Tom Muyters

Başlatan sadece55, 01 Şubat 2017, 10:29:34

« önceki - sonraki »

sadece55

Uzun yıllar sonra aldığımız ilk yabancı kaleci. İnşallah aşı tutar da kaleyi sağlama alırız.

Sol Açık

TFF listesinde göremedim. Sözleşme süresi ne kadar acaba?

samsun 55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 01 Şubat 2017, 10:58:32
TFF listesinde göremedim. Sözleşme süresi ne kadar acaba?

1.5 yıllık

ata55

Fiziği çok iyi. Deneyimli. Umarım fark yaratır

orucreis

Hayirli olsun insallah

sadece55

Yabancıların Hollandadan gelmesi iyi oldu. En azından birbirleri ile iletişim iyi bir de Hasan çeviri konusunda izlediğim kadarıyla yardımcı oluyor.

55.hakan

Kaya

celebi

s_uzunkaya

2017 YE KADAR KALEDEYMİŞ 2017 DEN SONRA KALEYİ WARNER HAHN A KAPTIRMIŞ.
inşaallah sakat veya sıkıntılı değildir. bana pek iyi bi transfer gibi gözükmedi açıkcası. furkan buna kaleyi vermez.

Kaya

2017'den sonrası 1 ay zaten. Takımdan ayrılmasıydı transferiydi derken ilişkisini kesmiş. İlk yarı full oynamış. Büyük ihtimalle hazır bir kaleci

sadece55

Furkandan kaleyi alamayacaksa zaten bıraksın futbolu. Ben artık samsunun çocuğu olaylarından sıkıldım kim iyiyse o oynasın. Hele Samsunun çocuğu kafeci canberk artık hiç durmasın.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Erdinc - 02 Şubat 2017, 09:13:14
Furkandan kaleyi alamayacaksa zaten bıraksın futbolu. Ben artık samsunun çocuğu olaylarından sıkıldım kim iyiyse o oynasın. Hele Samsunun çocuğu kafeci canberk artık hiç durmasın.

:D abi yapmayın yaa.... furkan tamam daha pişmedi ama o kadar da kötü değil da  :)

sadece55

Furkan değişik bir adam öncelikle defansa ağırlık katamıyor oyunda hiç varlığı yok gibi bağırma çağırma açısından.. Bir de adam iyi oynasa da bir hata yapıyor maçı veriyor kısacası malesef güven vermiyor.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Erdinc - 02 Şubat 2017, 09:20:25
Furkan değişik bir adam öncelikle defansa ağırlık katamıyor oyunda hiç varlığı yok gibi bağırma çağırma açısından.. Bir de adam iyi oynasa da bir hata yapıyor maçı veriyor kısacası malesef güven vermiyor.

tamam işte aynı kanaatteyiz. furkan daha pişmedi  :)