Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

celebi

ali ihsan

Jnr.Serkan

furkan88

rize maçı gösterdiki ömür ve hakan iyi olacak orta sahada.iyi mücadele ediyorlar.bu ikili kesinlikle bozulmamalı.hakan akmanda sürekli ben burdayım diyor.artık büyük ihtimal 11de oynatacaktır hocamız.kenan ve turgay için bu hafta son şans olsun diyorum.inşallah kendilerine çeki düzen verirler.serkan eyüpoğlu rize maçındaki gibi oynarsa solbek sorunumuz olmaz.ademinde çıkıştaki pas hatalarını bırakması lazım.kocaeli maçında eğer forvette hakan akman ve burhan oynarsa kocaeli savunmasını çok yıpratırlar.bu ikili oynamalı diyorum.murat ve volkanın iyi performansıyla bu maçı alırız.

55_power

Rize Maci Umut verdi.Bu Maci AlIriz Diye Düsünüyorum.

beşnumara

bu maç için söyleyeceğim çok kısa bir şey var o da en az 3 atarız en çok da 1 gol yeriz.

şimşek_55

Kocaelı takımı   cok kosan  bır takım. Arkaya yaslanıp   kontra arayacaklardır. Kı  bızım  defansın gerı donuslerının ne kadar zayıf oldugunu bılıyoruz. Bu macta  kılıt performans  MUrat  ve yanında oynarsa Sefa da olur.  Forvet yollarında  cok rahat  gol atamıyoruz

deado

Rize maçının ilk yarısındaki oyunumuzdan sonra kalbi olan izlemesin demiştim.ama 2. yarıdaki geri dönüşümüz artık Samsunspor umuzun geri dönüşü olsun diyorum ve Kocaeli maçını da kazanacağımızı düşünüyorum.

Ollivanders

bence kilit adam yine murat ve hakan akman olacak .

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: Oflu - 15 Eylül 2009, 00:48:25
3 kisi Kolpaeli alir demis, aramizda Irlandalilarmi var ne?

Rize maçı anketine bakarsan,bu sitede İngiliz yok!  :)

eLLis

Rize maçı diyoruzda bizim takımı hiç istikrarlı görmedimki ne yapacağı hiç belli olmaz ama 19 Mayısta oynanıyor işte iyi gaza geliyorlar şimdi hiç vermediğimiz kadar destek vermeliyiz bu maç çok önemli kesinlikle 3 puan alamazsak işimiz kocaelidende zor..

kaptan 55

kuzey55

taraftarın önünde kocaeli gibi vasat bir takıma puan verirsek kafadan düşme adayı oldugmuzu ilan ederiz.futbolcular herşeyin farkındadır mutlaka.bu maç hedeflerimiz açısından son derece önemli ya kazanacağız ya kazanacağız...

şimşek_55