorum ama erdemin çok kötü oynadığını sanki bilerek topa gitmediğini fln düşünmüştüm maç esnasında.
hatta o tarihlerde erdem için yapılan yorumlara bakarsak herkes aynı kanaatteydi.
ama günahını almak istemem.
belkide aklı başka yerdeydi oynayamadı.
sonuçta bu takımı süperlig yolunda yalnız bıraktı.
her ne kadar emekleri için teşekkür etmek istesemde açıkçası içimden gelmiyor.
seneye hangi takıma kiralanacağını merak ediyorum.

orucreis

Yolu açık olsun umarım kulübümüze güzel gelir elde ettirmiştir.

beşnumara

Bedavaya gitti oruç sözleşmesi bitmisti ;)

Shane_Falco

28 Mayıs 2014, 08:35:54 #417 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2014, 09:01:50 Shane_Falco
Zamanında sezon ortasında gs Ali Turan'ı transfer etti Kayseri adamı direk kadro dışı bıraktı. Aynı Gaziantep'in bize yaptığı muameleyi yapmıştı gs 3 kuruş para teklif etmişti.

Gaziantep'in devre arasında Erdem için 50 bin dolar bonservis teklif etmesi sadece terbiyesizliktir.
Bu adamı şimdi vermezseniz sezon sonu zaten bizde demektir.

İlk devre Erdem'in performansını biliyoruz. Yönetim 50 bin doları kabul etseydi burada yazılacakları tahmin edebiliyorum. Tek yanlış yapılan durumu Emin başkan zaten söyledi ''biz devre arasında Erdem'i A2'ye yollamalıydık'' dedi. Bunun örneklerini bu senede yaşadık. Cenk Tosun'u devre arasında bjk aldı. Gaziantep adamı kesmedi Cenk 2. yarı yatışa geçti. Takım az daha küme düşeceketi.

Burası Avrupa değil. Lewandowski, Götze gibi devre arasında anlaşıpta aslanlar gibi oynamıyorlar. Türk futbolcular nerede yetişmiş olsada kafa aynı. Adam seneye süper ligden oynayacağım diye kolunu, bacağını uzatmadı topa. Sonra çıkıp da herkese bakın o maçta demek saçmalıktır. Cemil'inde sezon sonu sözleşmesi bitti. O niye deli gibi kafasını sokuyordu tekmelere, tokatlara.

Sonra çıkıp ben oynasaydım takım Süper Lig'deydi demek ne oluyor. Oynasaydın o zaman Erdem efendi. Ayağını mı tutuyorduk ? Bıraksın bu işleri daha da ortalığı karıştırmadan çek git Antep'ine...

sadece55

Erdemin sayfasını göndermenin zamanı gelmedi mi?

eprianu

Biz çok gördük senin gibi büyük konuşanları Erdem.
İki sene sonra PTT 1. Ligde görürüz tekrar seni  ;)