6-Distel Zola

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:36:40

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Son maçta muharrem efe'nin yerine tercih edilebilirdi. hiç şans verilmedi doğru düzgün

Sadece Samsunspor

A2 takimina gondermek gibi bi luksumuz mu vardi umit hoca. Zaten kadro dar. Muharem efeden kotu oldugunu dusunmuyorum

AhmetDenizci

ÜMİT ÖZAT ZOLA'YI SİLDİ
Kadro dışı bırakılan Zola ile çalışmak istemediğini, bunu kendisine de söylediğini ifade eden Ümit Özat, şöyle dedi:
"Düşünmediğim bir oyuncuyu idmana çıkartacağıma, alt yapıdan birini alır, ona yer açarım. Kendisine verebileceğim kadar şans verdim. Bu Zola'nın kötü futbolcu olduğu anlamına gelmez. Dikiş tutmadı. Ofoedu'yu 1461 Trabzon'da kim tanıyordu. Ama şimdi Ofeodu bu ligin aranan oyuncusu. Zola da belki başka bir takımda tutabilir."

muzaffer4

Mustafa sevginin yerine koy daha etkili olur.

Burak

Adamı parise göndermişler biraz zor aga :)

5trawberry

Mustafa Sevgi'nin yerine bi başlasın görelim artık.

Sadece Samsunspor

Bu hocada oynatmadigina gore var bi sikinti

muzaffer4

Adam mutlu bugün istanbula gitmiş geziyor arkadaslarıyla snap atıyor.oh ne güzel iş maç oynama gez toz bi de her gün antremana cık top oyna
Maratonda oturup futbolculara bağıran dayıların takıma  katkısı daha fazladır.

ngonge

Adama tam üvey evlat muamelesi yapıyorlar yahu. Golden sonra Kone'nin gözlerinin onu araması ilginçti. Hiç yoktan şu maçta bile adamı 15 dk dahi oynatmadı hoca.

orucreis

Para yok deriz oyuncu alamayiz elimizdekindeki oyuncu gormeden adami futbola kusturup hayatini bitiririz nasil bir kulubuzlan biz

özkan

Ben bizdeki 2 teknik ekibin kenan yeleğin Fransızlardan bu işi daha iyi bildiğini tabiki düşünmüyorum.Bu adam hiç bir asist yapamamasına rağmen geçen sene 30 maç oynadı fransada.Var bu işte bi iş.

cakir55

Alıntı yapılan: cakir55 - 19 Ağustos 2015, 21:06:57
Bu adam gelmeden önce sakattı ve bunu bile bile aldı yönetim. Bu diz Sakatlığı oyununu etkiliyor tabi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sezon başı yazdım bu mesajı.
Bu adam geliyor Samsun'a Medical Parkta teste tutuluyor hastane raporlarında dizlerindeki problem görülüyor ama bizim saygı değer yöneticilerimiz sözleşme imzalatıyor. Yazık günahtır bile bile böyle bir şey yapmak. Kimler sakal aldı kim bilir.

5trawberry

Geçen sezon biraz görev almış olsaydı daha iyi olacaktı. Baktığında sıkıntılı bi futbolcu ama, yerden cezasahasi ve yay cevresine pas konusunda başarılıydı.

Raqua55

Bu yoklukta banko 11 oynaması gerekiyor mustafa sevgi gibi değil Rakip takıma orta sahada yapışıyor

cakir55

Farklı maçları izledik galiba adam yanına bile dönemiyor. İlk yarıda saçma sapan paslar atıp durdu.

Sent from my iPhone using Tapatalk