Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

:):) evet abi doğru özür dilerim rüyanı anlatmıştın ...özür dilerim abicim..akıl kalmadı :)

King Of The North

ya az diiliz biz,geçen hafta 100 kişi neredeyse yeniliriz demiş bu hafta tamamına yakını yeneriz demiş,1 haftada neler değişiyor yav.Bu maç bizim bu arada kaçmaz ;)

55sirinler55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 17 Eylül 2009, 17:30:39
ya az diiliz biz,geçen hafta 100 kişi neredeyse yeniliriz demiş bu hafta tamamına yakını yeneriz demiş,1 haftada neler değişiyor yav.Bu maç bizim bu arada kaçmaz ;)

berusa55

Rakip bunlar olunca pafla bile çıksak yeniliriz der miyiz! Bunları az ezmedik; inşallah yine ezeriz! ;)

holigan5565

Ollivanders

Alıntı yapılan: berusa55 - 17 Eylül 2009, 17:36:34
Rakip bunlar olunca pafla bile çıksak yeniliriz der miyiz! Bunları az ezmedik; inşallah yine ezeriz! ;)

:)

holigan5565

kaleci okanın neyi var hoca cengizi sildi heralde bilgisi olan var mı

söðütlübahçe

Ollivanders

gozgoz yýlmaz

Gönül, plaka tescil bürosu gibi olmak istiyor ama 1-0 olsun bizim olsun...

Ertuğrul Sağlam

Berabere kalır diyen 5 kişi ile birlikte yenilir diyen 9 kişinin deşifre edilmesini site yönetiminden rica ediyorum güçlü olmasalar bile inanan insanlarla yola çıkmak daha akılcı... ;)

55.hakan

cumartesi sabahtan Samsun a geliyorum inşallah maçta da yerimi alacağım Okan'ın maça kadar ağrıları diner umarım kale biraz güven versin artık

Ollivanders

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 17 Eylül 2009, 18:48:44
Berabere kalır diyen 5 kişi ile birlikte yenilir diyen 9 kişinin deşifre edilmesini site yönetiminden rica ediyorum güçlü olmasalar bile inanan insanlarla yola çıkmak daha akılcı... ;)

Oflu

Plakayi tamamlariz evelallah cünkü suanki savunmanin gol yemeyecegine inanmiyorum...

55Melek55