Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

iki aydır köydeyim samsunsporuma hasret kaldık nasipse bu macta staddayım inşallah ilk galibiyetimizi alırız buhafta

holigan5565

spor yorumcusu değilim  sadece izlediğim maçları söylüyorum bu sercan ve turgut konusundada hassalığınızı anlamıyorum kocaeli paflarla oynuyo genç çocuklar kendilerini göstermek için mücadele ediyolar aynı bizim hakan ve serkan gibi onu söyledim giorgiyi biraz daha izleyelim görürüz belki biraz erken konuşuyom ama bence hakan daha fazla hak ediyo ondan formayı
sercan ve turgutu satışa çıkar bak bakalım boşta kalıyolar mı beğenmediğiniz turgut ve sercan süper lig de dahil her takımda oynar

seydo55

forması için oynayani,canla başla aslanlar gibi mücadele edeni kral yapariz taşıdıgı formanın degerini bilmeyeni soytari yaparız turgut- sercan- soytarı olmakta cok ısrarlılarr biz ne yapalım

Kaya

Heee oynar turgut ile sercan her takımda oynar tabi yaa >:( o yüzden her sene kendi menajerleri vasıtasıyla gündem oluşturuyorlar yok trabzon istemiş yok orası istemiş yok böyle şeyler hepsi yalan isteyen misteyen yok palavra onlar ancak ellerinde bonservisleri varklen bi yerlere giderler o zaman da nereye gideceklerini hepberaber göreceğiz sen zannediyormusun ki onları alacak takım formaları için nasıl mücadele ettiklerini hatta onları yetiştiren takım için neler yaptıklarını görmüyor.

Bu sitede herkes sercan ve turgut un ne tarz da oyuncular olduğunu çok iyi biliyor bence onları gündeme getirerek az olan şanslarını da azaltma bence sayın holigan5565

Ollivanders

yine biri cikti. Bize turgutu sercani beğendirmeye çalisiyor. Allahınızdan bulun

Ollivanders

16 Eylül 2009, 18:41:02 #140 Son düzenlenme: 16 Eylül 2009, 18:44:09 Serpico55
turgut ve sercan bu takimda olduğu surece  turgutu sercani ovenlere inat soveceğim. Yensek bile söveceğim çünkü topçu değiller. Chelidzeye artist diyosun da rize macinda o ana kadar gol pozisyonuna girenlerden biri de chelidzeydi.Takiminda hirsli bir adam var mi da chelidzeyi cikariyorsun oyundan. Karsisindaki adami gecemeyen adam tehlikeli oldu . Vay anasini kac adam geçti rize macindada tehlikeli adam diyorsun. Kim istiyordu ? bu adami superligden?  Tese mi manisa mi hani nerde turgut ? samsunspor da madem iyi topçuydu da nie almadılar? Kimi kaziyorsunuz kardesim Sercan diyorsunuz hala .Karaktersiz bes para etmez adami ovuyorsun. Sanada yaziklar olsunki bunlari samsunspor a yakistiriyorsun. Baski deme kardesim bize bu yasta adamlar 90 binlerin 100 binlerin onune cikiyor. Yetti artık ya turgut ve sercan hakkinda bir daha birsey yazmayacağim ya gormuyorsunuz yada gormek istemiyorsunuz!!!! ben biktim artık. yoruldum . Alin turgut ta sercan da sizin olsun.

edmontdante

Alıntı yapılan: holigan5565 - 16 Eylül 2009, 18:15:38
spor yorumcusu değilim  sadece izlediğim maçları söylüyorum bu sercan ve turgut konusundada hassalığınızı anlamıyorum kocaeli paflarla oynuyo genç çocuklar kendilerini göstermek için mücadele ediyolar aynı bizim hakan ve serkan gibi onu söyledim giorgiyi biraz daha izleyelim görürüz belki biraz erken konuşuyom ama bence hakan daha fazla hak ediyo ondan formayı

Alıntısercan ve turgutu satışa çıkar bak bakalım boşta kalıyolar mı beğenmediğiniz turgut ve sercan süper lig de dahil her takımda oynar

1.Alıntıya katılıyorum "hassaslığınızı anlamıyorum" dışında.Evet çok haklısın Kocaeli'de çocuklar kendilerini göstermek için mücadele ediyorlar aynı bizim Hakan ve Serkan gibi.Çok doğru Hakan ve Serkan ne varsa ortaya koyuyorlar.Ama yanıldığın nokta S ve T nin  kendilerini göstermeye ihtiyaçları olmadıklarını  düşünmeleri.Onların böyle bir kaygıları yok.Bir defa bu noktada görüşlerin  gerçekten sapıyor.

2.Alıntıya gelince tek bir şey söylemek geliyor içimden bu konuda "BABAYI OYNARLAR"

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Eylül 2009, 18:46:54

Dönüyor dolaşıyor yine yerel basının şişirme haberlerinin etkilediği taraftarlar önümüze geliyor.

edmontdante

Alıntı yapılan: holigan5565 - 16 Eylül 2009, 17:19:59
-Kenan hakkında yazılanlara katılmıyorum kenan bu maçta banko oynar evet yapısı itibarıyla belki ağır ama servette gs da ağır ama yüreğiyle oynadığında gelen hiç bir hoca ondan vazgeçmiyor kenanda kanının son damlasına mücadele ediyo adamın rize maçında kırık burunla oynadığını kimse unutmasın böyle adamı beğenmeyenler ferdinand falanmı bekliyolar defansta
-Yediğimiz 2. golde rize maçında 2 saat adamın yüzüne baktı vursun diye orada bassaydı riberionun ayağına öyle rahat vurabilecekmiydi 
-Yalnız ömür biraz daha sakin dalmalı yoksa her an 10 kişi kalabiliriz
-Yalnız şu turguta kötü topçu diyenleri anlayamıyom hatta futbol bilgilerinden şüphe ederim evet zaman zaman çok gol kaçırıyo ama topla birlikte hareketlendiğinde karşı taraf için direkt tehlike
-Sercan bence taraftarın tepkilerine karşı rahat oynamıyo solda volkan oynayamazsada kesinlikle sercan oynar adamın yeri orası zaten nie göbekte oynatmak için zorluyolar anlamadım

-Kenan bu tecrübesiyle o defansı toparlamalı.Her golden sonra sağa sola bağırmamalı.Kendi hatalarını da millete fatura ediyor .İlk golde yaptığı hata o tecrübesine hiç yakışmadı.Çalımı yiyen kendisi ama sağa sola bağırıyor.
-2.golde Riberio'ya basmayan Serkan diye  gördüm
-Ömür kaç kez kırmızı kart gördü geldiğinden beri
-Turgut zaman zaman gol kaçırıyor diyorsun.Sadece zaman zaman mı ?
Topu alınca rakip için direkt tehlikeymiş.Peki rakip defansın hiç hamle yapmadan onu korner direğine yada taca doğru sürüklediğini biliyor musun?
-Sercan'a taraftarın tepkisine gelince ,tepkinin sebebi Sercan'ın ta kendisidir."İnşaallah düşersiniz " deyip idman terkeden,taptığımız formayı yere atan,bunlara rağmen yine affedilip kadroya alınan ve yetmemiş gibi penaltı attırılan,penaltıyı tüm şehri bir tarafına takmayarak dalga geçer gibi kaçıran,MİY maçında döküldüğü halde kendini yine de maçın iyilerinden gören kim peki.Tabi bir de Sercan'ın nerede oynadığı meselesi var.Bahsettiğin sol kanatta da çok oynadı ne verdi.

BU taraftar hak edeni başına tac eder sen merak etme

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Eylül 2009, 18:46:54
daha önceki mesajlarında Tokat Erbaa'da çalıştığını söylemiştin değil mi? Bu adamları stadda kaç kere izleyebildin merak ediyorum?

Dönüyor dolaşıyor yine yerel basının şişirme haberlerinin etkilediği taraftarlar önümüze geliyor. Yanlış kardeşim Sercan ve Turgut'u süper ligden kimse almaz. Belki Ankaraspor alır tam onlara göre takım , maç yok antreman yok ama isimleri futbolcu diye gezerler  :D

Mert sen yine güleceksin Turgut ve Sercan olayına ama ne yapayım be kardeşim tahrik ediyorlar

edmontdante

Alıntı yapılan: holigan5565 - 16 Eylül 2009, 18:15:38
sercan ve turgutu satışa çıkar bak bakalım boşta kalıyolar mı beğenmediğiniz turgut ve sercan süper lig de dahil her takımda oynar

Bakınız RAFAEL mesela.

edmontdante

germencisse

cumartesi gününü iple çekiyorum hep destek tam destek..

berusa55

16 Eylül 2009, 20:24:01 #148 Son düzenlenme: 16 Eylül 2009, 20:45:56 berusa55
Stadımızı özledik. Ordu'nun stadını görünce bizim stad Barnebau vallahi!