1 - Bekir Sevgi

Başlatan Stoper, 14 Eylül 2015, 11:52:11

« önceki - sonraki »

Stoper

Doğum Yeri   : Siirt
Doğum Tarihi : 25 Ağustos 1988
Sözleşme Başlangıç Tarihi : 28 Temmuz 2015
Sözleşme Bitiş Tarihi : 31 Mayıs 2018
Eski Takımı : Bandırmaspor
Mevki : Kaleci

5trawberry

İki mac izledik sadece ama önsezisi cok iyi, çıkışları yerinde. Kendine güveni var ve garantici masallah diyelim.

orucreis

2 haftadır gol yemiyoruz maşallah diyelim.içinde ben profesyenelim sezisi var.Umarım rehavet yapıpta kendini kaybetmez

Burak

Hata yapmıyor hata yapana kadar kalede kalmalı Furkan bizim çocuğumuz ama bize en çok faydayı veren oynayacak

Raqua55

Atlama Zıplama konularında iyi.Ama yan toplara çıkarken bir kaç defa yüz ifadesine baktım çok korkuyor.Cesaretlenmesi gerekiyor.

Sadece Samsunspor

Antremanlarda surekli yan top calismali. Korkma kardesim cik al topu. Hic cikmamandan iyidir.

beşnumara

Alamiyorsan yumrukla be birader.

korayxyz

o pozisyonda hiçbir şey yapmasa koşup adama çarpsa bile hakem faulu bize verecek. Kale sahasına düşen topu hele de duran toptan gelen topu tokatlayacaksın be kardeşim :( :(

GurbetciFanatik

Tecrüben yok biliyoruz cok hata yapiyorsun.
Elinden geleni yapmaya calisiyorsun ondan süphem yok ama ne yapip yapip antremanlarda su topa cikma zamanlamasini iyi calisman lazim.
2-2 bitseydi sorumlu yine sen olacaktan neyseki yendik.

ngonge

Adam 27 yaşında, artık yeni bir şey alamaz. Olduğu kadar işte. Buna da şükür diyorum.

orucreis

Yıllardır bu yan top sıkıntısı hastalığı sende de mi var.Bu nedir ya kimse yan top alamıyor...
Ne lan bu bomba mı ????

Sol Açık

Bekir yan toplar konusunda Samsunspor'da hatırladığım en kötü kaleci. Altı pasın içine düşen her top tehlike oluyor.

Dünkü maçın ilk yarısında bir pozisyonda yine altı pas içinde Bekir çıktı ve topa dokunamadı, hakem kaleciye faul verdi. O pozisyonda da faul yoktu. Bekir'in çıkıp alamadığı (daha doğrusu yükselemediği) bir pozisyon daha hatırlıyorum ve bir de gol var. Alanya maçının 90+'sında yediğimiz de cabası.

Cepheden kötü bir kaleci değil, ama altı pas içine yüksek toplarda çok zayıf. Ben bu özelliğini geliştirebileceğini düşünmüyorum ve kesinlikle devre arasında bir kaleciye ihtiyacımız olduğu fikrindeyim (gerekirse yabancı bir kaleci).

Bekir görece şanslı; Furkan'ın yediği 2 hatalı golle 4 puan, Bekir'in yediği 2 hatalı golle ise sadece 1 puan kaybettik.

Ancak kaleci meselesi önemli; 5 puanımız daha olsaydı, 5'i geçtim 3 puanımız daha olsaydı, şimdi durumumuz çok farklı olurdu...

özkan

Ben yunus hocada sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Bu adam oynadığı hiç bir maçta çıkmadı 6 pasın dışına.La kardeşim sen kaleci antrenörüysen bunu bu adamaa döve döve uygulayacaksın daa.

55.hakan

Çıkması gereken pozisyonlarda çıkmıyor çıkmaması gereken penaltı noktası yakınındaki yerlerde çıkıp kaleyi boş bırakıyor.Kaleci antrenörleri kaç hafta oldu bu konuda artık kesin talimat vermesi lazım.

orucreis

Senin ben kaleci kere..... 6 pasdaki topa cikmamak nedir lan sen kalecisin orasi senin namusun sana dokunan adam kart bile yer. Kapadigin koseden gol yemek nedir kapatmissin lan orayi elinin ayarina s.cayim. topu aut atislarinda neden yan tarafa yada onundekine veriyon aciklasana bana. Adamlar baski yapmis defansin onunde adam var sen israrla ona vermeye calisyon nasil bi fantezilan bu zaten geridesin topu olabildigince rakip sahada tutup baski yapacak takim 3-0 one degilsin defansta top cevirmiceksin az beynini kullan . bak rakip kaleciye her ciktigi topu ya aldi yada faul aldirdi hemde alakasi yokken. Yemin ediyorum kaleciligimden utandim lan