TFF 1.LİG 2020-2021 29. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Balıkesirspor

Başlatan ata55, 04 Nisan 2021, 18:53:48

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Oğuzun yerine Ferhatı alır. Djedjeyi biraz öne cekerdim. Yasini çıkarır. Karadenizi sağ açığa alırdım. Forveti de mathias ile 2 lerdim.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stoper

Tam Kubilaylık maç.
Balıkesir'in golünü de yedi hakem.
0-1 olsa, işimiz çok çok zordu.

emrealtinsk

55.hakan

Şu Yalçın ve Veli'ye top verip oyuna sokturmayın Allah aşkına. Sürekli geriye oynaya oynaya vakti öldürdünüz yine. Yasin çıkıp Guido girmeli.

Lusage

Balıkesir'li oyunculara ve teknik heyetinin santrafor seçimine şükrettiğim bir ilk yarı oldu. Manaj oynuyor olsa ilk yarıyı muhtemelen geride kapatmış olacaktık.

Bizim oyuncu grubuna hocamız devre arası elleriyle pasta yedirsin. Belki kendilerine gelirler..

jean

Adamlarin yuzde yuz golunu saymadi hakem ofsayt diye ilk yari yine gol yok yine stres yine panik bakalim ne olacak

ugurozkan

işimiz zor. çok iyi alan savunuyorlar. tomane de hep markajda kalıyor. ekstra iş yapıp adam eksiltme ya da yaratıcı kilit pası beceremezsek ya uzaktan şutla gol bulabiliriz ya da duran topla. yasin olduğu sürece duran top şansımız zaten yok.

Stoper

Bizim B planımız nedir?
Çift forvet başlamalıyız.
Hep aynı şablon ve kısır döngü.

Raqua55

Orta sahadaki boslugu Ferhat kapatir eger oyuna girmesse isimiz zor. Ilk yaridan isi bitiremedik stres dakikalari baslar.Yasinde ciksin artik duran toplarin hepsini oldurdu.

GurbetciFanatik

Yok illa dk 65-70 olacak öyle oyuncu degisikligi yapilcak.
Hayret birsey ya.
Takim cokmu iyi oynadida hamle yapmiyor😡

Sadece Samsunspor

Sertenseli

Güya Şampiyonluğa oynuyoruz,bir günde şöyle keyifle bir maç seyredelim ya....

Lusage

Stoper

Sadece Samsunspor