Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

jean

55erhan55

vanlioglu

benim geldiğim her maç 3 puan herkes rahat olsun bu maç staddayım  :D okulu kazandık gittik takım o sene küme düştü sanırım okul bitip buraya geldiğimde tekrar çıkıcaz  ;D ;D

Yaman55

kuzey55

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 12:06:10
Samsunsporun  Hedefı varmı?   ???

koaceliye yenilirsek hedef ligde kalmak.yenersek belki sonraki haftalara göre playoff

55erhan55

evet yenersek havaya gireriz her şeyden önce futbolculara öz güven gelir

King Of The North

büyük taraftarımızın büyük desteğiyle alırız maçı,ilk devre koparırsak farka gideriz

onur 55

bu macı olumune oynamalıyız.bu haftakı galıbıyet cok onemlı olacak.haftayada hacattepeye vurursak ozaman onumuz acık.orta sahada omur ve hakan cok ıyı anlasıyolar.onlerınde murat dınamo gıbı zaten.gol sorununuda cozersek bu hafta cok keyıflı olacak.

5BrK5

çok büyük aksilik olmazsa banko samsun yok beraberlikti yok şuydu buydu  istemiyoruz yeter artık. .

Jnr.Serkan

holigan5565

bence kocaelideki gençler yüreğiyle oynayacaklardır maç o kadar da kolay geçmeyebilbizim takıma gelirsek kalecimiz mükemmel değil ama ii kaleci defansın göbeğinde turgayın işi yok bu adamın neyini tutuyo hoca anlamadım defansın berbat olmasının nedeni turgay ama kenan hakkında yazılanlara katılmıyorum kenan bu maçta banko oynar evet yapısı itibarıyla belki ağır ama servette gs da ağır ama yüreğiyle oynadığında gelen hiç bir hoca ondan vazgeçmiyor kenanda kanının son damlasına mücadele ediyo adamın rize maçında kırık burunla oynadığını kimse unutmasın böyle adamı beğenmeyenler ferdinand falanmı bekliyolar defansta ama şu da bi gerçek yanında bi hızlı adam olmalı turgay ayısı değil yediğimiz 2. golde rize maçında 2 saat adamın yüzüne baktı vursun diye orada bassaydı riberionun ayağına öyle rahat vurabilecekmiydi bakalım gelenler arasında hızlı bi adam yoksa o zaman orada hakkı oynar gerisi yalan
ademe gelince adam 2. yarının başında hatim indirdi bütün duaları okudu ama çok eksiği var.orada bizim gençlerden biri daha iyi oynar bence ama kesinlikle koçarslan değil karabbük maçında berbattı
serkan eyüboğlunu çok beğendim aslanlar gibi oynadı rizeliler kaç dirsek attı ben sayamadım ayrıca karabük maçında sakat sakat oynamaya çalışması gözümün önünde gitmiyor.ömürle yeni gelen hacıbektaş ön libero oynar yalnız ömür biraz daha sakin dalmalı yoksa her an 10 kişi kalabiliriz
forvet arkasında kesinlikle murat oynamalı o adam ön libero falan oynayamaz forvet arkasında her an bizim takımı pozisyona sokar
yalnız şu turguta kötü topçu diyenleri anlayamıyom hatta futbol bilgilerinden şüphe ederim evet zaman zaman çok gol kaçırıyo ama topla birlikte hareketlendiğinde karşı taraf için direkt tehlike bırakın adam rahat rahat oynasın bu ligde turgut gibi topçusu olmasını bütün takımlar ister hatta süper ligdeki biçok takım turgutu istiyo hiç kimse bişey bilmiyo sizmi çok biliyosunuz anlamadım sercan gibi adamda kulübeden oyuna girmek için çok ii bi alternatif bu adamıda yerde yere vurduğunuz kadar değil ama bence taraftarın tepkilerine karşı rahat oynamıyo zaten stadda maç izlerkende sahada top oynayan topçuya daha maç 0 0 ken sövenleri hiç anlamadım ondan sonra o taopçudan oynamasını nasıl bekliyonuz
solda volkan oynayamazsadaq kesinlikle sercan oynar adamın yeri orası zaten nie göbekte oynatmak için zorluyolar anlamadım bi türlü forvettede kesinlikle hakan bu mücadeleden sonra artık hocanın görmesi lazım ama o gürcü nasıl ii anlamadım
tamam yetenekli adam ama hiç koşmuyo hakan ona 5 basar ama burhanda hakan tutmazsa kulübede burhan otursun o gürcüde azcıcık formanın pahalı olduğunu analsın burası onun babasının çiftliğ değil rize maçınd oyundan alınınca artislik yapıyo önce haketsin hakan kadar koşsun ondan sonra formayı alabilir kendini banko oynarım zannediyo heralde beğenmezse gider

Jnr.Serkan

arkadaşım sen spor yorumcumusun.turgut ve sercan futbolcumu methediyorsun.turgut kaç maç kazandırdı samsuna.kaç asist yaptı...sercan kaç maç kazandırdı bize.georgi diyorsun.istatistik çıksın en çok koşanlardan birisi georgi.tamam o senin görüşün buda benim görüşüm

kuzey55

chelidzeye artist diyosun peki sercan ve turgutun atistliklerine neden göz yumuyosun.bu formanın değerini bence chelidze sercanda daha iyi biliyo.gecen yıl gördük ne kadar bildiklerini...bi de samsunlu bizim çocuklarımız diyoruz.adam daha dün geldi onlardan daha yürekli oynuyo bence.

Fecr_55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 16 Eylül 2009, 17:19:59
bence kocaelideki gençler yüreğiyle oynayacaklardır

yazinin ilk cümlesine takildim..
kocaelili oyuncular yürekli de bizimkiler yüreksiz, cesaretsiz mi?

kocaeli'nin bizden bir fazlasi var, o da 3 beraberlikle devam etmeleri, bizim de 2 beraberligimiz var..fazla olan bu beraberlik ne denli mücadele ettiklerinin kaniti degil..
onlar da yüreksiz demek ki, hic mac kazanamadilar..!!
her zaman varini yogunu ortaya koyan takim kazanamiyor maalesef..

bu macta eksigi olan biziz, yani kazanmak icin yüregini ortaya koyacak takim da biziz..
Rize macinin 2. yarisinda oynadigimiz oyun moralimizi düzeltmistir diye düsünüyor ve kazanmak icin bunun daha iyisini yapacagimiza inaniyorum..

Samsunsporumuz adiyla bizim yüregimizi hoplatiyor ya, bu kafi..!

emre