samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

mehmet yılmaz

Sanmıyorum Umut.
Üç sezon öncesinin formasıydı.

Kaya

1 gol 1 asist ile kötü oynadım keza Mehmet abi,Umut ve Abdülhamit hoca da kötüydü.Buna rağmen yendik ilginç.  ???

mehmet yılmaz

Maytap geçmeyeceğim. Çünkü gerçekten iyi oynadınız. Zaten maç sonunda bizim takımdan kimse sevinmedi. Mücadelenize saygı duydum ve hatta üzüldüm sizin için. Ama tarih iyi oyunu değil skoru yazıyor. 3-2 yendik sonuçta...

kamuri

Genclerin bizi bu kadar bunalttigini hic hatirlamiyorum pestilim cikti resmen :redcard:

fındık

Bu maçın bizde bıraktığı iz de aynı oldu.

Musti

Bu seneki son maçımda zirve yapıp 1 gol 1 asistle oynasam da 3-0 dan 3-2 ye maçı getiren 2 golü de benim hatalarımdan yedik. El pozisyonu ve arkaya kaçan adamı tutamadım sanırım Serkan'dı.

Maçın sonlarında bir Mersin maçı sendromu yaşayabilirdik. Neyse ki kalede oruçreis ve defansın 'belkemiği' kamuri abi vardı.

Morukgücü'nde oynamak bir gururdu. Seneye nasipse daha da moruklaşarak devam etmek dileğiyle görüşmek üzere :)

(-Tapatalk-)

orucreis

##kdc##

Inanç Abi: O pozisyonda ben de olsam hemen kullanırdım, gol olursa da iptal etmezdik.

Olcay: Ben haftaya gençlerde olacam, böyle kazanınca zevkli olmuyor.

...

Erdem abi yok dediniz ama sahadaki herkes maşallah Erdem abiyi aratmadı, hatta arattı o olsa bu kadarını yapmazdı dedik.

Attığımız nizami gol sayılmıyor.
Frikik kullanıyoruz 2 adım baraj kuruluyor.
Top Mustafa'nın eline çarpıyor bitişik diyorsunuz, Fındık'ın vücuduna çarpıyor el kullanıyorsunuz.

Biz saygı gösterip sesimizi çıkarmayalım diyoruz ama, siz kazanmak için her yol mübah diyerek yüklendikçe yükleniyorsunuz.

Ben moruk olsam "karşıdakiler bizden daha genç, adamlar doğru dürüst oynuyorlar bari haklarını verelim" derdim, abilerimin de böyle düşünmelerini isterim.

Böyle kazanmaktan zevk alıyorsanız devam.

Haftaya Cumartesi 10-11 abonelik var, herkese iyi eğlenceler..

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mehmet yılmaz

Ben haksızlık yaptığıma hiç inanmıyorum. Hem de hiç.
İptal edilen golde Umut faul yok demesine rağmen ben Emre'ye inandığım için 'faul var' dedim ve topu size verdik. Asıl orada beklemeniz lazımdı. Ne baraj kurduk, ne geri döndük.

Elle kesilen pozisyon aslında devamdı ancak daha birkaç dakika evvel Mustafa'ya aynı pozisyonda el deyip, el kullanan sizsiniz zaten. Ben o sebeple o else bu da el diyerek topu aldım. Üstelik orta sahada olan bir toptu bu. Öyle maçın kaderine etki edecek bir şey değildi bile.

Baraj meselesine gelince. Atışı kullanmadan önce baraj çok yakın dediniz. Ben de geri gelin diyerek barajı geri çektim. Vurdunuz ve gol oldu. Neyine itiraz ediyorsun bunun Cüno? Hakikaten anlamadım.

Biz böyle kazanmaktan zevk almıyoruz, biz skor ne olursa olsun güzel ve çekişmeli maç olmasından zevk alıyoruz.

Ha, derseniz ki sen 35 yaşına gelmiş adamsın, bizi haksızca yeniyorsun, yenmek için her türlü çamuru yapıyorsun, oynamayız olur biter.
Çamur yapanlarla neden oynayacaksınız ki?

Cumartesi aboneliğini de iptal edin bence. Herkes bir yerlere gidecek.

Velhasıl, yanlış adama sitem ediyorsun. Vicdanım çok rahat benim. Oyun da olsa hak yemek istemem ve yediğime de inanmıyorum.

kamuri

Bende o pozisyonu oyle hatirliyorum cuno baraji cektik vurdunuz gol oldu ::)

Kaya

25 Ağustos 2014, 00:34:21 #7286 Son düzenlenme: 25 Ağustos 2014, 00:37:28 Kaya
Alıntı yapılan: ##kdc## - 25 Ağustos 2014, 00:16:03

Biz saygı gösterip sesimizi çıkarmayalım diyoruz ama, siz kazanmak için her yol mübah diyerek yüklendikçe yükleniyorsunuz.

Bak eleştiri yapmak güzel bir şey tamam ama işi abarttığın zaman olmuyor işte Cüneyt hak yemek felan ;) Yorgunluktan yürüyemiyorum koşmaktan hak işlerine hiç girme sen abilerini dinle  :-X

Ben sizden olsam o topu öyle kullanırdım ha farketmez her takımda öyle kullanırım.Genç takımda buna benzer defalarca olay yaşadım ama hiç kazanmak için her yol mübah yapıyorlar felan demedim.Her maç tekme yiyordum,her hafta ayağımda yara ile eve dönüyordum siz o maçları bilmezsiniz.Bence sakin olun ve yaptığınız spora bakın,kimseye yendiği için kupa vermiyorlar.Yaş ilerledikçe halısahaların sadece maç olduğunu anlayacaksınız zaten  ;)

Not:Bir de önceden de çok net hatırlıyorum hafta boyu burada ne zaman gırgır şamata ile karışık çekişmeler yaşansa o hafta böyle patlak veriyor.Hafta içi forumun bu başlığında biraz fazla gaza gelmeler oluyor.Tecrübe ile sabit  :evet:

kamuri

bence bunlar macin verdigi stresle yorgunlukla yazilmis seyler zaten gencler olarak cok iyi oynadiniz harbiden bizicok zorladiniz yazdigim gibi zor yuruyorum  ;)

Musti

Mehmet abi açıklamış zaten ama ismim geçtiği ve pozisyonun içinde olduğum için açıklık getireyim.
İlk pozisyonda kolumla göğsümü kapatmıştım koruma amaçlı. Top koluma çarptı ama bitişikti, el kullanacaksanız kullanın dedim. Kullandınız zaten. Sonra aynısı fındığa oldu.

İkinci pozisyonda da refleks olarak kolumu açtım. Kimse bişey demedi zaten. Kullandınız gol oldu.

Olay bu. Bence yanlış bir durum yok. İkisinde de siz nasıl istediyseniz öyle oldu.

(-Tapatalk-)

##kdc##

Mehmet Abi ben yalnızca sana söylemedim, tüm takıma söylüyorum. Bizim amacımız bir arada organizasyonlar yapmak, sonuçta birarada olmak için yapıyoruz bu maçları..

Sahada birşey olduğunda karşı takımdaki de benim arkadaşım diyip, al topu senin olsun diyebilmeliyiz.

Neyse ben kimseye kötü bişey demek istemedim, yalnızca bu organizasyonlarda bir arada olmaktan zevk almak için buluşuyoruz, ama ben oynadığım işten zerre zevk almıyorum.

Maça gelecek adam bulamazken 12-13 kişiyi telefonla arayıp yalvararak sahaya getiriyordum, belki de aranızda bu oyunu birarada oynamayı en çok isteyen adamlardan biriyim, ben böyle düşünüyorum diğerlerini bilemem..