Samsun Basket - fenerbahçe

Başlatan KieRoN, 28 Ocak 2009, 11:08:56

« önceki - sonraki »

KieRoN

28 Ocak 2009, 11:08:56 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 11:19:06 yönetici
22.02.2009      14:00    te oynanacak olan karşılaşmada güzel bi organizasyon yapmak lazım arkadaşlar. Fikirleriniz neler??

beşnumara

konuyu samsun iline taşırsan iyi olur hem de çok erken açmışsın başlığı.

KieRoN

Erkenden olması iyi olur bence. Herkesi organize etmek lazım dimi.. Bide konu nasıl taşınır bilmiyorum yönetici arkadaşlar tanış heralde..

yönetici

28 Ocak 2009, 11:36:05 #3 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 11:38:11 yönetici
Şimdi bir izahat yapalım, konu aydınlansın.

Başlığı açan kişi kieron. Mail adresine baktım xxxomubjk@xmail.com

Başlığı açarken fenevbahçe diye açıyor. Güya bizim de hiç sevmediğimiz fb başkanına göndermede bulunuyor. Bütün bunları gidip de bjk forumlarında yapabilirsin ama bizimle kafa bulmana gerek yok. Güzel bir organizasyon yapmak lazımmış. Hadi ordan. Bizim çocuklar organizasyonun kralını yapıyorlar zaten her maç.

Senin derdin Samsun Basket'in başarısı mıdır? Eğer öyleyse nasıl koyduk geçen hafta Beşiktaş'a? Neredeydin o zaman? Cimboma da koyduk, inşallah Fener'e de koyacağız. Ya da bugüne kadar neredeydin? Hoş, olmanı da istemiyoruz zaten.

Sonra bu basket başlıklarına niye soğuk olduğumuz soruluyor. Sebebi bu işte. Biri gelir ben Fb kongre üyesiyim ama SBK'yı destekliyorum der, öbürü Samsunspor ile ilgili iki çift laf etmez, edemez bodoslama bu başlıklara girer.

Yazmayın birader, istemiyoruz. Üye de olmayın.

Biz Samsunsporluyuz ve az da olsak tek de kalsak biz bize yeteriz!

Bu da ilgili arkadaşın bir yıl boyunca foruma attığı tek mesajı...

Alıntı yapılan: KieRoN - 20 Ocak 2008, 14:12:02
Böylesine inceliği Düşünen başta Dolmabahçedeki Allattin abi olmak üzere emeği geçen her kese teşekkür ederiz.. 

Ayrıca çArşının sizinle bi alıp veremediği yokki nie şaşırıyosunuz :)    İstanbul maçında çArşıdan bi arkadaşımız wardı tribünde hatırlarsanız..

Hep Destek Tam Destek..

Biliyorum okuyorsun, gelme... Git...

CeLL-O

Konuyu açınca fark ettim bu kieron'un bjkli olduğunu ; 2 msjı vardır birinde bjk diyor , diğerinde fblilere napacaz diyor.

Samsun Basket : 83 - 76 : Beşiktaş Cola Turka

HaSaNCaN

konuyu silin yeni konu açılır elbet.

Akyol

başlık silinsin daha o maça çok var bizler tribünde gerekeni yaparız...

berusa55

Şimdi bu arkadaşa bir çift laf edelim. Be Allahın tırsakları demezler mi adama. Geçen hafta Samsun Basket - bjk maçında nerdeydiniz demezler mi? Bizim taraftar gruplarını görünce ya maçı tıs tıs izlediniz salonda ya da salonun etrafında dört döndünüz napsak diye! Kendi rezilliğini şu açmış olduğun başlıkla su yüzüne çıkarmış oldun tebrikler! Hadi gelin de yapalım fb maçına organizasyon şimdi! Utanmaz ezikler!

jean

bu maci alacaz sov yapip gundeme oturacaz

GençKozluklu

Süper maç olacak. İstanbul'da bu takıma son dakikalarda yenildik. Az seyircimiz vardı ama SAMSUNSPORLU duruşuyla salondaki herkesin saygısını kazandık.

Rövanşı seyircimizin desteğiyle alırız. Play off içinde beraberlik sağlanı. Ancak öncesinde tarsu maçı var. Başlık erken olmuş.

kuzey55

ceyhan maçı var tarsus değil...