Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: holigan5565 - 17 Eylül 2009, 02:25:09
demekki ben bilmiyom ama siz bu ön yargıyla adamlar ağzıyla kuş tutsa beğenmezsiniz dedim ya inşallah ben yanılırımda önemli değil samsunspor başarılı olsun.

Yahu kardeşim kaç senedir bu adamları ha oldular ha olacaklar diye bekliyoruz, ağzıyla kuş tuttular da beğenmedik mi? Ayağında top tutamayıp ağzıyla kuş tutabiliyorlarsa da şüphelendiğim gibi sorun kafalarında değil, hakikaten ayaklarındaymış derim.  ;)

vanlioglu

Hoca bugun 4 hafta daha demiş  ;D hocam 4 hafta sonra lig bitio yeni gelen topçuları takıma kaynaştırman için 4 hafta biraz abartı diil mi 4 hafta sonrada 8 e çıkmasın bu ;D

KotuCocuk55

Ben 7.haftayı bekleyin demiştim,hoca 8.haftaya kadar bekleyin diyor.
Hocada foruma giriyor herhalde! Sen isteseydin ben 10'da derdim Hocam  ;)

Takımın geçtiği periyod göz önünde bulundurulursa daha öncede belirttiğim üzere bana çok makul ve şaşılmaması gereken bir talep,bir beyanat olarak geldi.

Yine söylüyorum şansımız yaver gitse karabükten 3 puan alabilirdik,karşıyaka ve mersin maçlarında sahada yoktuk rize maçında ikinci yarıdaki iyi oyuna rağmen hiç puanda alamayabilirdik.Bu haftalarda alınacak iyi yada kötü sonuçlar sizleri  şaşırtmasın,gaza getirmesin yada karamsarlığa itmesin.

Çünkü takımın gücünü ve o haftaki maçtan makul beklentilerimizi ancak 8.haftadan sonra daha elle tutulur şekilde analiz edebilmek mümkün olacak.

Söylemeye bile gerek yok,gönlümüz galibiyetten yana.Helede sezonun ilk canlı izleyeceğim maçında şöyle bol gollü bir galibiyet çifte bayram yaptırır bize.

Ama beklenti olmadığı için daha rahat oynayacak,duran topları iyi kullanabilen ve başımıza bela olabilecek bir serdar topraktepe varken ve bizim takımımızın özellikle defans anlamında ne kadar dengesiz olduğu düşünülürse,işler ters gidip bir kontra golüyle mağlup duruma düşüp,taraftar da buna uyarsa Allah korusun hiç istemedğimiz,beklenmeyen bir sonuçlada karşılaşabiliriz maalesef.

Bu sonuçta beni şaşırtmayacak ve ya karamsarlığa itmeyecektir açık söylüyorum,

Galip geldiğimiz kocaeli maçından sonra play-off planları yapmayacağım yada yenilirsek ağzıma gelen bütün küfürleri futbolcudan yöneticisine yada teknik direktörüne kadar herkese etmeyeceğim,bu takım kesin küme düşer yazmayacağım.

8.Haftaya kadar izleyeceğim..

Sonra hep birlikte göreceğiz!

babasamsunlu

Alıntı yapılan: holigan5565 - 17 Eylül 2009, 02:25:09
demekki ben bilmiyom ama siz bu ön yargıyla adamlar ağzıyla kuş tutsa beğenmezsiniz dedim ya inşallah ben yanılırımda önemli değil samsunspor başarılı olsun.

kardeşin ne önyargısı...senin bu ön  yargılı dediğin adamlar samsunsporla yatıp samsunsporla kalkıyorlar..ailelerini bırakıp ramazının ortasında  iftarlarını yolda çoluklarından çocukalrında ayrı yerelrde açıp takımın  peşinden koşuyolar..defalarca idman takip ediyolar...senin görüşün taaa tokat erbaadan doğruda bu adamların görüşümü önyargı.. >:( >:( >:(fikrini söyledin  kimse katılmadı..ama bu adamların samsunspora verdikleri emeklere ömürlerinden ayırdıkları zmana  saygısıszlık edemezsin...ne demek önyargı???? sadece samsunpor diyenlerin yeri burası bunu sakın unutma...önyargı olmaz burda.. >:( >:( >:(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: holigan5565 - 17 Eylül 2009, 02:30:08
ayrıca sizin gibi düşünmeye mecbur değilim kimseyi inandırmaya mecbur da değilim
ama sizin gibi düşünmüyorum buna beni ikna edemezsiniz sercan turgutta boş adam değiller

sercan ve turgut samsunspor en büyük saygısızlığı yapmış iki tane şerefsizdir....sen oralardan pek bilemzsin ama  inşallah küme düşersini dediği dalga geçer gibi penaltı kullandığı günleri bu taraftar unutmaz..isterse maradona olsun ..samsunsporumuza inşallah düşersiniz diyen zihniyet bizim için içi sadece şerefsizlikle dolu boş adamlar demektir....kaç yaşındasın bilmiyorum ama senin bu yazdıklarına sanırım bizim tribünde 13-14 yaşındaki kardeşlerimiz bile gülüyordur şuanda...

King1965

bu macı hakeden taraf bız olcagız samsunssporumuz gereken galıbıyetı alacaktır..

holigan5565

tmm kardeşim ben size illa kabul edin demedim eyvallah ama 30 yaşındayım görev icabıburdayım samsun dediğin 2 saatlik  yol takımı her turlu izlerim yeterince takımı izledim

holigan5565

taraftara sevgim sonsuz bende iyi biliyom kaç deplasmana gittiklerini ama bence bu topculara sahip cıkmazsan kazanamazsın topçuyu desteklemezsen bişey yapmazlar

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: holigan5565 - 17 Eylül 2009, 11:09:40
taraftara sevgim sonsuz bende iyi biliyom kaç deplasmana gittiklerini ama bence bu topculara sahip cıkmazsan kazanamazsın topçuyu desteklemezsen bişey yapmazlar

Hacı sen destekle biz senin arkandayız ;)

edmontdante

Alıntı yapılan: holigan5565 - 17 Eylül 2009, 11:09:40

Bu konuda son sözüm şu.Bu adamlar her şeyi yaptılarda,adam gibi çalıştılar,adam gibi mücadele ettiler,adam gibi oynadılarda biz yine de bunlara karşı ön yargılı mı davrandık.Bu ön yargı dediğin şeyi ki artık bir ön yargı değil bu bu oyuncular kendileri meydana getirmedi mi?Niye Murat'a karşı böyle bir durum yok.Niye geldiği günden itibaren hiç beğenilmeyen Ömür'e karşı  (İşte ön yargı buydu) bu durum zamanla değişti sence.Hiç tutulmayan Serkan EYÜPOĞLU'na taraftar artık neden sıcak bakıyor peki?Bana kalırsa bunların cevabını düşünmen lazım.

Biz SAMSUNSPORLULAR her zaman gençlere karşı hevesliyizdir özellikle de SAMSUN altyapısından gelenlere karşı.Çünkü Serkan'ları Celil'leri,Ercan'ları,Kasım'ları,İmdat'ları görmüşüz.Hala onların hayaliyle yaşarız hala onlar gibilerin çıkmasını bekleriz.Sercan ve Sefa SAMSUN'un çocukları olarak bizi umutlandırmadılar mı?Samet ve Sefa  Milli Takıma gittiklerinde  tamam yıldızlar geliyor demedik mi?Ama onlar ne yaptılar SAMSUN'un çocukları olarak.Biri formamızı yere atarak diğeri duba gibi şişip bu atrma için hiçbir şey yapmayarak ihanet ettei takıma.Kendileri yaptılar kendileri buldular

55sirinler55

zor bi mac olacak...insallah galib gelen taraf biz oluruz

sBc-55

Ollivanders

Sercan

Alıntı yapılan: sBc-55 - 17 Eylül 2009, 13:10:48
Bu maçta Parola ;HEP DESTEK TAM DESTEK..!

Bu maçı kesinlikle almalyız.HEP DESTEK TAM DESTEK

SSBiz Gençlik

17 Eylül 2009, 13:19:47 #179 Son düzenlenme: 17 Eylül 2009, 13:23:25 kolloid
HEP DESTEK TAM DESTEK..!