İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

ata55

Canınız sağ olsun başkanım
Bizim kadar üzgünsünüz, bunu biliyoruz
Ancak BJKli yöneticiyi, katkısı olmadan maaş alanları, tekniksiz heyeti, çevrenizdeki faydasızları yollayıp, yeniden ayağa kalkmalısınız

celebi

eprianu

Allah senden razı olsun. Tutu gibi siyasi kuklalarla bir yerlere geleceğimize şu andaki halimizi tercih ederim. 15 sene bekledik, daima seninleyiz...

Sadece Samsunspor

Eski futbolcuymus bilmem neymis yolla hepsini. Kulupte asiri bos adam var temizlik sartttt

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: eprianu - 14 Mayıs 2019, 13:13:02
Allah senden razı olsun. Tutu gibi siyasi kuklalarla bir yerlere geleceğimize şu andaki halimizi tercih ederim. 15 sene bekledik, daima seninleyiz...

Kesinlikle katılıyorum.

_SoN_

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4748

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. ile Samsunspor Kulübü Derneği arasındaki protokol taraflar arasında imzalanmıştır.
İmzaların atılmasının ardından Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Uyanık, yönetim kurulundaki başkanlık görevi ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmiştir.

Yorumsuz...

jean

Cok uzun sure bekledik cabuk kaybettik doyamadik valla yinede sonucta vesile oldu kulubu zengin birine birakti emegin icin tesekkurler buyuk baskan

55.hakan

_SoN_

Hiç unutmuyorum giderken yaptığı açıklamayı, ben olsamda olmasamda yaptığımız organizasyonlarla, bu saatten sonra Samsunspor uçuşa geçecektir demişti.

Nuri Asan

Seversiniz, sevmezsiniz. Kimine göre yaptıkları yanlıştı, Twitter tayfa tarafından ağır eleştirildi, üzülerek okudum.

Ama şunu bilmelisiniz ki Yüksel Beyi ikna eden İsmail Uayniktir.. Bakın arkadaşlar bugün gerçekten Gaziantepspordan önce, Manisaspor dan önce çoktan amatöre düşmüştük. Bizim fisimiz çoktan çekilmiş, adamlar Yeni Samsun Sk yı kurup, başkan bile seçmişlerdi birilerini.

İsmail Başkan Samsun'da ramazan ayında tesislerde ilk gelirken ne konuşmuştu. Biz Samsunsporuz, bizim tarihimiz var. Burası Öz Diyarbakır, Malatya Kebapspor olamaz demişti.

Yüksel Yıldırım'dan da İsmail Uyamiktan da Allah razı olsun. Bugün tutacak bir takımımız olmayacaktı.

Kaya

Seversiniz sevmezsiniz lafın gelişi olsa da İsmail Uyanık'ı sevmeyeni de ne bileyim yani... :)

5trawberry

İsmail Başkan'ın bu saatten sonra bu camiada yeniden başkan olması imkansız gibi...

O'nun takımın başında olması, tesislerde görünmesi, kameralar karşısında olması ayrı bir hava, bir güç, bir imaj yaratıyordu.

Para konusunda kendisini haksız görmüyorum. Yaptığı işin bir karşılığı olacaktı. Çünkü ilk etapta kâra geçene kadar maaşlı bir personel olarak başkanlık sıfatını taşıyordu.
Futbolcuların milyonlar aldığı yerde, kendisinin aldığı 50bini gündeme taşıyanlar amacına ulaştı neticede.

Ve Samsunsporun menfaatinden çok cebinin menfaatini düşünenleri de gördük o süreçte.
Bir efsanenin para adı altında ezdirilerek, evladı gibi gördüğü camiadan uzaklaştırılmasini izleyenleri de gördük.

Futbolun endüstriye dayandığı yerde Cesur Yürek olunabilir ama futbolun yürekle oynandığı yıllarda bir Efsane başkan vardı.

_SoN_

22 Ekim 2020, 11:58:35 #492 Son düzenlenme: 22 Ekim 2020, 16:49:12 _SoN_
Bu kadar efsana bir ismin "50 bin tl maaş aldı diyerek" camia karşısında düşürülmek istendiği durumu asla kabul edemiyorum! Yüksel Yıldırım'ın bu konuları, herkesin önünde bu kadar küçümseyici konuşmasınıda asla unutmayacağım. İsmail başkanın giderken bile takımı düşündüğüne hepimiz şahit olduk, Efsane olmak öyle kolay iş değildir, bu lakap birilerinin çarpıtmasıyla, karalamasıyla gidecek bir lakap değildir.

O gittiği günden bu yana tek kelime etmediyse, yine çok sevdiği SAMSUNSPOR içindir. Gün gelecek son sözünü elbet söyleyecektir. Ama ben inanıyorum ki , son sözü de yine SAMSUNSPOR olacaktır.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 22 Ekim 2020, 11:58:35Bu kadar efsana bir ismin "50 bin tl maaş aldı diyerek" camia karşısında düşürülmek istendiği durumu asla kabul edemiyorum! Yüksel Yıldırım'ın bu konuları, herkesin önünde bu kadar küçümseyici konuşmasınıda asla unutmayacağım. İsmail başkanın giderken bile takımı düşündüğüne hepimiz şahit olduk, Efsane olmak öyle kolay iş değildir, bu lakap birilerinin çarpıtmasıyla, karalamasıyla gidecek bir lakap değildir.

O gittiği günden bu yana tek kelime etmediyse, yine çok sevdiği SAMSUNSPOR içindir. Gün gelecek son sözünü elbet söyleyecektir. Ama ben inanıyorum ki , son sözü de yine SAMSUNSPOR olacaktır.

******* sosyal medya işte. Erkut'un milyonları cebine indirdiğini kimse konuşmadı.

Sosyal medya olmasaydı bugün ismail başkan başımızda idi.

55__Gurbet__55

2 Ligdeki ilk senemizin aynı durumdayız. Lig düşünüldüğü gibi kolay değil gelen gidene 5 tane atamıyoruz, kupada ilk turdan elendik ve transferlerin çoğu nazik bir tabirle yetersiz. İsmail başkan bıraktıktan sonra o sene için denmedik şey kalmadı. Aldığı para, yaptığı kontratlar ve etrafındaki adamlar her şey ulu orta konuşulup İsmail başkan aşağlanmaya çalışıldı. Scout ekibimiz olan eski futbolcularımız yaptıkları transferler yüzünden hain muamelesi gördü.

Peki onlar hainse bu çöp yığını alan adamlar ne?
2 ligde sadece türk oyuncu serbestdi. Kısıtlı bir oyuncu piyasası var simdiyse heryerden transfer yapabilirsin. Koca dünyada bu adamları bulmuşlar.
Savicevic'e 400.000€ bonservis verdi Yüksel Başkan, aldığı maaş belli değil. Savicevic yerine o paraya çok daha verimli yerli oyuncu alırdın.

Demek ki insan hata yapabiliyormuş. Hata yapana hemen hain, hırsız beceriksiz muamelesi yapmak bizim camianın en büyük özelliklerinden bir tanesi.