Kupa : SAMSUNSPOR - Denizlispor: 1-1 (Elendik)

Başlatan kadir55ist, 05 Mart 2006, 14:06:07

« önceki - sonraki »

kral_samsunspor55

YA 1-0 YENİLİYORUz ARKAdaşlar ne olcak bu samsunun hali...artık istifa etsin şu arıca

ender

arkadaslar artik ruyadan uyanalimda seneye 2.ligden cikabilmek icin neler yapmamiz lazim onu konusalim.ben iyice umidimi kesmeye basladim.iyi oynuyoruz muhabbeti hikaye.gelen gecen takiyor.Ibretle diger takimlarin puan alma mucadelelerini izliyorum.bizim ruhumuz nerede.yaziklar olsun bu adamlara.bizi herzaman uzmekten baska bise yapmiyor bu adamlar.

Clint_Eastwood

Ligden sonra kupada da umutlarımız tükendi. 2.maçta turu geçeriz demek çok güç. Kesinlikle gol atmalıydık ama olmadı. Lanet olsun herşey kötü gidiyor...  :(

samsunlu_gencler

eLendik simdiden yazayım cunku samsunda kesin ßir goL yeriz ßuda cıkmak icin 3 goL demek.ßu taraftarı ßu kLußu ßu haLLere getirenLer utansın.erdogan istifa et yeter reziL ettin ßizi toLga sitttir git kenan siittir git

RenTinRen

Alıntı yapılan: "samsunlu_gencler"eLendik simdiden yazayım cunku samsunda kesin ßir goL yeriz ßuda cıkmak icin 3 goL demek.ßu taraftarı ßu kLußu ßu haLLere getirenLer utansın.erdogan istifa et yeter reziL ettin ßizi toLga sitttir git kenan siittir git

serkanı unuttun serkanı serkanında siittir gitmesi lazım

yönetici

RenTinRen
sen bugünkü maçı izlemedin anlaşılan
ya da izlediğinden bir şey anlamadın

jean

admin cok hakli serkan sahanin en iyisiydi defanstan kac kere top aldi ortasahada caliml yapti forvette gol aradi en iyi bugun serkandi bosuna yedekte tutuyoz adami yenil yenil nereye kadar bakalim

south_london

tolga bu takımda ne yapar.nasıl bu kadar ruhsuz olabilirler.gs maçından bu yana ne değişti.yazık hemde çok yazık...

Rentboy

bencede ya maçı izlemedin ya da maçı izlemek için kullandığın organın başkaydı.laf olsun torba dolsun.adam kaç maçtır oynamıyor.bu maçta oynuyor ve güzel bir performans gösteriyor sen gelmişsin adama neler diyorsun.kenan ve tolga papazına de hak veririmde serkan'a bunu demeye hakkın yok...

berusa55

macı 90dk izledim hayatımda samsunsporumuzun bu kadar berbat top oynadığı aciz kaldığı bir dönem hatırlalamıyorum:( arkadaslar eger 2-c(celil-ceyhun)ikilisi de oynarken bu takıma bir seyler veremzse kupadan elenir 2.ligi de görürüz!berbatız ya berbaaaaaaat!uyanın lan ey topcular!gidiyoruz ya!:(

timofte

Celil kulübedeydi. belli ki Erdoğan Hoca onu hafta sonundaki bjk maçına saklamıştı. Serkan Aykut maçta ayakta kaldığını söyleyebileceğimiz Samsunsporlu birkaç oyuncudan biriydi. Haftalardır kendisini kulübeye oturtan Arıca'yı mahcup edercesine..

Kaleci Maksic şanssız bir gol yedi ama o pozisyonda zaten savunma uyumuş ve iki Denizlili oyuncu kendisiyle karşı karşıya kalmıştı. Onun dışında eğer hala yarı finali düşünebiliyorsak Maksic'in kurtarışlarına borçluyuz. Gueye yine savunmada güven verdi.
Adnan ile Mustafa Çiçek de vasatın altında değildiler..

Ancak takımda organizasyon ya da bir sistemin varlığından söz etmek imkansızdı. Oyun disiplini ve ciddiyet yerlerde sürünüyordu. Açıkçası bunun devamı halinde ligde kalmak hayal olur. Kupa maçı önemsenmedi desek bile her takımın bir sistemi olmalıdır. Biz bunu göremedik. Maçı izlediğimiz kahvede herkes öfkeli ve üzgündü..

Yine de Samsundaki maçta bize yakışan bir oyun oynarsak yarı finali bulan biz oluruz.

Hakem Cem Deda daha ilk yarıda Samsunsporlu oyunculara çıkardığı ucuz sarı kartlarla dikkat çekti.

Aslında Federasyon başkanlığına Haluk Ulusoy'un seçilmesinden beri sanki hakemlerde Samsunspor'a karşı daha acımasız bir bakış açısı gözlemliyoruz.

cem 55

mrb arkadaslar öncelikle kafama takılan bı kac soru var bazı arkadaslar erdogan hoca artık ıstıfa etmeli demıs bugunku futbola erdogan hoca ne yapabilir bu musa denen arkadas 5-6 senedır bu takımın kadrosunda hıc mı kendısını gelıstırmez hıc mı olumlu hareketı olmaz m.polat rezıl oynadı sankı agır cekımde hareket etıyo bütün topları ezdi durdu rafeal ankara macında penaltı kacır gs macında topun ustunden atlasa caner golu atacak topu bıguzel ez bu mactada ne yaptıgını bılmeden saga sola bosa kos inalnılır gıbı degil ya ayarı bısuru kademe hatası yapsın hoca ne yapabilirki adam herkesı denıyo ama olmuyo ıste bugun adam akıllı bı maksic bi tamer bıde serkan oynadı dıger oyuncular gercekten felakettı organıze 1 atak bıle gelıstıremedık gs macında trıbundekı bu sene dusucez dıyen arkadaslara ıyı bı takımımız var bakın gorun dusmeyecez dedım ama bugunku mactan sonra inanilmaz hayalkırıklıgına ugradım ve umıtsızlestım insallah toparlanırız allah yardımcımız olsun valla

34 SS 1965

ya bilmiyorum da takıma kaleci dedik o uydu defans dedık gueye geldı oda guzel ama kenan neden cıvıttı onu anlamadım oda buda guzeldı de arkadaslar ceyhunu aldık konyadan kaise yı verdık bız ceyhunu oynatmayacaksak neden kaiseyle takas ettık adam geldı konyaya babalar gıbı oynuyo ceyhunu da bosa aldık barı kume dusersek dıyorum gercı dustuk artık da sene barı cıkabılsek yoksa 5 10 sene beklerız super lıgı

kadir55ist

selam
arkadaşlar takımımızın bir maçı bir maçını tutmuyor zaten bu yüzden potadayız bir düzen sistem oturtulmadı.
ama bu takım istediği zaman çok şeyler yapabilir.
mesut kardeş sana yakışmıyor böyle laflar sende vazgeçersen olurmu son dakikaya kadar savaşacağız..
inşallah ikinci maçta çeviririz...

jean

maglup maglup yine maglup nereye kadar bakalim