Sampiyon Dortmund

Başlatan kutsalforma, 01 Mayıs 2011, 15:54:21

« önceki - sonraki »

kutsalforma

Samsunsporumuzun yani sira, destekledigim ve cok sevdigim Borussia Dortmunda Sampiyonlugunu ilan etti dün. Hatta stadtaydim ve cift sampiyonlugu biladerle doyasiya kutladik. Stadta insanlar bizleri Samsunspor formasi ile görünce saskin saskin baktilar  :D Arabaya Dortmund ve Samsunspor atkilari astik ve gezdik. Cok zevkliydi. Forza BVB  8)

5trawberry

O kale arkası nasıl bir görünüme sahiptir.

Harika!

umit

80.000 tek renk insan... Muhteşem bir tribün  :-X

isyan

5-6 yil önce Lisans'lari cekilecek duruma gelmistiler o kadar borclari vardikii, ama ne yapip edip toparladilar. Taraftari hak etti vAllah

Tufan

Alman disiplini böyle birşey adamların tribünleri bile sistematik ama Westfalen kale arkasının Dünya'da eşi benzeri yok.

Burak

Alıntı yapılan: kutsalforma - 01 Mayıs 2011, 15:54:21
Samsunsporumuzun yani sira, destekledigim ve cok sevdigim Borussia Dortmunda Sampiyonlugunu ilan etti dün. Hatta stadtaydim ve cift sampiyonlugu biladerle doyasiya kutladik. Stadta insanlar bizleri Samsunspor formasi ile görünce saskin saskin baktilar  :D Arabaya Dortmund ve Samsunspor atkilari astik ve gezdik. Cok zevkliydi. Forza BVB  8)

şimdi bu durumda sende mi çift takımlısın  :-\ :-\ :P :P

kutsalforma

Alıntı yapılan: Burak - 01 Mayıs 2011, 19:04:42
şimdi bu durumda sende mi çift takımlısın  :-\ :-\ :P :P

Evet, lanet olsun, foyam düstü  :D :P :P

kutsalforma

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 01 Mayıs 2011, 19:00:22
Alman disiplini böyle birşey adamların tribünleri bile sistematik ama Westfalen kale arkasının Dünya'da eşi benzeri yok.

kutsalforma

kutsalforma

kutsalforma

kutsalforma

Iste meshur "Gelbe Wand", yani Sari Duvar  ;)

ahmetsefa55

abi bu ne yaa tek gerçek westfalen yemin ediyorum  >l< >l< >l<

emre

bunların yokmuymuş kardeş takımı falan malum tribün sırf dortmund atkısıyla dolu  ;D halbuki Türkiye'de kardeş takımı olmayanı dövüyorlar   :D

berusa55

2010 - 2011 Sezonu Bundesliga Şampiyonu Borussia Dortmund