33 - Chikeluba Francis Ofoedu

Başlatan cembaba, 14 Ocak 2015, 10:44:49

« önceki - sonraki »

eprianu

Mesele de o hocam zaten keyfi gelince oynuyor. Sanırım bugün mücadele etmesinin nedeni de geçen senelerde Karşıyaka forması giymiş ve ordan husumetle ayrılmış olması. Yoksa penaltının başına bu kadar istekli ve hırslı geçmezdi. Neyse önümüzdeki maçlarda ne demek istediğim anlaşılır. Bu kadar istekli ve hırslı olacağını sanmıyorum

orucreis

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 07 Şubat 2016, 23:23:04
Ofeodu ama bugün bayaga istekliydi.
Gecen haftalara göre kostu adam gecti iyi sutlar cekti.
Ben öyle gördüm, tek basinada takima sirtlayamaz ya.
Tamam penalti kacirdi ona sözüm yok ama genel olarak bugün iyiydi.

Çok bencildi kac tane pozisyonda yanindaki adam musaitken kaleye vurup kahraman olma hayaliyle harcadi pozisyonu

korayxyz

Oruçreisin dediğine katılıyorum. 1 tane gol attı ama en az 3-4 tane gollük pozisyonu da boşuna harcadı

bayfa55

Ofoedu oynamasın bu takımda paraşütsüz düşeriz. En azından şimdilik ümidimiz var.

Burak

Bence de bu takım kümede kalacaksa maalesef Ofeodu ya bağlı

eprianu

Alıntı yapılan: Burak - 08 Şubat 2016, 11:23:44
Bence de bu takım kümede kalacaksa maalesef Ofeodu ya bağlı

Maalesef Ofeodu'nun keyfine bağlı..

orucreis

O zaman bize siyasetci gerek degil yada sehrin onde gelenleri biz kendi parasini verdigimiz futbolcuya gebe kalmisiz bakanlar haklı

cakir55

Sorunun Özat'ta oldugunu net bir şekilde gösteriyor aynen devam Ofo

55.hakan

Bu adamın ayağının ayarı yok gerçekten.Pas vermede sorun var.Orta sahada ve defansta tehlikeli yerde pas vereceği yerde top kaptırıyor.Rahat pas vereceği yerde adama çarptırıyor.Bu konuda mutlaka uyarılması lazım.

isa55

İlk yarı en kötü topunu oynadı. Ama kendini affettirdi.
Özellikle dış sahada en büyük kozumuz.

sadece55

Bu sene bizi çıkart.Sonra gitmek istersen gidersin Ofeudu.Unutma biz çıkarsak sen de çıkarsın.

Sadece Samsunspor

Isteyince nasil takir takir oynuyosun. Lig bitene kadar boyle devam et. Senin yararina olur

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Erdinc - 02 Mart 2016, 16:26:23
Bu sene bizi çıkart.Sonra gitmek istersen gidersin Ofeudu.Unutma biz çıkarsak sen de çıkarsın.

Cikarsak hic gidemez, zaten transfer yapamiyoruz parasütsüz düseriz ofi giderse. ( Tabi cikarsak )

isa55

Golleri Ümit özata hediye et ofi.

orucreis

Keyfin gelince oynuyonya bi sovuyorum bi sovuyorum anlatamam