5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 05 Aralık 2012, 21:07:22
yapmayın arkadaşlar tamam kapasitesi belli bir oyuncu ama şu takımda inisiyatif alabilecek cesareti olan tek kişi belki de sonuçta bu ligde de karşısında Fernandes , Selçuk İnan gibi isimler oynamıyor onu beğenme bunu beğenme kimi oynatacağız bu adamlar oynayacak ama öyle ama böyle o yüzden elimizdekinden maksimum faydayı sağlamalıyız
elimizdekilerle yetinmek zorunda mıyız ?
turgay olmasa aykut topalı kazanabılırız bence.
turgayı tabıkı begenmeyecegız.begenenın futbol bilgisinden şüphe ederim.
keşke insiyatif alsa da ben gidiyorum dese.
emin ol en faydalı işi yapmış olur.
çünkü hakan erdem turgay gibi boş adamlar oldukça nerede eksiğimiz olduğunu göremiyoruz.
kalabalık yapıyolar.

Burak

para var da mı alınmıyor sevgili kardeşim kaldı ki sonuçta para olsa bile devre arasında 11 tane oyuncu alınmayacak bu oyuncuların bir kısmı oynamaya devam edecek. Son iki sezonda iyi futbolcular seyrettik geçen sezon her ne kadar düşsekte ama bu sene standartlar o sezon değil düşme potasındayız. Beni de bu seneki futbolcular heyecanlandırmıyor ama ne yapacağız benim kastım sadece Turgay değil ayrıca çok beğendiğimi de söylemedim genel olarak elde bir oyuncu topluluğu var ve bunların büyük kısmı ikinci devre de oynayacak ...

ngonge

Bence şu takımda sırf mücadelesi ile tartışılmayacak bir oyuncudur Turgay.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ngonge - 07 Aralık 2012, 16:39:05
Bence şu takımda sırf mücadelesi ile tartışılmayacak bir oyuncudur Turgay.

ne mücadelesi gözünüzü seveyim.
mücadele ettiği fln yok.sadece gölge yapıyo rakibe.
sanki adam topu sürse kaleye kadar gircek.turgay ızlıcek dokunmayacak gıbı..
bır macı ozellıkle stattan ızlerken genele degılde futbolcuları tek tek ızledıgımızde onların ne iş yaptıgını daha ıyı goruyoruz.
turgayda bence hıcbırsey yapmıyo.
daha kotu bıle olsa ki bence degıl aykut topal oynasın.en azından heyecan verır.

5trawberry

S.ktir ol gt şu takımdan yeter artık. Top kullanmayı bilmiyosun. Ne boka forma giyorsun şu takımda yeter artık onurunuzla terkedin gidin şu takımı.

Sadece Samsunspor

Seni kaptan yapan zihniyeti

Sioux

Bir metre önündeki adama pas tamıyorsun, dönüyor golü yiyoruz.
:kafa: :kafa: :kafa:

Uğur Yıldız

Samsunspor'un kaptanı olmak bu kadar kolay olmamalı.

red_white

kaptansınya sen az Armayı sahiplen takım arkadaşlarını gaza getir kız bağır çağır yol göster!! öyle bant takmakla büyük kaptan olunmuyor Turgay... evet fedekarlık yaptın eyvallah ama sadece fedakarlık yaptın

Shane_Falco

Daha düne kadar ne kaptanlar vardı bizde.
Saygısızlık yapınca tokadı basan.
Çocuk çoluğa rezil ettiniz bizi diye laflarıyla döven....

Oyunculuğun kabiliyetin sınırlı olabilir.Ama sende Liderlikte 0 arkadaş cidden vasıfsız işçisin sen....

binikalamadım

engiz

Yollar ayrılırsa şaşırmamak lazım.Beklentilerin çok uzağında kaldı ilk devre....

Sadece Samsunspor

samsunsporlu1994

Şampiyon olan kadro iyi olduğu için sırıtmadan oynuyordu ve iyi oynuyor gibi gözüküyordu. Bu sene geldiğinden beri ne verdi takıma ben birşey göremedim. Böyle futbolcuların bu zorlu dönemde takımla ilişkisi kesilmeli.

teksas3455

Biraz haksızlık yapılıyor gibi. Stoperde oynadığı zamanlarda fena değildi. Ayrıca takım çok kötüydü. Messi değilki adam tek başına takımı alıp sırtlasın. Kabul ediyorum iyi bir dönem geçirmedi ama bence gönderilmemeliydi. İkinci yarı düzelebilirdi.

Hayırlısı olsun en azından beyefendi bir adam. "Samsunun çocuğu" dediğimiz şahıs Samsunsporumuzu 3 ay bekletmişken, Turgay kendisi gelmek istedi takıma. Bunları da unutmamak lazım.