Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

kaptan 55

Sercan

beşnumara

cengiz iyice silinmiş hee. serkan o kadar mı iyi veya cengiz o kadar mı kötü ben anlamıyorum.neyse önemli olan samsunspor için hayırlı olması.orta sahada ömür ile hakan  rize maçında iyiydiler yine beraber oynamaları iyi olmuş.özellikle murat yıldırım açısından ama o yine de durmaz duramaz oraya buraya koşturur :D

55sirinler55

Alıntı yapılan: beşnumara - 17 Eylül 2009, 14:03:04
cengiz iyice silinmiş hee. serkan o kadar mı iyi veya cengiz o kadar mı kötü ben anlamıyorum.neyse önemli olan samsunspor için hayırlı olması.orta sahada ömür ile hakan  rize maçında iyiydiler yine beraber oynamaları iyi olmuş.özellikle murat yıldırım açısından ama o yine de durmaz duramaz oraya buraya koşturur :D

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Eylül 2009, 14:05:54
Volkan'ın MR'ı temiz çıkmış , oynar ilk 11'de ..

İnşallah yoksa Sercan'ı oynatır yine..

eLLis

Chelidzede yok Burhan ne oldu ya bitmedimi cezası kocaeliye sallıyodu iyi

55erhan55

burhanın cezası bitti ama ufak bi sakatlığı var

mahkumsun

walla burhanı cezası bıttı hoca gorev verırse burhan bu hafta oynayabılecek ınsallah oynatır hakan akmanla ıyı bır ıkılı olusturur

mehmet yılmaz

3-1 kazanacağımız yönünde bir his var içimde; Chelidze de ikinci devre girip gol atacak sanki...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Eylül 2009, 15:48:44
3-1 kazanacağımız yönünde bir his var içimde; Chelidze de ikinci devre girip gol atacak sanki...

:) abi mersin maçına giderkende bi tahminde  bulunmuştun :) artık tahmin yapmamnı samsunsporumuzun geleceğinin mahvolmaması açısından senden rica ediyorum :):) istersen yalvarabilirimde :):):)

SamsunluReis

3-1 alırızz inşş buu maçıı bende :D samsuni abimle aynıı fikirdeyim valla :D

Tribün_ali

babasamsunlu

:)şuraya bak defansa o kadar çok güvenimiz az ki hemen hemen herkesin skor tahmininde gol yiyeceğimiz Allahın emri gibi yazılmış :):):):)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 17 Eylül 2009, 15:53:43
:) abi mersin maçına giderkende bi tahminde  bulunmuştun :) artık tahmin yapmamnı samsunsporumuzun geleceğinin mahvolmaması açısından senden rica ediyorum :):) istersen yalvarabilirimde :):):)

Ciddi misin ya? Ben hiç hatırlamıyorum skor tahmini yaptığımı? Bir rüya gördüm, onu söylemişsem rüyalarım çıkmaz zaten  ???