Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

cem

iyi şeyler oluyor dahada iyi olacak biraz daha zaman....

cembaba

Söğütlübahçeli ÇILGINLAR-Samsunspor-Kocaelispor 2-0

Samsunspor-Kocaelispor 2-0 SöğütlüBahçeliler

arkadaşlar resimler ve videolar bu kadar çektim.. Maç Süperdi. Zevk aldık.. Tribünler harikaydı.. Özellikle maraton süperdi bugün.. Herkese canı gönülden Tebrikler.. HAFTAYA HERKESI ANKARA' ya BEKLIYORUZ.. İlk Deplasman Galibiyetimizi Almaya ;)

samsunteksas

farklı oalbilirdi ama olsun 3 puan almak da çok güzeldi :)
herkese hayırlı ve mutlu bayramlar

bengülü

jean

Oflu

cembaba

Alıntı yapılan: jean - 20 Eylül 2009, 01:14:27
tanju insallah gelri o zaman kimse tutamaz bizi

Evet.. Maraton tribünü tanju ya büyük destek verdi bugün... Takımın başkanı olarak Tanju yu görmek istiyorlar.. Samsunspor' umuz için hangisi hayırlıysa o gelsin..

sBc-55

söðütlübahçe

mekansızlar ve söğütlübahce hep boyle omuz omuza

bengülü

tanju çolak için ajanssporda yorumlarda aday diyerek konuşuyorlar bu bilgi doğrumudur acaba 

AntZ

Alıntı yapılan: bengülü - 20 Eylül 2009, 02:34:41
tanju çolak için ajanssporda yorumlarda aday diyerek konuşuyorlar bu bilgi doğrumudur acaba 

Öyle bir haber var abicim ama net bir durum yok sanırım.

http://www1.samsunspor.biz/haber-Tanju_Colak_liste_hazirliginda_-6356-

Turuncu

Güzel maç oldu daha farklıda bitebilirdi sonuçta 3 puan aldık hakan hacıbektaş çok iyidi murat her zaman ki gibi savaştı. Ademde geçen haftalara göre iyidi inşallah haftaya hacettepeyi yeneriz...

edmontdante

Galibiyet süper oldu.Takım ilk yarı çok iyiydi.Geçen haftalardan (Geçen sezon da dahil) farklı bir oyun vardı saha.Özellikle Volkan sol kanattan çok etkili ataklar yaptı.Turgut geçen haftalardan farklı olarak kendisine gelen topları tek oynayarak kendisini marke eden rakibi düşürdü ve verkaçla topu tekrar önünde buldu ben bunu ilk kez gördüm Turgut'ta.Yeteneğine inanmamama ve beğenmememe rağmen her hafta ilk yarıdaki gibi oynasın ben razıyım.

Serkan EYÜPOĞLU-Murat YILDIRIM-Hakan HACIBEKTAŞOĞLU-Volkan günün iyileriydi.
Çokca eleştirdiğimiz Adem ,bir kaç hafta sonra daha faydalı olur diye düşünüyorum.Çünkü topun bizde kalmasını sağlıyor danduncu değil.Bunlar ufak şeyler gibi görünüyor ama bu oyunda en önemli etkenlerden birisi bana göre.

Ama hocanın yaptığı Volkan-Burhan ve Hakan-Sefa değişiklikleri  takımı eski haline geri dündürdü.Burhan'a şişirilen toplar üzerine kurulu bir oyun oldu.Düştüğümüz seneden bu yana çokca tercih ettiğimiz bu tarz bizi futboldan soğuttu desem yanlış olmaz.Sefa,Hakan'a göre her yönden daha pasif olunca da rahat tempoyla farka götürebileceğimiz maç orta saha mücadelesine döndü ve hatta rakibe şans tanıdı.

Hakan AKMAN bu takımda hep oynamalı.Kötü günüde olmasına rağmen kendisine drekt gelen topları ya göğüsle kontrol etti yada tek yanındakine indridi.Her topu kafayla aşırtmaya çalışan forvetlerden bıktım artık.Tamam kardeşim aşırtıyorsunuzda nereye gideceği belli olmuyor ki hep şansa bağlı.Bunu Halan AKMAN  yapmıyor ve topu bizde tutuyor.

Ömür ve Hakan ortasahada iyi oldular bence.İkisi de çok koşuyor ve faydalı oluyorlar.Galiba Sefa'nın bu takımda yer bulması artık zor.Ya çok çalışıp formayı alacak ya da yedek bekleyecek.

Darısı Hacettepe'ye İnşaallah

55JNR55

yanılmıyosam hoca ingiliz futbolu diyodu allahtan murat yıldırım , volkan , hakan akman ve hakan hacıbektaşoğlu var ki ataklarda iyiyiz hani hocayı kurtardılar gibi bir yerde :) ama bu takımda değişmez olması gereken oyuncular ki şahsi görüşümdür giorgi bu maçta oynasaydı asıl performansının iyi ya da kötü olduğuna net bir karar verilebilirdi takım olarak etkili oynadığımız için giorgi'nin neler yapabileceğini görmüş olurduk iyi ya da kötü...

edmontdante

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 20 Eylül 2009, 03:43:47
ki şahsi görüşümdür giorgi bu maçta oynasaydı asıl performansının iyi ya da kötü olduğuna net bir karar verilebilirdi takım olarak etkili oynadığımız için giorgi'nin neler yapabileceğini görmüş olurduk iyi ya da kötü...

Aynı fikirdeyim.Gördüğüm kadarıyla Georgi tek vuruşçu.Attığı golleri izledim geçen hafta Rize'deki vuruiunu da gördüm.Bence tek vuruşçu.Al topu taşı dersen olmaz.Ama bugün bunca kanat akınıda Georgi iş yapardı bence de