33 - Chikeluba Francis Ofoedu

Başlatan cembaba, 14 Ocak 2015, 10:44:49

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Ben bu adami cözdüm  :D :D :D

Kanatdan giderken Umar gibi

Kaleciyle karsi karsiya kalinca Ekigho gibi

Yani Umarkigho  :D :D :D

ngonge

Fena oyuncu değil, bu ligde faydası olur. Arada hiç görünmeyeceği maçlar da olacaktır. Ne olursa olsun gününde bir Umar, Ofuedu falan dinlemez.

55.hakan

Ben beğendim.Mbilla Umar la bu kadar anlaşamamıştı.Daha iyi olmasından ziyade anlaşabilecek bir ikili daha çok iş yapar.

elexir

iyi oyuncu ama kafası başaka yerdeyniş gibi geldi bana, umarım faydalı olur takıma.

Sadece Samsunspor

ta bir canavar ;D adamsın ofeodu. golden sonra taraftara mbilla deyin demeside ayrı incelikti

AhmetDenizci

Çok iyi ikili oldular Mbilla ile.  :)

GençKozluklu

Maçın adamıydı bence. Özellikle defans oyuncusu gibi geri gelip rakip atakları kesmesi de harikaydı. İlerde geride çok çalıştı. İki golle de başarısını süsledi. MBilla ile çok iyi ikili oldular.

özkan

01 Şubat 2015, 23:37:38 #22 Son düzenlenme: 02 Şubat 2015, 00:49:14 özkan
Çok güzel o golden bence daha onemlı olan karakterli oyun sergılemesı.defansa gelip sezerle beraber arapı kıtledıler.tebrıkler koçum ayrıca doğan gıbı Ego manyagıda degıl penaltı golunden sonra turubune gelip mbılla dıye bagırmamız ıcın ısaret yaptı.topculuk sade ıkı pas vermek degıl takımdaslıklada olur.senın gıbı. Iyı transfer ıyıkı almısız.

jean

Geldigi iyi oldu ins boyle devam eder

fanatik samsunsporlu

beşnumara

Tribune oynayan adamları hic sevememişimdir.

brigand

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Şubat 2015, 13:57:42
Tribune oynayan adamları hic sevememişimdir.

Sen kimi sevdin ki be hacım : )

beşnumara

Turgayı sevdim ömür Ejderi sevdim :) bunlar tribüne oynamıyordu oynayamiyordu :D

Aslankaya

OFOEDU DÖKTÜRDÜ

Kırmızı-Beyazlı ekibin kazandığı penaltı pozisyonu öncesi ilginç anlar yaşandı.

Kırmızı-Beyazlı ekibin kazandığı penaltı pozisyonu öncesi ilginç anlar  yaşandı. Topu eline alan Ofoedu, Teknik Direktör Erhan Altın'na dönerek penaltıyı atmak istediğini söyledi. Bir kaç kez bu isteğini tekrarlayan Nijeryalı yıldıza Erhan Altın, olumlu yanıt verdi. Çok mutlu olan ve penaltıyı gole çeviren Ofoedu, büyük sevinç yaşadı. Nijeryalı oyuncu, maç boyuncada çok etkili futbol ortaya koydu. İki gol atan bir de assit yapan Ofoedu, maça damga vuran isimlerdendi.
Erhan Altın'dan penaltı için izin istedi, golünü attı.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/44826/ofoedu-dokturdu/

mehmet yılmaz

Kayseri'ye de yazdı golünü.
İyi bir çizgi tutturdu.
Ayrıca futbol ne garip bir şey. Aralık 2012'de hayatımın en kötü günlerinden birine sebep olmuştu Ofoedu, şimdi bizim için oynuyor.