38 - Galin Ivanov

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2015, 21:00:55

« önceki - sonraki »

Stoper

En son 14 Nisan'da forma giymiş.
Basında geçen sakatlığı doğru ise Kasım'da sahalara dönmesi gerek.Güçlü,sorumluluk alan bir Ivanov faydalı olabilir. Duran topları da etkiliydi.

sadece55

Formda istekli bir ivanov bu takıma yeni transfer etkisi yaratır.Bu yoklukta ona ihtiyacımız var.

amisos5506

en azından 2. yarı katkı yapabilir.

CoRaqLi55

Ne oldu bu adama dönecek mi dönmeyecek mi?

brigand

Katkı sağlayabileceği en erken tarih Ocak 2016 görünüyor.

korayxyz

Kadromuz kısıtlı. Eğer ikinci devre hem taha hem de İvanov hazır olarak dönerse, 2tane sağlam transfer yapmış gibi oluruz

Raqua55

Samsuna geri dönüyorum diye yazmış.En kısa zamanda tekrar sahalara dönmesi gerekiyor Kadro zenginliği açısından İvanova ihtiyacımız var

sadece55

Gbb maçını tribünden seyretmiş İnşallah yakın zamanda antremanlara da başlar.

orucreis

gel artık ya hırsla azimle gel şu kadro darlığında ilaç ol artık 1 sene yattın gelde borcunu öde

Sadece Samsunspor

Yeter daa artık gel başla. En çok ihtiyaç duyulan dönemdesin. Gerçi dönsede ilk 5 hafta bişey beklemek abes olur. Sakatlıktan sonra eski formu yakalamak çok zor oluyor. Taha'da böyle olacak belki ilk haftalar kızacağız Taha'ya ama elbet eski hallerine dönecekler

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Kasım 2015, 12:34:51
Yeter daa artık gel başla. En çok ihtiyaç duyulan dönemdesin. Gerçi dönsede ilk 5 hafta bişey beklemek abes olur. Sakatlıktan sonra eski formu yakalamak çok zor oluyor. Taha'da böyle olacak belki ilk haftalar kızacağız Taha'ya ama elbet eski hallerine dönecekler

Abi mutlaka sakatliktan dolayi çok formsuz olabilirler ama bunun ve tahanin ölüsü muharrem efe den iyidir y a

korayxyz

2. yarıdan önce randıman alabileceğimizi düşünmüyorum :(

nomak55

Bu takima bir iki mac bile kazandirsa yeter bence mutlaka katki vermeli

emre

Kadro genisliligi icin iyi olacaktir ama cok ekstra bir katki yapacagini sanmiyorum. Umarim yanilirim.

Sadece Samsunspor

2. Devrede oynamasini bekledgim tek futbolcu