9- Burak Çalık

Başlatan ahmetsefa55, 14 Haziran 2011, 22:46:57

« önceki - sonraki »

isa55

Adana maçında 18 kişilik kadroda yer almasına rağmen oynamak istemiyorum demiş.
Adanayla anlaşmış.

FaTiH_HaN

Varlığından fayda görmedik, yokluğunu hissetmeyiz.

Ahmeti

Bizden gittiya Adana'da patlama yapar

Shane_Falco

Geminin batacağını düşündükleri için ilk önce fareler terkediyor.Olum gün gelir devran döner sen ve senin gibilere bunların hesabını sorarız...

Theofanis Gekas

bunu bedelsiz göndermemek lazım bu konuda yönetim gereğini yapmalı 600000 tl bonservisle almıştık yanılmıyorsam

ugrass

Alıntı yapılan: Ahmeti - 25 Aralık 2012, 14:06:16
Bizden gittiya Adana'da patlama yapar

onun patlaması anca kendi içinde olur kardeşim

AhmetDenizci

İnanmak istemiyordum, Emin Başkan'ın açıklamalarından sonra yıkıldım. Yazıklar olsun!

mehmet yılmaz

Alıntı
Burak parayı ödedi gitti

Samsunspor'da oynamak istemediğini belirten Burak Çalık ile resmen yollar ayrıldı. Yönetimle görüşen tecrübeli oyuncunun sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edildi

28.12.2012 

Adana Demir maçının kadrosundan Samsunspor'da oynamak istemediğini söylemesinden sonra çıkartılan Burak Çalık ile resmi olarak yollar ayrıldı. Sakatlığı nedeniyle ilk devrede sadece 45 dakika sahada kalan oyuncuya kulüp tarafından yapılan ödemelerde geri alındı. Başkan Emin Kar ile görüşen Burak'ın sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edildi. Burak'ın geçen sezon formasını giydiği Adanaspor'la anlaştığını öğrenildi.

Burak Çalık, alacaklarının tamamını bırakarak ve üstüne de 70.000 lira para ödeyerek ayrıldı takımımızdan.
Büyük bir hayal kırıklığı oldu. Biz de kendisiyle defalarca konuştuk, elimizden gelen bütün iyi niyeti gösterdik. ama sezon başından beri aklı hep Adana'daymış.

seyf55

iyi bari parayı kurtarmışız :)

55.hakan

Gekas'ın parası çıktı a pardon 290 bin euroydu dimi o   ??? :P

Shane_Falco

Biz kiralık alırız adamlar oynamaz gitmeye fırsat arar bize hayrı olmaz.Biz kiralık veririz adamlar kral gibi oynar dönmek istemez dönünce aklı orda kalır yine bize hayrı olmaz.Ben anlamadım bu işi arkadaş...

babasamsunlu

şehri komple hamama götürmek :)

Lusage

Profesyonel Futbolcu deniyor ya bunlar profesyonel ise ben dansözüm arkadaş...

Turuncu

Senden yararlanırız diye düşünüyordum yalan oldu.

beşnumara

Ne halin varsa gör y...şak pez...