Tom Muyters

Başlatan sadece55, 01 Şubat 2017, 10:29:34

« önceki - sonraki »

Karabudun

Bu maçta bence gayet iyiydi. Benim hatırladığım kadarıyla hatası olmadı, uzaktan gelen bir iki şutu da güzel çıkardı.

Sadece Samsunspor

Furkanin uzaktan gelen sutlari sektirip donen toptan gol yedigimizo unutmayalim. Muyster iyidir

samsunsporlu1994

Çok sempatik bir kaleci,takıma yeni yeni alışıyor,uzaktan gelen şutlarda topu sektirmek yerine rahatlıkla kontrol edebiliyor.

sadece55

Tecrübesi belli oluyor alıştıkça daha iyi olacak. Denizli maçında asıl sınavı...

ngonge

Oyuncunun çok önemli bir artısı var. Pas atmayı ve topu kontrol etmeyi biliyor. Özgüveni sıkıntı çıkartmazsa takımı çok rahatlatır bu. Asla ileri dikmiyor, bu sayede ileride top kaybetmiyoruz. Geçen maçta Soner'in attığı her top bize geri geldi. Bana güven verdi bu adam bir ton gol yemiş de olsa Hollanda süper liginde oynadı. PSV, Ajax gibi takımlara karşı zayıf bir takımda oynadı, bu unutulmamalı.

Shane_Falco

Duruşu, özgüveni ve ayakları gayet iyi durdu. Çok kestiremedim ama eğer ki yan toplarda da saçma sapan hareketler yapmıyorsa bu lig için yeterlinin üstünde bir kaleci olduğunu düşünürüm. Biraz daha beklemek gerek...

tactician

27 Şubat 2017, 22:09:38 #36 Son düzenlenme: 28 Şubat 2017, 06:47:54 töngel
daha önce de yazmıştım; bizim gibi kendi kalesinden uzakta oyun oynamaya çalışan bir ekip icin ideal bir kaleci. şu ana kadar ki oyun içerisindeki varoluşu ile savunmamızı da çok rahatlatıyor. ceza alanına ve kalesine olan hakimiyeti güven veriyor. Cepheden gelen bir iki topta da oldukça net sektirmeden kucakladı topu. Kaleci fundamental'ı oturmuş, bu çok belirgin. Çok zorlanmadı bu zamana kadar. Yan toplarda ve refleks gerektiren anlarda yapacaklarını görme fırsatı bulamadık. Onu da göreceğimiz maçlar gelecektir; şu ana kadar ziyadesiyle iş görür bir performans ortaya koydu. Hele ki Furkan'dan sonra...

özkan

Bu adamın yediği gol sayısı kesinlikle olçü olmamalı oynadığı ligin kalitesinde zaten gol yeme ortalamlı 45,şampiyon bile 30 gol yiyor o ligde.Bununla birlikte attığı toplar hep ilerde bizde kaldı.Sonerin degajlarınıda gorduk hep patladı..

Tecrübesi ile yeteneği,bize furkanın verdiklerinden fazlasını verecektir.

GurbetciFanatik

05 Mart 2017, 14:54:51 #38 Son düzenlenme: 05 Mart 2017, 15:08:29 GurbetciFanatik
Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 26 Şubat 2017, 15:43:27
Sendede na bal var arkadas kalene top gelmiyor seni cözemiyoruz insallah lig sonuna kadar seni cözemeyiz.

Dedigim gibi insallah sezon sonuna kadar seni cözemeyiz :D
Ama ayaklarina cok hakim teknik olarak bizim birkac futbolcudan daha iyi ve hic top sektrimiyor.

Sol Açık

Kötü bir kaleci olmadığını anladık. Ama hakkaten iyi bir kaleci mi halen çözemedik!  ;D

orucreis

Adam kaleye büyü yaptı sanki 2 haftadir gol yemeden geciyoruz golu gectim adam gibi pozisyon gelmiyo ;D

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: orucreis - 06 Mart 2017, 00:13:10
Adam kaleye büyü yaptı sanki 2 haftadir gol yemeden geciyoruz golu gectim adam gibi pozisyon gelmiyo ;D

La bu adam yoksa papaz büyüsümü yaptirdi  ;D

samsunsporlu1994

Adamın dibi dibi.

5trawberry

sülalem rahat modunda maclar çıkartıyor

Mert

Soğukkanlılık iyidir bu adamda öyle bir tarz var sanki.Yaşının vermiş olduğu bir özgüven var ama burası Türkiye yurt dışından yıldız olarak gelen adam sönüp gidiyor.Nedense bana güven vermiyor ama aynı şeyleri Ahmet Şahin için de söylemiştim ve yanılmıştım.İnşallah bunda da yanılırım.