19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 21 Şubat 2010, 17:47:12
Bugün çok savaştı rakipteki topları öyle güzel ayak koyup faulsüz kapıyo ki ben bugün bu özelliğine hayran kaldm...

Turuncu

21 Şubat 2010, 18:22:10 #241 Son düzenlenme: 21 Şubat 2010, 18:31:47 Turuncu
Alıntı yapılan: supernatural_55 - 21 Şubat 2010, 17:47:12
Bugün çok savaştı rakipteki topları öyle güzel ayak koyup faulsüz kapıyo ki ben bugün bu özelliğine hayran kaldm...
Bügün iyidi abi yaptığı şık hareketlerle seyirciyi çoşturdu

ergin1965

inş uzun yıllar bu forma giyer.. tam bir yıldız

supernatural_55

Alıntı yapılan: Turuncu - 21 Şubat 2010, 18:22:10
Bügün iyidi abi yaptığı şık hareketlerle seyirciyi çoşturdu

hele kulubelerin ordaki taç çizgisine yakın yerde 3 4 tane arka arkaya müthiş hareketlerle adamları d.....a bağladı ya o tam bombaydı;))

LisandroLopez

Her takıma böyle yürekten oynayan oyuncu lazım.
Gerçekten iyi bi oyuncu.

sadece55

Her zaman ki gibi orta sahada karşı takımı yıldırdı,bıktırdı resmen.Topla yaptığı hareketler oyunun seyir zevkini yükseltti cidden.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: erdo55 - 21 Şubat 2010, 19:31:51
Her zaman ki gibi orta sahada karşı takımı yıldırdı,bıktırdı resmen.Topla yaptığı hareketler oyunun seyir zevkini yükseltti cidden.

bi ara ronaldinhonun hareketini yaptı.çok feciydi :D

sadece55

Top ayağına yakışıyor kesinlikle.Zamanla takımımız daha çok pas organizasyonları yapacaktır.Biraz topla oynamayı seviyoruz bunu atlatırsak Murattan Oktaydan Turguttan daha da iyi verim alabiliriz.

mehmet yılmaz

4-1'lik Hacettepe zaferini gizli kahramanı yine Murat'tı. Bir topu bile dandun yapmadı. Rakibin başını döndürürcesine attığı çalımlar ve yüksek zeka ürünü paslarıyla yine kendi klasiğini sergiledi.

mehmet yılmaz

AlıntıKANATLANDI, UÇUYOR
Geldiği günden bu yana farkını hep hissettirdi. Yedek kaldığı zamanlarda bile enerjisinden birşey kaybetmedi. Ancak formayı bir aldı ve bırakmadı. Behsettiğimiz kişi Murat Yıldırım. Onunla yaptığımız röportaja bile enerjisi yansıdı ve keyifli bir söyleşi oldu

ÇIKIŞI ANLATTI
Samsunspor'un geçen sezon transfer ettiği Murat Yıldırım, o günden bu yana çok yol katetti. Takıma geldiği zamanlarda çoğu kimsenin 'Samsunspor'un futbolcusu değil' dediği Murat Yıldırım herkesi yanılttı ve ilk 11'in değişilmez ismi oldu. Şimdilerde ise 'Murat'sız bir orta saha olmaz' deniyor. Taraftarın da sevgilisi olan Murat bu büyük çıkışını anlattı. Yaptığımız söyleşiye Murat'ın da enerjisi yansırken, dolu dolu röportajda Murat, son haftalardaki başarılarını takım arkadaşlarına ve muhteşem taraftara bağladı.

BAŞARI BİZİM
Murat, "Evet takıma geldiğim zaman benim bu takımın bir parçası olmadığımı düşünenler vardı. Ancak beni gururlandıran o kişileri yanılttım ve daha da sevinçli olduğum konu ise artık herkesin beni sevmesi. Son haftalarda büyük bir çıkışımız var. Bu çıkışın baş mimarları bizleriz. Teknik ekibimiz ve taraftarımızla birlikte yönetimimizin de katkısını unutmamak lazım. Dört maçtır kazanıyoruz. Bu çok güzel bir duygu. Ancak hala ligde rahat değiliz. Çünkü bu lig çok karışık. Geçen sezonu hatırlarsak, averajla kümede kaldığımız unutulmamalı" dedi.

İŞİMİZ BİTMEDİ
Bu sezon ilk hedeflerine ulaşmak için daha 4 galibiyete ihtiyaçları olduğunu söyleyen Murat sözlerine şöyle devam etti: "Bu sezon kulübümüz büyük zorluklarla karşılaştı. Ancak buna rağmen sezona başladık ve şu anda iyi gidiyoruz. Kötü günler şimdilik geride kaldı. Zor zamanları büyük bir dayanışmayla geride bıraktık. Ancak işimiz bitmiş değil. Daha en az 4 galibiyete ihtiyacımız var. Alt sıralarda Kocaeli dışında kopan bir takım yok. Bu bizi de endişelendiriyor. Önümüzde Bolu deplasmanı var. Kazanarak iyice rahatlamak istiyoruz".

HEYECANLANDIM
"Taraftarımıza gelecek olursak, inanılmaz bir itici güç. Hacettepe maçına çıktığımızda bu sezonun en kalabalık taraftar grubunu gördüm. inanılmaz bir heyecandı benim için. Çok da güzel görüntüler vardı. Arkamızda bu kadar ve bur o kadar da kişinin olduğunu görmek, bize sorumluluklarımızı da hatırlatıyor. Onlara layık olmak için daha iyi olmak zorundayız ve olacağız da. Takım kötü giderken de, iyi giderken de taraftarlar bizleri hiç yalnız bırakmadı. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Onların sevgisi büyüdükçe, Samsunspor'da daha iyi olacaktır".

GÜVENİYORUM
Hacettepe maçında yaptığı klas hareketleri hatırlattığımız Murat konuyu şöyle özetledi: "Kendime sahada çok güveniyorum. Bundan dolayı da istediğimi hareketi yapabileceğime inanıyorum. Topun sıkıştığı anlarda, topu daha sakin bir yere taşımak için bazen kendinizi aşmanız gerekiyor. Hacettepe maçında bu çok oldu. Değir maçlarda da yapıyordum ama bu maçta sürekli aynı hareketleri yapınca güzel görüntüler oldu. Ben hareketleri yaptıktan sonra taraftardan gelen alkış ve tezahürat beni daha da ateşliyor. İnşallah bu güzel günler hiç bitmez".

HalkGazetesi

Akyol

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Şubat 2010, 23:41:09
4-1'lik Hacettepe zaferini gizli kahramanı yine Murat'tı. Bir topu bile dandun yapmadı. Rakibin başını döndürürcesine attığı çalımlar ve yüksek zeka ürünü paslarıyla yine kendi klasiğini sergiledi.
A Kalite Murat Yıldırım...

YaşarDoğu

Bu adamdan çalım atma dersi alacam az kaldı  ;D ;D  en azından Edmontdante den azar işitmem halısahada :D

Dilerim Süper Lig e Murat bizim takımda iken çıkarız.Yoksa biz böyle bir oyuncuyu arasakta çok zor buluruz.

2011 de sözleşmesi bitiyor. 1,5 sene kaldı sözleşmesinin bitmesine.

Ollivanders

Muratsız bir ortasaha kurgusu dusunemez oldum .

celebi

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 24 Şubat 2010, 02:19:11
Bu adamdan çalım atma dersi alacam az kaldı  ;D ;D  en azından Edmontdante den azar işitmem halısahada :D

Dilerim Süper Lig e Murat bizim takımda iken çıkarız.Yoksa biz böyle bir oyuncuyu arasakta çok zor buluruz.

2011 de sözleşmesi bitiyor. 1,5 sene kaldı sözleşmesinin bitmesine.

gel ben sana çalım atmasını öğreteyim koçum gel

Kais

Alıntı yapılan: sogutlubahce55 - 21 Şubat 2010, 18:40:36
Her takıma böyle yürekten oynayan oyuncu lazım.
Gerçekten iyi bi oyuncu.
her takıma lazım ama sadece bizde olsun ve başka takımada gitmesin..