Samsun, Amasya, Sivas ve Erzurum Barolarından M.Teoman Taş Futbol Turnuvası

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Mayıs 2009, 21:17:34

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıTeoman Taş anısına futbol turnuvası
20 Mayıs 2009 / 18:53

Meslektaşları tarafından Av. M. Teoman Taş anısına düzenlenen I. İlkadım (Av. M. Teoman Taş) Futbol Turnuvası 30 Mayıs'ta başlıyor.

24 Ocak 2008 tarihinde bir trafik kazasında yaşamını yitiren, Samsunspor sevdalısı, genç spor yazarı, www.samsunspor.biz sitesinin kurucusu, Av. Muhammet Teoman Taş'ı da unutmayan meslektaşları, Samsun Amasya, Erzurum ve Sivas Baroları'nın katılımıyla I. İlkadım (Av. M. Teoman Taş Futbol Turnuvası) düzenliyorlar.

30 ve 31 Mayıs 2009 tarihlerinde Gazi Belediyesi Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilecek olan turnuvanın gelecek yıl bütün Karadeniz Barolarını kapsaması planlanıyor.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=12031

**KaR6**

helal olsun tüm barolara, teşekkurlerimi iletiyorum kendi adıma..

since1965

Bravo baro başkanını ve yönetim kurulunu bu şehirin degerlerine sahip çıktıları için tebrik ediyoruz.

celebi

berusa55

Çok hoş ve anlamlı bir organizasyon. Emeği geçeceklere şimdiden teşekkürler.

YaşarDoğu

Tribün_ali

Helal olsun barolara bı oraganizyasyonu düzenleyenlere vefasız cıkmadılar

europe_55

Tufan

Ertuğrul Sağlam

öyle kalıcı izler bırakmışki öyle sağlam ilişkiler kurup sağlam temeller atmışki kişiler veya kurumlar tarafından isminin anılmadığı gün yok.
Şu zor günlerimizde nekadar ihtiyacımız var Büyük Samsunspor'lu M Teoman Taş gibilere Allah inşallah mekanını cennet eder kabrini nur eder

Turnuvada oynayacak takımlara ve başarılar diliyorum i,nşallah kaza bela sakatlık olmadan güzel bir turnuva olur .....

CurvaSudSamsunspor

Geçen senede düzenlenmişti ben izlemeye gitmiştim güzel ve anlamlı bir organizasyon...

ali ihsan

Düşünce gerçekten çok güzel.Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

lucapicola

mehmet yılmaz

M.Teoman Taş unutulmadı
21 Mayıs 2009 / 13:57

Samsun Barosu hayatını kaybeden Samsun ve Samsunspor sevdalısı Avukat Muhammet Teoman Taş'ı unutmayarak adına bir turnuva düzenliyor. Turnuvaya Milli Mücadelenin 90. yılının kutlanması sebebiyle Samsun, Amasya, Erzurum ve Sivas Baroları katılacak

4 İL KATILACAK

Milli Mücadelenin başlangıcının 90. yılında ilkadımın atıldığı Samsun merkez olmak üzere tamim ve kongrelerle Milli Mücadeleye hayat veren Amasya, Erzurum ve Sivas vilayetlerimizin Barolarının katılımlarıyla İlkadım M. Teoman Taş Futbol Turnuvası düzenlenecektir. Konu ile ilgili açıklama yapan Tertip Komitesi Başkanı Av. Harun Uyanıkoğlu, "24 Ocak 2008 tarihinde bir trafik kazasında yitirdiğimiz, Samsunspor sevdalısı, genç spor yazarı, www.samsunspor.biz sitesinin kurucusu , meslektaşımız Av. Muhammet Teoman Taş'ı da unutmadık. Unutmayacağız. Onun Anısına daima sahip çıkacağız. Söz verdiğimiz gibi turnuvalarımızda onun adı hep yaşatılacaktır" diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Uyanıkoğlu, "Misafirlerimiz 29 Mayıs'da Samsun'a gelecektir. 30 Mayıs'da ise Gazi Derebahçe Spor Kompleksinde tören yapılacaktır. Maçlar Samsun Faal Hakemler Derneği Üyeleri tarafından yönetilecektir. 31 Mayıs'da ise turnuvada dereceye girenler belli olacak ve kupa ile madalya töreni yapılacaktır. 2010 yılında ise bu geleneği devam ettirerek organizasyonu Karadeniz Baroları arasında yapılmasını arzuluyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Av. Alpay Sungurtekin'e, Baro Başkanımız Av.Necat Anıl'a, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a, İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş'a ve M.Teoman Taş Samsunlular Derneği'ne teşekkür ediyoruz" dedi.

"Tüm Samsun halkını bu anlamlı organizasyona davet eden Uyanıkoğlu, "Biz Samsun Barosunu ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek ve bu anlamlı organizasyondan alnımızın akıyla çıkmak istiyoruz. Av. Muhammet Teoman Taş'ın sevenlerini, arkadaşlarını, Samsunspor taraftarlarını, Milli Mücadeleyi başlatan tüm Samsun halkını bu anlamlı organizasyona katılmaya davet ediyoruz" dedi.

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=23730

Kaya

mükemmel bir davranış duygulanmamak elde değil emeği geçen herkese teşekkürler