Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

Fecr_55

Inanamiyorum..!!! şok içindeyim..kendisiyle şahsen görüşemesem de çok sohbetimiz geçmiştir..özü sözü birdi..
hergün samsunhaber.com u okurum, ve bugün başlığı görmem yetti, aklıma ilk o geldi..gördüğüm en büyük, en fedakar Samsunsporluydu..
................................................................
Avukat kazada hayatını kaybetti

'Samsun'da meydana gelen trafik kazasında, Samsun Barosuna kayıtlı bir avukat öldü.
     Edinilen bilgiye göre, Samsun'dan Havza yönüne giden Samsun Barosuna kayıtlı avukat Muhammet Teoman Taş'ın (29) kullandığı 55 LV 002 plakalı otomobil, Yeşilkent mevkisinde şarampole yuvarlandı.
     Kazada, sürücü Muhammet Teoman Taş olay yerinde öldü.
.................................................................

Mekanın cennet olsun Teoman abi..

MeL_55

inanamiyorum yaa olamaz  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(  teoman abi olamaz inanamiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :'( :'(

daha dün yanimizdaydin. soktayim suan.

Allah Rahmet eylesin.sevenlerine sabırlık versin...

jean

su anda soktayim gercekten cok uzgunum gecen yaz beraberdik kendisi tam bir samsunspor hastasiydi bu genc yasta olan seye cok uzuldum harbidende hala soktayim

matias

baha55

inanın şoktayım tüğlerim diken diken olduu..inanmak istemedim inanamadım  bir ladikli olarakda böle bi insanı kaybettiğim için katkat  fazla kahroluyorum...bu sitede  böle bi yazı yazıyor olabilecegime inanamıyorumm..ellerim titriyoo...bu nasıl bir OCAK ayıdır YA RABBİM..

baha55

ASKERDEN YENİ GELDİM EVDE DİNLENİYORUM VE COK SEVDİĞİM SİTEME YAZACAGIM İLK MESAJ BUMU OLACAKTII

maço

lutfen yarınkı program ıcın bılgı verın

erkan55

resmen soktayim ya :'( daha dün burada güzel yazilarini okuyoduk teoman abi ne yaptin ya :'( :'(

jean

allahim su ise bak tanidiim sevgili bir kisi oldu soktayiù dunya hali boyle iste daha bu yaz burosundaydim yazik oldu

berusa55

bu siteye gözyasları icinde bakacagım hiç aklıma gelmemişti.ah lise arkadasım ah...naptın kardesim :'(

mehmet yılmaz

Bu satırları ellerim titreyerek, gözyaşları içinde yazıyorum. Hastaneden yeni geldim... Diyecek o kadar çok şey var ama benim ruh halim buna hiç müsait değil.

Geç bulup erken kaybettim kardeşimi. Sarsılmaz imanı olan bir Samsunsporluydu. Biz onun yanında Samsunspor'un S'sini bile tutmuş sayılmayız.

Mekanı cennet olsun.

Ailesi İstanbul'dan dönüş yolunda. Program kesin değil ancak çok büyük bir ihtimalle

09:30 Samsunspor Kulübünde Tören
10:00 Samsun Barosunda tören

İkindi namazı sonrası Samsun ili Ladik ilçesinde cenaze merasimi...

edmontdante

Arkadaşlar yarın 09.00-09.30 da kulüpte 10.00-10.30 da Adliyede tören yapılacağını SAMSUNİ den öğrendim.

Emrah Özşahin

24 Ocak 2008, 22:59:31 #57 Son düzenlenme: 24 Ocak 2008, 23:02:14 Emrah Özþahin
5 yıldır aynı sitede yazı yazdığımız ve sonrasında kendisinin isteği üzerine samsunspor.biz sitesi ile ilgili site ve forum konusunda yardımcı olduğum arkadaşımla en son sabah emrah son düzenlemeleri yapalım demişti ama ben online değildim yine hep gülümsemesi vardı mesajında. Hep gel ağırlıyalım seni diyordu ama nasip değilmiş haftaya görüşecektik samsunspor-kocaelispor maçında,  ama kısmet olmadı. Seni hiç bir zaman unutmayacağız TİMOFTE. Yıllar sonra gözlerimden yaşların akmasının sebebi oldun. Allah sevdigi kullarını erken alırmış.

tunç güvenoðlu

teoman of teoman diyecek kelime bulamıyorum teoman
mekanın cennet olsun güzel kardeşim.

berusa55