38 - Galin Ivanov

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2015, 21:00:55

« önceki - sonraki »

beşnumara

Orta sahada m.sevginin oynayacağını düşünürsek ivanov'un hızını kullanarak kanatta oynaması bence daha mantıklı.

Desiqner

İvanov götürülmüyor diye haber okudum ama doğruluğu nedir ?

beşnumara

Ben basında Coşkun Zeren'in açıklamalarını okudum. O söylemiş.

Aslankaya

biraz güçsüz.

lige çıkarsak zaten gönderilerde , allah göstermesin eğer seneye tekrar bu ligde olursak ıvanov'u gönderip daha iyi bir yabancı transfer etmeliyiz.

milli maç arasında ağır idmanlar yapıldı belki biraz olsun toparlanmıştır.

mehmet yılmaz

Daha önce de yazdım. Kesinlikle aradığımız oyuncu değil. Yetenekleri sınırlı. Kaliteli bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Bir Dimitrov dahi değil.

samsun 55

bayfa55

Son derece yetersiz bir oyuncu . Keşke iyi bir  sağ kanat alsaydık çok daha faydalı olurdu.

Duško Milinković

Ameliyat olmuş ve 5 ay sahalardan uzak.Sonrası Allah Kerim. Yani Samsunspor defterini kapattı. Sakat futbolcu almada üzerimize yok.

ErkÇay55

Bu adamın sözleşmesini tek taraflı fesh edip ülkesine göndermek samsunspor için en hayırlısı olur.

s_uzunkaya

5-6 ay beklenecek bir oyuncu değil ivanov. hele ki sakatlık sonrası performansı sezon sonuna kadar ilk geldiği zaman ki performansına asla yaklaşamayacak. ümit bunu kadroya almaz. "kalsın" denilirse anlamamız gereken ancak şu olur: " bizim zaten adam gibi yabancı bir oyuncu almaya gücümüz yok. bir eksik yabancı kontanjanımız kalcağına takılsın işte. belki işe de yarar sonra, belli mi olur!"

sadece55

Yabancı kontenjanı 10 oyuncu olduğundan çok fazla sorun değil

Shane_Falco

Yalniz 5 oyuncudan sonra her yabanci oyuncu için federasyona belli bir miktar ödeme yapmak gerekiyor.

ChucKeR

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 28 Temmuz 2015, 10:19:12
Yalniz 5 oyuncudan sonra her yabanci oyuncu için federasyona belli bir miktar ödeme yapmak gerekiyor.

200 milyar

beşnumara

Yabancı oyuncu lisans bedellerinde indirim yapılacağını söylemiş tüpcü.

sadece55

Ee abileri çok yabancı aldı mecbur indirecekler.