Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

havzalı55

süper bi sonuc :D Artık bizi Bank Asya da tutamazLar :)

55erhan55

KocumVolkan

burhan golu attı .. oda son dakikada bomboş kaleye.. onun dışında 1 tane hava topu bile alamayıp bir kaç hatalı pasla başalamadan atagı sonlandırdı.. girer girmez bi  şut çekti hele... taça çıkıordu desem yeridir .. bunları neden söylüyorum.. sırf skora göre bakıpda georgi kötü burhan iyi denilmesin diye..
turgut aynı tas aynı hamam bir insan bu kadar mı kötü oynar ya...

adem .. golu atan hakan... ve tabiki volkan ve murat maçın kahramanları diğer futbolcularımız arasında aşrıyı iyi yada aşırı vasat olanları gözüme çarpmadı.. kendi oynadıkları ayarlarında oynadılar

güzel bir maçtı .. ama gol sorunumuza ne turgut ne burhan çare bulabilir..

jean

Cok sevincliyim turk derneginde bayram oncesi yémek yedik ve haberi simdi aldim bayram oncesi guzel hédiye oldu sabah buyuk keyifle namaza gidecez ins yine yendik kocaeliyi artik zevk vermiyor  ;D

5BrK5

maç güzeldi maç sonrası futbolcuların taraftarla kutlamasıda süperdi sadece bu futbol daha derli toplu takımlar karşısında bizi zora sokar kocaman samsunspor kendi sahasında 1-0 olunca yatmaması gerek böle geri kafalı teknik adamlarla sonuna kadar gidemeyiz neyse sonuçta kazandık. .

doðan

Uzuuun bir aradan sonra biraz da olsa rahat bir maç izledim sanki, bizmi çok iyi idik yoksa rakipmi çok kötü... ama şunu gördüm ki futbol adına sahada bir şeyler yapmaya çalışan bir takım görüntüsü vardı sanki .. açıkcası hakan h.bektaşoglu nu çok beğendim, murat yine sahada basmadık yer bırakmadı ömür orta sahada çabaladı , kaptan kenan azimi takdire şayan , volkan giderek güzelleşiyor sanki .. evveeet turgutd. şahin nerdesin be hocam sen ya ... sefa 55 ağır geldi galiba ... bir alkış da genç hakan a çabaladı durdu... veee seyirci bu gün bir başka güzeldi sanki ,ŞİRİNLER ses getirdi .. s.bahçe herzamanki gibi ve ekip samsunspor.biz ... Çocuklar trübüne kattığınız yeni renk için hepinize TEŞEKKÜRLER sayınızın giderek artacağını düşünüyor hatta görüyorum .. takımımıza destek vermeye devam...:))

edmontdante

Telefonla çektim artık idare edeceğiz.Birkaç tane video var halısaha maçından sonra ekleyeceğim.Kocaeli CİPSSSSSSSSSSSS

Tufan

şimdi geldim maçtan yoruldum kafam dağınık toparlayabildiklerimi yazıcam.
maça etkili başladık özellikle sol kanattan güzel ataklar yaptık ilk yarı golü atabilirdik ama olmadı. ikinci yarıyada baskıyla başladık 1-2 kaçırdık en sonunda 55te golümüz geldi ve ondan sonra 90a kadar kapandık bu iyi birşey değil. kapanmak hocanın taktiğimi yoksa takım psikolojik olarak mı öyle oynuyar bilemiyorum ama kapanmamız bize zarar veriyor. 3-4 rahat atabilecekken son 10dk stres olduk yine. karşımızda Kocaeli değilde biraz yetenekli oyunculara sahip bir takım olsaydı gol yememiz içten bile değildi.
Murat ve Ömürü çok beğendim. TDŞ yine bildiğimiz gibi Burhan gol attı ama karambole zaten maçın sonunda girdi oyuna.

tribün olarak 6-7bin kadardık belki daha fazla bilemiyorum. Maratonda Şirinlerde çok güzel destek verdi bugün takıma. ama değinmek istediğim bi nokta var şirinlerin seviyorum seniyi söylemesi. ilk söylediklerinde yadırgadım çünkü geçen sene Sakaryayla özdeşleşmişti bu şarkı ama o kadar güzel söyledilerki gerçekten yakıştı bizim tribünlere.

son olarak şunu söyleyecem Kırmızı Beyaz En Büyük SAMSUN Bayramınız Mübarek olsun!

cem

iyiydik ama bu takım daha iyi olacak 1-0 dan sonra 10 dkka resmen hapsettik sonra rölantide oldu..kocaelispor un 1 şutu bile yok o ne rezalet takım ben maç ta k.arkasaı şehir tarafındaydım maçtan sonra sevincimizi futbolcularla paylaştık ve EN BÜYÜK SAMSUN ŞAMPİYON BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN diye bağıdı futbolcularımız
kocaeli taraftarı ile hep kavga içinde olduk..bende kasti gittim k.arkasına ve sonunda maç bitirken ortalık karıştı onlar ve biz polis barikatını açtık tellerden devam ettik mevzuya epey daha sonra bizden epey atlayan oldu saha içine kocaeli trübününe yöneldiler ama hemen özel güvenlik ve çevik kuvvet yetişti.....samsun adamı böyle susturur işte.....maçın yıldızı ilk golümüzü atan hakan hacıbektaşoğluyudu vallahi taş gibi adam....çok sevinçliyim ...kocaelilerde sussun artıkl.....

eLLis

Bugün bütün futbolcularımız candan oynadı diyebilirim volkan çok güzel top taşıyor murat her zamanki gibi defans iyi idi gerçi kocaeli gelemedi ama olsun HELAL OLSUN hep böyle oynayın

kalptenþimþek

Kocaeli oldukça zayıftı, Hakan Hacıbektaş, Murat Yıldırım, Volkan ve iki gol/üç puan güzeldi..
Gerisi aynı tas aynı hamam..

edmontdante

19 Eylül 2009, 23:25:47 #523 Son düzenlenme: 19 Eylül 2009, 23:29:47 edmontdante

eLLis

Maraton harici maçı izleyen arkadaşlardan foto varmı merak ediyorum baya kalabalıktık.