Ak Parti'nin Bş. Adayı Yine Y. Ziya Yılmaz!

Başlatan Yalnızca BİZ, 03 Aralık 2008, 10:37:21

« önceki - sonraki »

Recep

yalnız tam yanar döner bu şahıs ya insanın bi duruşu bi fikri olur
bu gün akp
olmadı mhp
bitmedi chp
daldan dala daldan dala

gozgoz yýlmaz

İbrenin Ak Partinin YZiyayı aday göstereceğinden yana kaydığını duyuyoruz. Nereden olursa oslun ona oy yok, ona ve onun gibilere bunca yaşanandan sonra oy veren gelip de Samsunsporluluktan bahsetmemeli zaten!

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 31 Aralık 2008, 22:07:07
İbrenin Ak Partinin YZiyayı aday göstereceğinden yana kaydığını duyuyoruz. Nereden olursa oslun ona oy yok, ona ve onun gibilere bunca yaşanandan sonra oy veren gelip de Samsunsporluluktan bahsetmemeli zaten!
kimsenin ona oy atacagını sanmıyorum ama chpye veya mhpye gecerse  bazı arkadaslar fikirlerini değiştirirmezler inşallah

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 31 Aralık 2008, 22:07:07
İbrenin Ak Partinin YZiyayı aday göstereceğinden yana kaydığını duyuyoruz.

Başbakan bugün partisinin Erzurum, Ankara ve Antep adaylarını açıkladı. Üç ilde de mevcut başkanlarla devam kararı vermişler. Samsun en sona kaldı. Ben sunuş konuşmasından Y.Ziya Yılmaz'la devam edilmeyeceği intibaı edindim.

cem 55

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Ocak 2009, 13:36:02
Başbakan bugün partisinin Erzurum, Ankara ve Antep adaylarını açıkladı. Üç ilde de mevcut başkanlarla devam kararı vermişler. Samsun en sona kaldı. Ben sunuş konuşmasından Y.Ziya Yılmaz'la devam edilmeyeceği intibaı edindim.
insallah samsuni abi bu adamdan artık kurtulmamız lazım tek kurtulusumuz olarak ben bunu görüyorum bide biz gurbetteyiz abi yusuf ziya akp den seçime girmese bile rahat kazanır söylemi var bu ne kadar dogru senin fikrini ögrenebilirmiyim kocaeli taraftarları belediye yardım etmiyo diye geçen hafta 500 kişi belediye binasına yürüdüler cuma günüde 5000 kişiyle belediyeyi takıma yardım etmeye çagıracaklarmıs bizde neden böyle şeyler olmuyo biz niye organize olamıyoruz yaptırım güçümüz olmuyo anlıyamıyorum hemen bi konu acılsa biz onlardan daha büyügüz  diyoruz ama herseyimiz lafta kalıyo es es in 1 maçında hakem hatası oldu adamlar 50 kişiylede olsa istanbulda tff binasına yürüdüler biz ligten düsürüldük en az 5 macımızda haksızlıga ugradık üstümüze oynandı ama ne bi yürüyüs ne bi protesto gerçekten çok pasif bi taraftarız ve bundan sonrada bu kafayla işimiz cok zor

mehmet yılmaz

Y. Ziya Ak Partiden aday olmazsa da kazanır mı? Bunun için önce Ak Partinin adayını da görmek lazım. Ama eğer Ak Partiden aday olmazsa kıran kırana bir seçim ortamı olur, iyi de olur. Öyle ki Y.Ziya, AkParti, MHP ve CHP adayları arasında kafa kafaya gider yarış. Zira Ak Partinin oy potansiyeli ikiye bölünebilir böylece. Bu durumda "kendinden emin bir zihniyet" yerine Samsunspor üzerine de söz vermek zorunda kalan bir zihniyet çıkacaktır otaya.

Y.Ziya 1999 seçimleri öncesinde Samsunspor üzerine kurmuştu seçim stretejisini. Hatta bırakın Samsun'u, İnönü Stadındaki bir Beşiktaş maçımıza bile gelip, seyirciyi selamlamıştı. ( Vış... Aşka bak hele!.. )

Yani, siyasetçi alternatifi olduğunu bilir ve yerinden emin olmazsa inadından taviz verir. İnşallah bu seçim Samsunspor için hayırlara vesile olur. Zira tek kurtuluşumuz bu artık...

Adige

Kim Gelirse Gelsin Ancak Samsunsporumuza Yararlı olabilecek birisi gelsin.

jean

gelecek baskanin samsunspora vaad etmesi lazim birsey oyle secelim ben bile gecende mavi karadeniz tv deki gurbetten samsuna programina secimlerde samsunspora destek verecek baskani secin diye mesaj attim

Yalnızca BİZ

AK Parti, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile ilgili kararını nihayet verdi. Uzun süre Samsun kamuoyunu meşgul eden Yusuf Ziya Yılmaz'ın yeniden AK Parti'den aday gösterilip gösterilmeyeceği ile ilgili karar bu gece verildi.

AK Parti Genel Başbakanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Samsun ile ilgili kararını İl Başkanı Ali Akyüz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile yaptığı zirvede verdi.

Başbakan Erdoğan AK Parti Samsun İl Başkanı Ali Akyüz ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın katıldığı üçlü zirvede neler konuşulduğu bilinmezken Yusuf Ziya Yılmaz'ın AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Pazar günü Başbakan Erdoğan tarafından ilan edileceği haberleri siyasi kulislerde dolaşmaya başladı. AK Parti'nin 17 ilçe belediye başkan adaylarının ise; resmi olarak kamuoyu ile önümüzdeki hafta paylaşılacağı dışarıya sızan bilgiler arasında yer alıyor.

kaynak: www.haberexen.com

yönetici

AlıntıAK Parti'nin Samsun adayı da belli oldu
Diğer SİYASET haberlerini okumak için tıklayınız...

Büyükşehir Belediye başkan adaylarını tek tek açıklayan AK Parti'de son açıklanan yer Samsun oldu. İşte AK Parti'nin adayı:09 Ocak 2009 23:41

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin(AK Parti), Samsun'da Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile yola devam kararı aldığı bildirildi.

Samsun'da uzun süredir merak edilen AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı konusu netlik kazandı. AK Parti, temayül yoklaması ve yapılan çok sayıda anket sonucunda, 29 Mart yerel seçimlerindeki Samsun Büyükşehir Belediyesi adayını belirledi.

AK Parti Genel Merkezi'ne bugün çağrılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın parti yetkilileri ile görüştüğü ve 'devam' kararının kendisine bildirildiği öğrenildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın pazar günü Ankara Altındağ Kapalı Spor Salonu'nda saat 13.30'da yapılacak aday tanıtım töreninde Başkan Yılmaz'ın adaylığını resmen açıklayacağı belirtildi.

İHA
haber7

Eğer yine seçilir ve aynı kafa ile devam ederse bizi çok kötü günler bekliyor demektir...