SAMSUN'A KAPALI SPOR SALONU (YEREL YÖNETİMİN DİKKATİNE)

Başlatan Akyol, 26 Ocak 2009, 17:46:28

« önceki - sonraki »

Akyol

Artık şu belli oldu SAMSUN halkı basketbolu çok seviyor hafta sonu oynanan maçta da bunu gördük sığmıyoruz YAŞAR DOĞU SPOR SALONU yıkılacak diye duydum bence şimdiden projelendirilip hafif raylının güzergahında şöyle afilli bir yere yeni bir salon yapılmalı.Bu konu daha önce açıldıysa ordan devam edelim ama açılmadıysa fikirleri önerileri bekliyorum arkadaşlar ....

berusa55

Bu konuda Büyükşehir Belediyesi'nin bir planı bulunmakta 9bin kişilik bir salon yapımıyla alakalı. Yasar Doğu Spor Salonu yıkılacak ama şu an için yeni salonun nereye yapılacağı konusunda bilgi sahibi değilim. Seçim öncesi veya sonrası bu konu aydınlığa kavuşacaktır sanırım...

Akyol

bence sonrası değil öncesi aydınlatılmalı hemde 9000 yapana kadar 10.000 yapsınlar yahu :) atakum uygun gibime geliyor...

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 26 Ocak 2009, 18:09:07
bence sonrası değil öncesi aydınlatılmalı hemde 9000 yapana kadar 10.000 yapsınlar yahu :) atakum uygun gibime geliyor...
hatta 20 bin yapsınlar türkiyenin en büyük spor salonu olsun ;D

berkay55

yzy 9000 yapsın bız onada razıyızz yeterkı samsunumuzu sporda desteklesın

Akyol

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Ocak 2009, 23:13:45
aman adı yaşar doğu spor salonu kalsın da !
[/b]

%100 katılıyorum semboldür bu isim SAMSUN'da spor deyince iki isim 19 MAYIS VE YAŞAR DOĞU.

Recep

YAŞAR DOĞU ismini değiştirecek kim olursa olsun ................

Recep

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Ocak 2009, 23:43:17
adamın 1 tane heykelini dikmediler kente , sülün heykeli ile kandırıyorlar milleti ..
kendi heykellerini dikmişler adamlar ne demiş atalar önce can sonra canan ;) :)

europe_55

Güzel SAMSUNUMUZ´a gercekten yeni ve daha büyük bir Spor salonu gerekli...
Samsun Büyüksehir Bld. Insallah böyle bir spor salonu yapar...

Sadece Samsunspor

ben sana şimdiden ismini söylüyeyim yeni otogara bile kendi adını veren adam spor salonuna hayli hayli ismini koyar:

YUSUF ZİYA YILMAZ SPOR SALONU ;D

Akyol

birde sarı-laci yaparmışş >:( yok o kadarda değildir herhalde yaa!!!

Sercan

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 27 Ocak 2009, 00:53:41
birde sarı-laci yaparmışş >:( yok o kadarda değildir herhalde yaa!!!

yapar yapar hiç merak etme sen...

europe_55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 27 Ocak 2009, 09:12:22
yapar yapar hiç merak etme sen...

Eger yaparsa biz de boyalarla gider bütün koltuklari yeniden KIRMIZI - BEYAZ´a boyariz  ;D ;D

jean

bence gerek yok nasilsa basket takimi 1.lige cikinc aoynama garantisi yok ciksa bile sponsor garantisi yok heran cekilme riskiyle karsi karsiyalar hem ufak salonumuz var rakip takimi basi altina aliyiz onlarin taraftarida giremiyor bence spor salonuna gerek yok