99 - Muharrem Efe

Başlatan Stoper, 17 Ağustos 2015, 15:42:07

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Yalniz duran toplarida, kornerleride Mustafa Sevgi'den cok daha iyi kullaniyor.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 24 Nisan 2016, 20:08:17
Yalniz duran toplarida, kornerleride Mustafa Sevgi'den cok daha iyi kullaniyor.

Usta iyide o bir yetenek degildir yani Mustafa Sevgiden duran toplari daha iyi kulabnmak.
Ondan kötü kullanan yokki zaten nasil iyi olmasin.

Kaya

Uzun zamandır ilk 11 oynamamış bir oyuncunun eksikleri mevcuttu üzerinde..Her maç bir idmandır çok maç kaçırdı bu sene. Buna rağmen kendisini çokta salmamış gözüktü. Oynadıkça faydalı olabilir tipte bir oyuncuya benziyor. En azından Mustafa Sevgiden yararlıdır.

korayxyz

Düz adam. Ama Mustafa Sevgi kadar oynar. En azından mücadele ediyor.

sadece55

Muharrem Efe orta saha da direnci yükseltiyor.Bu kadro darlığında muharrem oynamalı.Orta sahamız Mustafa sevgi ile olacak iş değil.

Stoper

Hep 2.ligde oynamış,ilk defa bizimle birlikte 1.lig deneyimi yaşıyor. Kadronun dar olmasından dolayı oynuyor,süre buluyor ama bu ligin topçusu değil. Samsunspor etiketiyle, seneye 2.ligin paraları takımlarından birinde kendine yer bulur.

sadece55

Şanslı adammış bedavadan oynadığı takımlar arasına SAMSUNSPOR'u yazdırdi

Karabudun

Olur da bizim avel yönetim çağırırsa falan ALLAH aşkına geri dönme.

Sadece Samsunspor

Bu bile alacaklarindan dolayi kulupten gitti ya. Yediremiyorum.

samsunsporlu1994

Çok klas futbolcuydu,üzüldüm doğrusu. Yeri doldurulmaz  :D  :D

Shane_Falco

Şimdi bu adam yıl sonuna kadar olan anlaşmasından doğan alacakları almaya hak kazanmış mı oluyor ? Yani şimdi bu TFF'ye şikayet ederek gitti. Bunun parasını yıllık maaşı neyse o mu ödenecek yoksa yarım sezon kaldı yarım sezonluk maaşımı ödenecek ?

brigand

Sözleşmesi fesih edilmişse tek taraflı veya karşılıklı; özel bir madde olmadığı sürece oynadığı dönemi alır.

oguz_5528

bu adam çoktan anlaşmıştır  birileriyle

samsun 55

sadece55

Demekki tuzla da hedef şampiyonluk.