Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

maço

Samsun'da meydana gelen trafik kazasında, Samsun Barosuna kayıtlı bir avukat öldü.

Samsun'dan Havza yönüne giden Samsun Barosuna kayıtlı avukat Muhammet Teoman Taş'ın (29) kullandığı 55 LV 002 plakalı otomobil, Yeşilkent mevkisinde şarampole yuvarlandı.

Kazada, sürücü Muhammet Teoman Taş olay yerinde öldü.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/80961 ... 1&sz=50544

maviay55

ölüm böle bişi işte abi dün aramızdaydı bugün yok..bizde bugün varız yarın yokuz bi saniye bile çok değerli mekanı cennet olsun  :'(

edmontdante

Kaza Ankara Yolunda olmuş arkadaşlar.Devlet Hastanesine getirileceğini söyledi SAMSUNİ.Ben de birazdan gideceğim

maviay55

havza yok mu benim memleket her şöförün girmek istemediği virajlardan oluşuo yollar..çift yol tünel çalışması var yakında inş bitecek bu değerli canlar yitirilmiyecek inş.

Sadece Samsunspor

allah rahmet eylesin ya çok üzüldüm gerçek bir samsunsporluydu kendisi  :'(

Emrah Özşahin

şu an ne diyeeceğimi bilemiyorum. ağlıyorum resmen , hiç yüz yüze görüşemediğimiz ama gerek yazılarını okuduğum gerekse msn den ettiğimiz muhabbetlerle çok candan sevdiğim birisiydi haftayada samsunda görüşecektik, şok oldum Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Mükemmel bir insanı kaybettik.

berusa55

ya ne diyorsunuz siz:(((((((((((((((((

berusa55

olamaz allahım yaaaaaa:( hiiiiii kardesim benim.. :'(

only55

ALLah rahmet eyLesin  :'( Gerçekten çok üzücü , dünyada bizim kadar trafik kazası sonucu sewdiklerini kaybeden bir ülke daha war mı acaba? YAZIKKKK...

berusa55

gül gibi cocuk daha 30 yasında gitti allah kahretsin ya:((((

samsunmania

Çok değerli bir insanı kaybettik. Hala inanamıyorum. Başımdan aşağı kaynar sular döküdü. Allah rahmet eylesin. Gerçek bir Samsunspor aşığı olan kardeşimin mekanı cennet olsun.

berusa55

offffffffff........elim ayagım titriyor kardeslerim. bu kadar ucuz işte hayat:(

Sempatik Bengülü

olayı bende az önce öğrendim ve inanmak istemedim resmen şok oldum.abimin arkadaşıydı ve çok sevdiğim biriydi abimi aradım hemen üzüntüden oda samsuna gitmeye hazırlanıyor.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.allah ailesine ve sevenlerine sabır versin

METE

allah rahmet eylesın yakınlarına bas saglıgı dılerım nedıyelım topragı bol mekanı cennet olsun... :-[

gnc bengülü

ocak ayının samsunspor uzerındekı ugursuzlugu gene havza yolu tum samsunspor camıyamızın ve aılesının bası sagolsun mekanı cennet olsun