Caner KOCA

Başlatan sadece55, 01 Şubat 2017, 10:30:45

« önceki - sonraki »

sadece55

Fenerbahçe taraftarından çok ciddi yorumlar gelmekte bayağı beğenilen bir isim. İnşallah katkı vererek güzel bir kariyer başlangıcı yapar.

orucreis

Hayirli olsun takimimiza insallah hem onun hem bizim basarimiz olur

Karabudun

Adamın adını ilk defa duyuyorum ancak Fenerbahçeliler isyanda. Nette kendisi ile küçük çaplı bir araştırma yaptım. Kendisini bilen Fenerbahçelelerin tamamı transferine içerlemiş. Yorumlara bakıyorum özellikle Salih Uçan ile kıyaslamışlar.

Sadece Samsunspor

Tr kupasinda ara ara oynuyordu is yapar gibi

Sol Açık

Alıntı yapılan: Karabudun - 02 Şubat 2017, 12:02:50
Adamın adını ilk defa duyuyorum ancak Fenerbahçeliler isyanda. Nette kendisi ile küçük çaplı bir araştırma yaptım. Kendisini bilen Fenerbahçelelerin tamamı transferine içerlemiş. Yorumlara bakıyorum özellikle Salih Uçan ile kıyaslamışlar.

Ben hiç izlemedim, ama iyi şeyler duydum. Ama bu kadar içerleyecek ne var ki? Sonuçta adam kiralık geldi...  :o

Bir de soru, Caner için sitede 1.5 yıllık sözleşme yapıldığı yazılı, ama TFF'de kiralık ve 6 aylık görünüyor. Ayrıca Fener ile sözleşmesi de 1.5 yıl sonra bitiyor. Yani kiralık ve 1.5 yıllık bizde ise biraz ilginç, bizdeki sözleşmesi ile fenerdeki sözleşmesi aynı zamanda bitiyor demektir.
Yani, konuyu bilen birisi varsa, aydınlatırsa sevinirim...
(Benzer bir soruyu Gökay İravul için de soracağım, ama onun sayfasında)

Karabudun

02 Şubat 2017, 15:41:39 #5 Son düzenlenme: 02 Şubat 2017, 15:48:21 Karabudun
Alıntı yapılan: Sol Açık - 02 Şubat 2017, 14:51:19
Ben hiç izlemedim, ama iyi şeyler duydum. Ama bu kadar içerleyecek ne var ki? Sonuçta adam kiralık geldi...  :o

Bir de soru, Caner için sitede 1.5 yıllık sözleşme yapıldığı yazılı, ama TFF'de kiralık ve 6 aylık görünüyor. Ayrıca Fener ile sözleşmesi de 1.5 yıl sonra bitiyor. Yani kiralık ve 1.5 yıllık bizde ise biraz ilginç, bizdeki sözleşmesi ile fenerdeki sözleşmesi aynı zamanda bitiyor demektir.
Yani, konuyu bilen birisi varsa, aydınlatırsa sevinirim...
(Benzer bir soruyu Gökay İravul için de soracağım, ama onun sayfasında)

Ben oyuncunun adını bize gelene kadar duymadım. Bu öğlen Sinopspor'da müdürlük yapmış ve amatörle ciddi manada ilgilenen bir kardeşim ile rast geldik. Selam vermesinin akabinde direkt Caner transferine geçti. Tebrik minvalinde konuştu. Daha önce birkaç kez izlemiş ve demesine göre bu ligde fazlasıyla iş görürmüş. Onun da gazıyla zamanına "Kill for You" adlı grubun kemik tayfasında bulunan ve ziyadesiyle de sevdiğim bir abimi aradım. Böyle bir oyuncunun takımdan gönderilmesine anlam veremediklerini, takımları için kayıp olduğunu ve  kesinlikle nitelikli bir oyuncu olduğunu  söyledi. Duyduklarımdan sonra yalan yok ben de büyük beklenti içine girdim.  FB taraftarı mübalağayı sever ama adamın arkasindan da bu kadar sayıkladıklarına göre vardır bir numarası.

sadece55

1,5 yıl kiralık olayı şu şekilde. 1 yıl opsiyonlu

cakir55

Hiç izleme fırsatım olmadı bu sene fenerin kupa maçlarında oynamış inşallah faydalı olur.

ata55

18'e bile giremeyecekse niye aldın osman?

Karabudun

Ligde kalmayı garantilesek de şu çocuk da bir forma giyme şansı bulsa. Kendi adıma cidden çok merak ediyorum.

cakir55

Böyle bir oyuncumuz olduğunu bile unutmuşum. Hasan cezalı belki bu maçta 18de olur.

Sadece Samsunspor

Oynamaya oynamaya fbdeki turkiye kupasindaki goruntusunu kaybetmis malesef

celebi

Hiç beğenmedim oynamamasına verelim diyelim

orucreis

Cocugun kumasi iyi ama kulubede curudu

mehmet yılmaz

Evet, belki çok iyi değildi ama sanırım hayatında ilk defa böyle bir taraftar topluluğu önünde oynadı. Aylardır, N'Diaye'yi bile önlibero oynatıp da bu çocuğa bir dakika bile şans verilmedi. Tedirginliği ve tempo düşüklüğü çok normal.