5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

5trawberry

Erciyes skor olarak geride oynasaydı görecektik Turgay'ı. 2-3 beli kırıldı sağ içte. Kendini ortasaha oynuyorum moduna soktu bi ara, topla çıkıyor defans bomboş. Attığı geri pasları saymıyorum bile.

cezayir55

çok kritik müdahaleler yaptı erciyesin ikinci yarı bir tane tehlikeli atağı yoktu

Baskent_Samsunspor

çok iyi oynadı turgay bu mevkide oynamalı

Serkan

kesin turgay oynasın  yeaaaaaaaaaaaaaaa alsın topu yanına versin yanına atamayacak kadar beceriksiz ise kaleciye dönsün.... ama turgay oynasın 

celebi

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Ekim 2012, 09:30:17
kesin turgay oynasın  yeaaaaaaaaaaaaaaa alsın topu yanına versin yanına atamayacak kadar beceriksiz ise kaleciye dönsün.... ama turgay oynasın 

ahmetsefa55

turgay bence hiç iyi değildi.onun bütün hatalarını lokman kurtardı.

pozisyon alışları yanlıştı.
ama çok da kızmıyorum.sonuçta uzun zaman sonra stoperde oynadı.

birde şu adama büyük kaptan diye bağıran zihniyete slm naber demek istiyorum.

lato

Turgay haketmediği şekilde gönderilip tekrar bu formayı giymek istediyse adamlığından dolayı bile büyük kaptan diye bağırırım ama futbolu vasat tabi yedekte bile otursa olur sakat cezalı durumlarında faydalanılabilir. Bir de Erciyes çok fazla ortalarla gelmedi bu da şansımıza oldu yoksa Kere'nin eksikliği çok hissedilirdi

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: lato - 22 Ekim 2012, 15:09:31
Turgay haketmediği şekilde gönderilip tekrar bu formayı giymek istediyse adamlığından dolayı bile büyük kaptan diye bağırırım ama futbolu vasat tabi yedekte bile otursa olur sakat cezalı durumlarında faydalanılabilir. Bir de Erciyes çok fazla ortalarla gelmedi bu da şansımıza oldu yoksa Kere'nin eksikliği çok hissedilirdi
iyide kardeşim bu takımda oynayabilecek yetenekte değil bence.
bende bu takımda oynayacak yetenekte değilim.
o zaman beni de alsınlar.üstüne para bile veririm.benimki daha büyük fedakarlık..

lato

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Ekim 2012, 17:32:29
iyide kardeşim bu takımda oynayabilecek yetenekte değil bence.
bende bu takımda oynayacak yetenekte değilim.
o zaman beni de alsınlar.üstüne para bile veririm.benimki daha büyük fedakarlık..

Haklısın bende söylüyorum ilk onbir oynayacak yetenekte değil ama dediğim gibi alternatif olarak durabilir kulübede yani o kadar yeteneksiz adam geldi geçti ki aralarında Turgay çok da sırıtmaz vurunca öldürmemek lazım

cgr

Zamanında beğenmediğimiz sağ bek oyuncusu olan Veysel Aksu aklıma geldi birden... Adam Elazığda şampiyonluk yaşadı, şimdide Erciyes'te 11 oynuyor ve stoper olarak...

Turgay gibi ona da yetersiz diyorduk adam nerelere geldi.

AllydeenleaR

oynadığı oyunu, takıma katkısını falan konuşmak anlamsız zaten
sen bu kalitenle herkese pozisyon gösteriyosun ya kendi pozisyonunu kaybetmişken, frikiklerin başına geçiyosun ya olağan üstü tekniğinle biz kötü haldeyiz turgay, işimiz zor...

orucreis

FaTiH_HaN

Elinden geleni yapıyorsun Turgay abi ama kapasiten bu oyun zekan yok denecek kadar az, kesici özelliğin vasattan hallice bir de üstüne orta sahada oynuyorsun ki o başlı başına bir olay zaten olmuyor be büyük kaptan! olmuyor...

beşnumara

Bizden ayrıldın bir yılda iki takım değiştirdin ikisinde de oynayamadın geldin yine bize yine onbir oynuyorsun sana kızmıyoz ki sen ekmeğinin peşindesin sana değer verenin seni büyük kaptan diye çağıran alkışlayanın... düş yakamızdan düş

Stoper

2. Lig, Turgay gibi topcular için var.